استفاده از روش نوبت دهی از طریق آنلاین می تواند برای افراد بسیار مفید و موثر و سبب کاهش زمان استفاده در آن و همچنین از شبکه اجتماعی واتس اپ نیز می توان برای نوبت دهی از طریق آنلاین اقدام نمود که بایستی حتما قبل از این کار سایت ها و آدرس های مراکز مشاوره مورد نظر خود را چک نموده تا از وجود شبکه های اجتماعی در آنها اطمینان حاصل نمایید.

لذا مشاوره ما در تمامی زمینه ها فعال بوده و علاوه بر اینکه انواع مشاوره ها را از طرق مختلف همچون آنلاین تلفنی و اینترنتی و حضوری انجام می‌دهند نوبت دهی را نیز از طریق آنلاین حضوری تلفنی و اینترنتی انجام داده و افراد می‌توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و واتس اپ و نیز اسکایپ و یا استفاده از سایت های مراکز مشاوره ما جهت نوبت دهی آنلاین استفاده نموده است.

زمان مورد نظر و مناسب خود را جهت ملاقات با مشاور موردنظر خود تعیین نموده و پس از تعیین وقت قبلی جهت یکی از انواع مشاوره دلخواه خود که می‌تواند حضوری یا تلفنی و یا حتی اینترنتی و آنلاین باشد اقدام نمایند.

نوبت دهی آنلاین

نوبت دهی آنلاین و مزیت های آن

مزیت های نوبت دهی آنلاین نسبت به سایر روشهای رزرو وقت مشاوره و نوبت دهی را می‌توان شامل کاهش زمان مورد نظر و ذخیره زمانی و همچنین کاهش میزان هزینه اقتصادی افراد دانست که این روزها به دلیل مشکلات مالی و زمانی متعدد برای افراد می‌تواند بسیار حائز اهمیت بوده و آنها را بیش از پیش به استفاده از این روش برای نوبت دهی و رزرو وقت مشاوره سوق داده است.

مرکز مشاوره ما انواع روش های مورد نظر برای سلیقه های مختلف را مورد بررسی قرار داده و آپشن های گوناگونی را برای افراد مختلف ارائه نموده است تا تمامی افراد بتوانند مطابق با سلیقه و خواست خود به رزرو وقت مشاوره و تعیین وقت قبلی برای ملاقات با مشاور دلخواه خود اقدام نمایند.

اعتیاد جنسی چیست؟
خستگی تصمیم گیری
چگونه نیازهای خود را بیان کنیم؟
چگونه یک پسر را عاشق کنیم
چگونه کسی را که دوست داریم فراموش کنیم؟
سرد شدن روابط زناشویی
آگورا فوبیا، نشانه ها، علل و درمان آگورافوبیا
فرونشینی جنسی
191 دیدگاه نیاز به تایید دارند.
4.3 21 رای
امتیاز شما (روی ستاره سمت چپ بزنید↓)
مشترک شوید
قابل توجه
740 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
لیلا
2 سال پیش

سلام بنده فردی مذهبی و کاملا پوشیده هستم.همسر خواهرم با پیامکهای متنی جنسی یا در تلگرام با عکسهای سکسی موجبات ناراحتی من را ایجاد می کند.قبلا از چند خانم دیگر هم شنیده بودم که باعث ناراحتی انان شده .چون خواهرم با ایشان از لحاظ اخلاقی مشکل دارد و کمی افسرده است احساس می کنم بیان این مطلب باعث ناراحتی بیشتر ایشان می شود.البته ایشان مدت زیادی است از قرصهای ارام بخش مثل لورازپام و ..بدون نسخه استفاده می کند.بنده چه کاری می توانم برای این مشکل انجام دهم.ممنون.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  لیلا

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد با توجه به تکرار بهتر است سعی کنید با ایشان به صورت جدی صحبت کنید و بیان کنید که در صورت ادامه خواهرتان را در جریان خواهید گذاشت که ایشان خودشان در مورد زندگی با این فرد تصمیم گیری کنند.
۱٫ شما چند سال دارید؟
۲٫ واکنش شما چگونه می باشد؟
۳٫ شما از تکرار این رفتار برای دیگران اطمینان دارید؟
۴٫ خواهرتان چند سال دارند و چند مدت است ازدواج کرده اند در کنار مصرف دارو درمان دیگری نیز دریافت می کنند؟

لیلا
2 سال پیش

ممنون از راهنمایی شما من ۴۷ ساله هستم.همسر خواهرم هم مشکل جدی قلبی دارد و هم وسواس دارد البته به هیچ عنوان زیر بار درمان قطعی بیماری قلبی اشان نمی رود .خواهرم لیسانس پرستاری است ولی با همه ترفندها موفق به ارجاع ایشان به پزشک برای درمان مشکل وسواس نشده اند.من هم به علت مشکلات ایشان وبرای اینکه مزاحم بقیه نشود پیامکها در تلگرام و ..را بلافاصله بعد از دریافت پاک می کنم .خواهرم ۲۰ سال است ازدواج کرده اند و ۴۶ سال دارند.شوهرشان داروهای قلبی و اعصاب که خدمتتان گفته بودم مصرف می کند و بیش از اندازه هم… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  لیلا

در این مورد بهتر است سعی کنید وارد این بازی اشتباه نشوید و به ایشان در احترام بیان کنید که از اینگونه پیام ها خوداری کنند و در صورت نیاز حتی ایشان را بلاک نیز کنید .دقت کنید که خیانت ایشان اگر از هر جهتی برای خواهرتان آشکار شود به اندازه ای که بدانند به شما چشم داشته اند آسیب زننده نمی باشد پس بهتر است فاصله خود را با این فرد حفظ کنید و سعی کنید به صحبت های ایشان توجه نکنید.

مینا
2 سال پیش

سلام. دختری ۲۷ ساله هستم. خاستگاری دارم ۳۱ ساله ، ایشون در اولین جلسه خاستگاری پیشنهاد دادند که یه مدتی رو باهم تلفنی در تماس باشیم و با اطلاع خانواده ها بیرون بریم و بعد که تا حدی از ادامه دادن مطمین شدیم جلسات خانوادگی رو بیشترش کنیم. من هم قبول کردم. همون شب ایشون با لحن صمیمانه به من پیام دادند و بعد از دو سه بار صحبت تلفنی ایشون سوالات جنسی رو بصورت کاملا راحت با من مطرح کردند و بهم گفتند که به شدت گرم هستن و نیاز جنسی بالایی دارن و میخوان همسرشون هم این شکلی… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  مینا

باسلام خدمت شما دوست عزیز دقت کنید که نیاز جنسی نیز یکی از نیازهای طبیعی می باشد که در قبل از ازدواج نیاز به توجه و مورد بررسی قرار گرفتن دارد اما اگر ایشان موضوعات مهم دیگری را نادیده می گیرند و فقط این موضوع برایشان اهمیت دارد بهتر است دقت بیشتری دشاته باشید . بهتر است برای اینکه سلامت جنسی ایشان مشخص شود و گرایشات جنسیشان را نیز بدانید از مشاوره پیش از ازدواج استفاده کنید تا در این مسیر به هردوی شما کمک شود. اجازه بدهید شناخت شما به مراحل بالاتری برسید تا بتوانید تصمیم گیری داشته باشید… ادامه دیدگاه »

نرگس
2 سال پیش

سلام برادری ۳۵ ساله دارم که ۶سال است ازدواج کرده و فرزندی ۲ساله دارد.از سه سال پیش به طرق مختلف همسرایشان که فوق لیسانس و شاغل هستند سعی در جدا کردن کلی خود و برادرم از کل خانواده ما کرده اند به صورتی که الان فقط سالی یک بار ان هم با اطلاع قبلی و به مدت محدود کمتر از یک ساعت حق رفتن به منزل ایشان را داریم.برادر م هر چند وقت یکبار با ناراحتی و دعوا به دیدن مادر و پدرم می اید.ما که خواهر و برادرهایش هستیم چه کاری می توانیم بکنیم؟با تشکر از پاسخ دهی شما.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  نرگس

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد نیاز است که بردارتان مدریت لازم را نسبت به شرایط زندگیشان داشته باشند و بهتر است شما ها در این مورد دخالت نکنید و رابطه خود را به صورت تلفنی با برادرتان ادامه بدهید اما تصمیم گیری در این مورد به عهده خود برادرتان می باشد و ممکن است دخالت شماها باعث آسیب به زندگی مشترک انها شود.

نرگس
2 سال پیش

سلام حتی تلفن هم نمی کنند و ما هم برای ارتباط با ایشان برای جلوگیری از دخالت کردن انجام نمی دهیم چون همسرشان ناراحت می شوند و پدر و مادر همسرشان معتقد هستند این کار دخالت در زندگی انان است.مادر و پدر من هم همین کار را که شما فرمودید باید در پیش بگیرند یا جایگاه انان متفاوت از ماست؟ممنون از پاسخ شما.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  نرگس

همانطور که اشاره کردم در این مورد اگر برادرتان رضایت ندارند بهتر است خودشان در این مسیر گامی بردارند در غیر این صورت بهتر است پدر و مادر شما نیز همین مسیر را در پیش بگیرند.
در صورت دلتنگی می توانند با فرزندشان تماس بگیرند .

مجید
2 سال پیش

سلام مردی ۳۹ساله هستم تجربه ی یه ازدواج ۱۰ساله ناموفق داشتم با دو بچه ۸ و۶ ساله که بخاطر بلندپروازی های خانوم سابق و ولخرجی های بیمورد و ترس از تاثیر دعواهای در رشد بچه ها مجبور به طلاق توافقی و سپردن حضانت بچه ها به ایشان که ماهانه خرج بچه ها مو واریز می کنم از آنجا که همسر قبلیم غریبه بودن و عدم شناخت کافی در زندگی عملی داشتم (همکارم بمدت۲سال قبل ازدواج بودن) ترس از ازدواج با غریبه ها دارم چگونه می توانم این حس از خودم دور کنم.خواهشا راهنماییم کنین

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  مجید

با سلام خدمت شما دوست عزیز در این مورد با توجه به اینکه شما به نظر می رسد به شناخت کافی نرسیده اید بهتر است اگر از جهات ظاهری و خانوادگی فردی مورد نظرتان می باشد بهتر است در اول قبل از ازدواج تحت نظر خانواده ها به شناخت بیشتری برسید البته شناخت منظور در دنیای واقعی و موقعیت های مختلف می باشد نه تنها ه صورت حرف زدن و بعد با تحقیق و مشاوره پیش از ازدواج در این مورد تصمیم گیری کنید. ۱٫چند مدت از جداییتان می گذرد؟ ۲٫ منظور شما از ترس از غریبه ها چیست؟ ۳٫… ادامه دیدگاه »

مجید
2 سال پیش

۱-۶ماه طلاق عاطفی سه ماه رسمی ۲-غریبه ها بخاطر اینکه که همه واقعیات نگن بعد اینکه در جریان زندگی واقعی قرار گرفتی از طریق خودش یا اطرافیان موضوعاتی که مهم و تاثیر گذاره متوجه بشی

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  مجید

دوست عزیز دقت کنید که شما می توانید برای اینکه با سبک شخصیتی فرد مقابل خود بیشتر آشنا شوید و ازدواج موفق تری داشته باشید در اول به شناخت در دنیای واقعی بدون ارتباط جنسی و عاطفی شدید بپردازید و با مراجعه به روانشناس مشاوره پیش از ازدواج دریافت کنید تا از نظر بعد شصیتی ، هماهنگی اجتماعی، اقتصادی، جنسی و… به شناخت بیشتر هریک از شما نسبت به یکدیگر کمک کنند و در کنار این موارد تحقیق و مشورت و رفت آمد با خانواده ها می تواند هریک از شما را به شناخت بیشتری برای ازدواج برساند.

Sara
2 سال پیش

سلام خانمی ۳۳ ساله هستم تجربه ی یه ازدواج نا موفق داشتم مدتی هست که خواستگاری ۴۰ ساله دارم که مجرد هستن ایشون فوق العاده برای ازدواج مصمم هستن از نظر مالی هم مشکلی ندارند فقط چهره ی ایشون به دل من ننشسته و یه جورایی به هم نمیایم نمیدونم باید چکار کنم چون نمیخوام بدون علاقه وارد یه زندگی بشم و این موضوع و نمیدونم چطوری به خودشون بگم خواهشا راهنماییم کنین

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  Sara

با سلام خدمت شما دوست عزیز
بهتار است در این مورد با عجله تصمیم گیری نکنید و اجازه شناخت بیشتری را به هردویتان بدهید و در کنار آن سعی کنید اجازه بدهید به خودتان تا ببینید که می توانید با داشتن همین قیافه و ویژگی های اخلاقی این آقا کنارشان احساس آرامش داشته باشید.
۱٫ معیارهای مورد پذیرش ایشان برای شما چیست؟
۲٫ چند مدت می باشد که ایشان را می نشاسید و چه میزان شناخت دارید؟
۳٫ مشاوره پیش از ازدواج را دریافت کرده اید؟
۴٫ وقتی کنار ایشان هستید چه احساسی دارید؟

میم
2 سال پیش

سلام. من ۳۶ سالمه. توی یه خانواده ی پرآشوب بزرگ شدم و پدر و مادرم رابطه ی چندان خوبی با هم نداشتند و الان هم که سنی ازشون گذشته تقریبا طلاق عاطفی توی خونه حکمفرماست. من دو تا خواهر دارم که یکی بزرگتر از من و ۴۱ ساله و اون یکی کوچکتر از من و ۳۵ ساله هست. فوق لیسانسم و بر خلاف خواهرام می خوام ازدواج کنم ولی به خاطر شرایط خانوادگی هیچوقت دنبال جذب هیچ پسری نبودم تا اینکه حدود هشت ماه پیش توی یه سایت همسریابی ثبت نام کردم. اوایلش چشمم آب نمی خورد که موردی برای… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  میم

با سلام خدمت شما دوست عزیز دقت کنید که به دلیل نیازهای عاطفی و جنسی ممکن است هریک از شما بدون شناخت دقیق به یکدیگر وابسته شوید و این وابستگی باعث می شود که شماها نتوانید به شناخت دقیقی نسبت به یکدیگر برسید . بهتر است سعی کنید نیازهای جنسی خودتان را تا رسمی شدن ازدواج کنترل کنید چون روابط جنسی حتی مجازی امکان وابستگی را بیشتر می کند. ۱٫ این آقا چند سال دارند؟ ۲٫ شما ایشان را از نزدیک دیده اید و یا اینکه تنها رابطه شما مجازی می باشد؟ ۳٫ از نظر خانوادگی ، فرهنگی ، اقتصادی… ادامه دیدگاه »

میم
2 سال پیش

سلام ایشون ۳۶ سالشونه و از نزدیک به صورت رسمی و با حفظ شئونات همدیگه رو می‌بینیم و گفتگو می کنیم. از نظر خانوادگی و فرهنگی با توجه به صحبتهایی که شده اختلاف عمده نداریم ولی خوب قاعدتاً ارتباط خانوادگی باید باشه تا آدم بتونه اختلافات جزئی رو شناسایی کنه. ولی به لحاظ کلی شباهتهامون بیشتر از تفاوتهاست. به لحاظ اقتصادی با توجه به اطلاعاتی که ازشون و خانوادشون دارم، کمی از ما مرفه تر هستن. ولی در کل هر دومون طبقه متوسط محسوب میشیم و به لحاظ اجتماعی هم فکر می کنم خانواده ی من یه مقدار کمی سطحش… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  میم

این مسیر می تواند در شناخت بیشتر هریک از شما نسبت به یکدیگر کمک کننده باشد اما بهتر است تحقیق در مورد ایشان و در کنار آن مشاوره پیش از ازدواج و مشورت با خانواده را نیز قرار بدهید تا بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .
بهتر است ازدواج موقت را در زمان فعلی انجام ندهید تا بتوانید تمرکز اصلی را بر شناخت از یکدیگر قرار بدهید و این موضوعات را به بعد از مشاوره و مشورت و صحبت خانواده ها قرار بدهید

میم
2 سال پیش

از راهنماییتون ممنونم.

sara
2 سال پیش

سلام من دختری ۲۵ ساله هستم ۶سال پیش با پسری آشنا شدم که عاشق هم بودیم ولی من دیگه هیچ علاقه ای بهشون ندارم و ایشون قصد ازدواج دارن نمیدونم چطور بهشون بگم که دیگه علاقه ای به ادامه دادن این رابطه ندارم.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  sara

با سلام خدمت شما دوست عزیز
برای ازدواج نیاز است که هردوی شما این تصمیم گیری را داشته باشید و باهم در این مسیر با بررسی شرایط در این مورد تصمیم گیری کنید.
۱٫ این آقا چند سال دارند؟
۲٫ دلیل اینکه نمی خواهد با ایشان ازدواج کنید چیست و این موضوع را با خود ایشان در میان گذاشته اید و واکنش ایشان چگونه بوده است؟
۳٫رابطه شما چه میزان می باشد؟

sara
2 سال پیش

۲۹ سالشونه.دیگه علاقه ای بهشون ندارم همه حسم از بین رفته.چندباری بهشون گفتم که من دیگه نمیخوام ادامه بدم ولی گفتن بدون تو نمیتونم زندگی کنم و خیلی دوست دارم و متاستفانه راضی به تموم کردن رابطه نشدن.خب خیلی باهم صمیمی بودیم ولی خب خط قرمز ها همیشه رعایت میشد

Shivaa
2 سال پیش

سلام وقتتون بخیر من یک مشاوره پیش از ازدواج میخواستم ازتون دختری ۱۹ ساله هستم که حدود ۷ ماه هست در دانشگاه با همکلاسیم که یک سال از من بزرگتر هست ارتباط عاطفی دارم. ما خیلی همدیگرو دوست داریم و به قصد جدی وارد رابطه شدیم و تا الان با هر مشکلی کنار اومدیم غیر از مشکلمون سر اختلاف فرهنگیمون. ما از نظر ظاهری و بیرون هیچ مشکلی باهم نداریم و باهم کنار اومدیم فقط از نظر خانوادگی مشکل هست یعنی اینکه من خونوادم زیاد در گیر و دار حجاب و محرم، نامحرم نیستن و همگی سالهاست کنارهم بی مشکل… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  Shivaa

با سلام خدمت شما دوست عزیز دقت کنید که اختلافات خانوادگی ومذهبی تاثیر زیادی بر روند زندگی افراد دارد و شما نمی توانید این موارد را نادیده بگیرید چون باورهای مذهبی باعث می شود که فرد رفتار و دیدگاهای متفاوتی در مورد زندگی مشترک و افراد و نحوه برخورد با آنها داشته باشد. تغییر دادن یکدیگر با این میزان تفاوت تقریبا غیر ممکن می باشد و شما نمی توانید به این امید وارد زندگی مشترک شوید که با ازدواج این اختلافات بهتر می شود چون با ازدواج این توقعات بیشتر می شود و هریک از شما درخواست دارید که طرف… ادامه دیدگاه »

Shivaa
2 سال پیش

۱. معیارهای اخلاقی که همیشه میخواستم رو داره و اون شخصی ک بنظرم متناسب بوده هست مثلا از نظر اخلاقی مثل بقیه نیست و خیلی فرق ها داره ۲. هدف ما از اول جدی و بیشتر به این هدف بوده که روزی که به نتیجه رسید نتیجش ازدواج باشه در زمان مناسبش ۳.من این ویژگی و این کشش رو در خودم میبینم ولی درحد ساده و نه با توقع بیشتر و سختگیری زیادتر و اینکه اونم با من کنار بیاد در خیلی از مسائل ۴. خیر ما دانشجوییم و سالهای اولمونم هست ولی در حال حاضر ب صورت موقت مشغول… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  Shivaa

دوست عزیز همانطور که اشاره کردم این تفاوت های فرهنگی و مذهبی می تواند به مرور بر روابط و عملکردهای شما تاثیر بگذارد بهتر است فرصت بیشتری برای شناخت بدهید و بعد در این مورد تصمیم گیری کنید .
دقت کنید که در زمان فعلی اگر آمادگی ازدواج را ندارید بهتر است تصمیم گیری در این موارد را نیز به بهتر شدن شرایط معکول کنید و در این زمان تحت نظر خانواده ها به شناخت بیشتری برسید و در کنار آن مشاوره پیش از ازدواج نیز دریافت کنید تا بتوانیم این تفاوت ها را بیشتر بررسیم کنیم .

Narges
2 سال پیش

سلام،
من ١٩ سالمه و دوست پسرم ٢٢.
ایشون با کار کردن بنده خارج از منزل شدیداً مخالفه هر چند ما باهم زندگی نمیکنیم.
علارغم خواسته ایشون بنده خیلی می‌خوام کار کنم و دستم تو جیب خودم باشه اما هر زمانی که در مورد این موضوع با ایشون صحبت کردم. راضی که نمیشه هیچ از دستم عصبانی میشه و قهر میکنه و نمیدونم چجوری راضیش کنم.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  Narges

با سلام خدمت شما دوست عزیز
لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا با هم بیشتر صحبت کنیم.
۱٫ چند مدت است همدیگر را می شناسید؟
۲٫ هدف هریک از شما از این دوستی چیست؟
۳٫ رابطه شما به صورت مجازی می باشد یا واقعی؟
۴٫ روابط شما با اعضای خانواده و دوستانتان چگونه است؟
۵٫ چرا شما در زمان فعلی نیاز به رضایت ایشان برای کار کردن دارید؟

Narges
2 سال پیش

با عرض سلام مجدد. ما یک سال هست که همیدیگرو میشناسیم و تو رابطه ی واقعی هستیم, ما با هدف ازدواج داریم تو این رابطه پیش میریم به دلیل مشکلی یا محدودیتی که واسه بنده وجود داره رابطمون نمیشه علنی بشه یا حد اقلش با هم نامزد کنیم. پدر مادر من از این رابطه چیزی نمیدونن اما پدر و مادر ایشون میدونن و مشکلی با این موضوع ندارن. من رابطه ی خوبی با خونواده و دوستام دارم خصوصا با خواهرام خیلی راحت هستم و از رابطه من و اون خبر دارن. خودمم نمیدونم چرا رضایت ایشون واسم مهمه اما واقعا… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  Narges

با سلام مجدد خدمت شما
در این مورد نیاز است که شما این موضوع را مد نظر قرار بدهید که چه میزان کار کردن در بیرون از منزل برای شما اهمیت دارد و جز اولویت های زندگی شما می باشد؟
۲٫ در زمان فعلی شاغل هستید و واکنش ایشان چیست؟
۳٫ زمانی که شما بیرون از منزل و در کنار دوستانتان قرار دارید ایشان به این موضوع نیز مخالفت نشان می دهند؟
۴٫ شما تصمیم به ادامه تحصیل دارید و ایشان دیدگاهشان در این مورد چگونه می باشد؟

ندا
2 سال پیش

سلام، وقت بخیر، ببخشید من یه دختر ۳۳ ساله هستم، حدود ۵ سال یه سگ پشمالوی خوشگل داشتم که با تموم وجودمو با تک تک سلول های بدنم عاشقش بودم، هم من هم خونوادم،عضوی از خونواده و خونه و زندگیمون بود، توی تک تک کارها و روزمرگی ها و لحظه لحظه زندگی کردن کنارمون بود، باعث شادی و انرژی مثبت خونه و روابط ما بود، خیلی شیرین و معصوم و مظلوم بود، همدم و مونس همه ما بود، حدود یک سال پیش سرفه های بدی می کرد، یه مدت بهش آنتی بیوتیک تزریق کردم، بعد که خوب نشد بردمش پیش… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  ندا

با سلام خدمت شما دوست عزیز نگهداری حیوانات خانگی یکی از مشکلاتی که ممکن است با مرگ و یا رفتن آنها برای صاحبانشان رخ بدهد حالت افسردگی است که ممکن است فرد به میزان وابستگی با ان روبرو شود . قابل درک است که شما وابستگی زیادی به این حیوان پیدا کرده اید و برای شما با ارزش می باشد اما بهتر است در کنار مصرف دارهای روان پزشک یک دوره مشاوره را نیز تجربه کنید تا بتوانید سریع تر عملکرد اصلیتان را بدست اورید. ۱٫ روابط شما با اعضای خانواده و دوستانتان چگونه است؟ ۲٫ چند مدت از مرگ… ادامه دیدگاه »

ندا
2 سال پیش

خیلی سخت و وحشتناکه، روابطم با خونوادم خیلی خوبه اونا منو عاشقانه دوسدارن و برای من از جونشون مایه میزارن، پدر و مادرم با اینکه خودشون در حد من ناراحت هستن ولی باز نگران من هستن و نمیزارن آب تو دلم تکون بخوره، پنج روز از رفتنش میگذره، بله من دختر خیلی خیلی حساس و آسیب پذیری هستم و دوران راهنمایی هم زمینه افسردگی داشتم که کاملاً خوب شدم، یکم وسواس های فکری هم داشتم که خوب شدم یعنی بعضی وقتا یه کوچولو میاد سراغم ولی در کل حالم خیلی خوب بود، کلاسای هنری میرفتم باشگاه میرفتم، الان این چند… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  ندا

دوست عزیز بخاطر وابستگی که به این حیوان داشته اید و علایم افسردگی که از قبل داشته اید واکنش شما در این مورد شدید تر می باشد که با گذشت زمان و طی کردن دوره های مشاوره می توانید روند بهبودیتان را تسریع ببخشید .
در این مسیر نیاز است که خودتان نیز کمک کنید و مصرف داروها و دوره های مشاوره را طی کنید .
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰

ندا
2 سال پیش

خیلی ممنونم از لطفتون

ندا
2 سال پیش

واسه چی هرچی کامنت میذارم من نشون نمیدین ؟؟؟؟؟ تا حالا چند تا کامنت گذاشتممممم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  ندا

کامنتی ارسال نشده است دوباره تکرار کنید

Bt
3 سال پیش

روابط خوبی داریم روابط بد نداریم و پرسیدم و گفتن که خودت هم میدونی یا جواب نمیدن و اینجوری نیستش

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  Bt

در این مرود نیاز است در احترام و بدون توهین با ایشان صحبت کنید تا بتوانید دلیل رفتار ایشان را متوجه شوید .
آیا این امکان وجود دارد که ایشان از شخصی که برای شما هدیه ارسال می کنند رضایت نداشته باشند ؟
مثلا رابطه خوبی با عمه و یا عموی شما نداشته باشند؟

B t
3 سال پیش

سلام مجدد من سیزده سال دارم ببخشید اشتباه تایپ شد ایشون عمه من نیست مادرم هستش رابطه مادر دختری داریم واز عمد ایشون پنهان میکنن کادوهایم رو یا اونارو کادو میدهند بدون اینکه من بفهمم این کادو ها از طرف ادم خاصی نیستش مقلا عمو خاله مادربزرگ پدربزرگ پدر دوست بیشتر دوست دوست های مدرسه دوست های اشنا و خوب از ادم خاصی فرستاده نمیشود.راهنمایی کنین لطفا

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  B t

با سلام مجدد خدمت شما
ممکنه بفرماید ایا در مورد این موضوع با مادرتان صحبت کرده اید و اگر پاسخ شما بله است ایشان جوابشان چه بوده است و چگونه به شما جواب داده اند؟
و روابط شما در کل با مادرتان چگونه است در بقیه مسائل؟

B t
3 سال پیش

سلام عمه ی من در خانمان زندگی میکنه و وقتی که به من کادویی مرسد پس از مدتی که یادم میرود مثلا یکی دو سال ان را قایم میکند یا ان را کادو میدهد یا پیش خودش نگه می دارد و بعدا که انرا میبینم یا پیدا میکنم میگه خودت هم میدونی اینجا بوده یا جواب نمیده درصورتی که اینگونه نیستش
من رو راهنمایی کنین لطفا

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  B t

سلام خدمت شما دوست عزیز
۱٫ شما چند سالتان است؟
۲٫ کادوها از سمت چه کسی برای شما ارسال ی شود؟
۳٫ منظور شما این است که ایشان از عمد قصد پنهان کردن آنها را دارند؟
۴٫ در دیگر روابط رابطه شما چگونه است؟
لطفا به این سوالات پاسخ بدهید تا بهتر بتوانیم شما را راهنمایی کنیم

الی
3 سال پیش

سلام .
در درس خوندن خیلی بی حوصلم و معمولا کارام بدون برنامه ریزی هستش . چیکار کنم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  الی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
مشکلات در درس خواندن می تواند دلایل مختلف محیطی ، روحی و جسمی داشته باشد که سطح عملکرد فرد را تحت تاثیر قرار می دهد برای بررسی دقیق تر لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید.
۱٫ چند سالتان است؟
۲٫ چند مدت است با این علایم روبرو هستید؟
۳٫ آیا تایمی وجود دارد که سطح عملکرد شما بهبود پیدا کند؟
۴٫ تفکری که باعث می شود شما از برنامه ریزی خوداری کنید چیست؟
۵٫ در چه مقطعی تحصیل می کنید؟

نیلوفر
3 سال پیش

سلام
من برادری شش ساله دارم که خیلی اذیت میکند چنگ میزند میزند وحشیگری می کند و از خواهر بزرگتر و مادر خود نمی ترسد . و این کار های ناپسند ش رو ادامه می دهد. لطفا راهنمایی کنین که هم اینکار هایش از بین برود و هم از مادر و خواهرش مثل اکثر بچه های دیگه بترسه .
ممنون میشم .

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  نیلوفر

با سلام خدمت شما دوست عزیز دقت کنید که نیاز نیست او از شما بترسد بلکه بهتر است که شما رفتارهای صحیحی با او داشته باشید تا او بتواند در کنار داشتن استقلال رفتار مناسبی با شما و مادرتان داشته باشد . اگر شما از تنبیهات بدنی و یا بلند صحبت کردن با او صحبت کنید او نیز این رفتار را به عنوان یک الگو از شما یاد می گیرد و در برخورد با شما از ان استفاده می کند پس بهتر است در مقابل اینگونه رفتارهای او از تنبیهاتی چون نداشتن اجازه برای دیدن تلوزیون و یا خوردن بستنی… ادامه دیدگاه »

فاطمه
3 سال پیش

سلام و خسته نباشید
من دختری ۲۴ ساله هستم ، یک ساله که ازدواج کردم ،شاغل هستم . میخواستم دوباره کنکور بدم . ولی متاسفانه نمیتونم مدیریت زمان درستی داشته باشم و نمیتونم درست برنامه ریزی کنم که هم شغلم رو داشته باشم و هم ادامه تصیل بدم . من تا ۵ سرکار کار هستم و زمان کافی برای درس خواندن ندارم. بعضی از روزهاهم ساعت ۸ به منزل میرسم . ممنون میشم راهنماییم کنین .

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  فاطمه

با سلام خدمت شما دوست عزیز با توجه به تایم زیادی که سرکار هستید و اینکه متاهل هستید و کارهای منزل و وظایف زناشویی نیز برای شما وجود دارد تایم کمی برای درس خواندن باقی می ماند و یان باعث می شود که فشار زیادی بر شما وارد شود اگر بتوانید میزان زمان کار خود را کاهش بدهید تا بتوانید زمان آزاد بیشتری داشته باشید می توانید برنامه ریزی بهتری داشته باشید در غیر این صورت شما باید از میزان خواب خود و یا در کنار همسرتان بودن کاهش بدهید تا بتوانید برنامه ریزی درسی کنید . بهتر است همه… ادامه دیدگاه »

مستانه
3 سال پیش

سلام اما ما مجبوریم در یک اتاق باشیم و حتی در خانه که زندگی میکنیم هم سریع تا پنجره باز میشود ان را میبندد و میگوید من این کار را نکردم من خودم دیدم . و می گوید م در تابستان اصلا شب ها کولر نمیزنیم. ما حتی در مسافرت در دمای سی درجه بودیم که همه کولر را در درجه اخر روشن میگذاشتند اما ایشون خاموش میکردند می خواستم راهنمایی کنین چون حتی الان هم من اسایشی ندارم و گرمم هستش . خیلی ممنون . لطفا پاسخ دهید .

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  مستانه

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز در این مورد حتما شما دو نفر با صحبت با یکدیگر با پوشیدن لباس و… بهتر است با یکدیگر به یک توافق دوطرف برسید در هرصورت نیاز هردوی شما اهمیت دارد اگر نمی توانید از اتاق های جدا استفاده کنید نیاز است که رفتار هردوی شما به گونه ای باشد که نیازهای هردویتان در آن قرار بگیرد شما می توانید مثلا در یک تایم هایی از روز که هوا گرم تر است از وسایل خنک کننده استفاده کنید یا مثلا از چنکه استفاده کنید که تنها به سمت شما تنظیم شود و ایشان… ادامه دیدگاه »

مستانه
3 سال پیش

ممنونم تشکر

مستانه
3 سال پیش

سلام من گرمایی هستم اما یمی از اقوام که در خانه ما هستش سرمایی هست و ما نمی توانیم در خرداد اردیبهشت و تابستان کولر بزنیم و پنجره باز کنیم چه صبح چه شب راهنمایی کنین لطفا.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  مستانه

با سلام خدمت شما دوست عزیز
خب بهتر است ایشان در اتاقی قرار گیرند که در آن دهانه کولر نباشدتا شما بتوانید از امکانات خنک کننده استفاده کنید. این موضوعی است که نیاز است با یکدیگر به توافق برسید و در احترام بهتر است در مورد این موضوع با ایشان صحبت کنید.
شاد باشید

3 سال پیش

سلام
بنده فوبیا به امپول دارم
وقتی مواجه میشم کلا از حال میرم صدای سوت داخل گوشم احیاس میکنم میشه راهنماییم کنید لطفا

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  ماه_f

با سلام خدمت شما دوست عزیز عموما فوبیا یک ترس غیرمنطقی ، شدید و طولانی از یک شی، حیوان، جسم ، موقعیت و.. می تواند باشد و باین میزان ترس می تواند به اندازه ای باشد که عملکرد افراد را مختل کند فوبیای شما فوبیای خاص یا همان فوبیای ساده می باشد که در مورد یک موضوع مشخص است و دلیل به وجود آمدن آن می تواند دلایل مختلفی داشته باشد . این موضوع نیاز به بررسی دقیق و طول دوره درمان دارد اما خوشبختانه این مشکل قابل درمان است و بهترین درمان ها نسبت به شدت مشکل شما و… ادامه دیدگاه »

دانا
3 سال پیش

سلام من میخواستم منو راهنمایی کنید درمورد خواستگاری که دارم .ملاک های من برای ازدواج نمازخون بودن پسر وسالم بودن و چشم پاک بودن و خوش اخلاقی هست وداره خدارو شکر ولی پوست نسبتاسفیدی دارد وخودم هم ۲۵ ساله هستم وسبزه و نمکی هستم وحالا ۶ سال از من بزرگتره و۳۱ ساله هست ولی بیشتر بهش میخوره .میخواستم بدونم این مساله سن وزیبایی دو طرف چطور باید باشد که به هم بخورن؟ من خیلی ازش خوشم نمیاد که بگم به دلم نشسته ومتنفر هم نیستم چیکار باید بکنم؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  دانا

با سلام خدمت شما دوست عزیز همانطور که خود شما نیز بیان کردید این موضوع بستگی زیادی به ملاک های هر فردی دارد با وجه به توضیحات شما به نظر می رسد که ملاک های اخلاقی شما را این آقا دارا می باشند و اما در مورد پوست و زیبایی ایشان بهتر است دقت کنید که زیبایی یک ملاک نسبی می باشد و از نظر افراد می تواند کاملا متفاوت باشد . ظاهر فرد تا جایی که در در کنار ایشان احساس بد را تجربه نکنید و از ظاهرشان خوشتان بیاید می تواند برای ادامه زندگی به شما کمک کند… ادامه دیدگاه »

صبورا
3 سال پیش

سلام من با پسری اشنا شدم که خیلی اشتراک با هم داریم ولی از لحاظ قدی با هم تناسب نداریم اون ۱۹۰ هست و من ۱۵۵میخام کمکم کنین .
میشه به غیر از اینکه پیام بدین حضوریم وقت بگیرم خیلی نگرانم.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  صبورا

با سلام خدمت شما دوست عزیز این موضوع بستگی زیادی به طرز فکر هریک از شما دارد در مورد اختلاف قدیتان دارد که از چه زمینه ای فکر می کنید برایتان مشکل ایجاد می کند و یه این اختلاف قدی دیدگاهتان چگونه است . اگر از نظر اخلاقی، فرهنگی، اجتماعیو… مشکلی نداشته باشید این موضوع نمی تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. بهتر است برای بررسی دقیق تر دیدگاهای هریک از شما در این زمینه برای ازدواج به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا بررسی لازم صورت گیرد . درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته… ادامه دیدگاه »

بهار بارانی
3 سال پیش

تورو امام رضا کمکم کنین دختر ۱۹ ساله ای هستم هر ثانیه ب خود کشی فکر میکنم خیلی بدبختم ذهن وسواسی دارم دیونه ام ب همه شک دارم دلم ی همدم میخواد . با کسی ک دوستش دارم عم قهرم و ب جدایی فک میکنم بخاطر اینکه وقتی بعد از مدتها دختر عموش رو دید دختر عموش گردنش رو بوسید و اونم دستش رو بوس کرد.حالم خیلی بده میخام خود کشی کنم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  بهار بارانی

با سلام خدمت شما دوست عزیز احساسات و نگرانی شما قابل درک است اما بهتر است در اول سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید . دقت کنید که شما در سن حساسی قرار دارید که توجه و گرایش به جنس مخالف در آن زیاد می باشد اما بهتر است این گرایش مقداری مدیریت شود تا برای شما آسیبی به همراه نداشته باشد بسیاری از دوستی هایی که در این سن رخ می دهد دوام زیادی ندارد و با رشد عقلی ، عاطفی، جنسی، اجتماعی و… هریک از طرفین ممکن است رابطه تمام شود و یا متوجه شوند که این… ادامه دیدگاه »

سحر
3 سال پیش

سلام من چیکار کنم تا جواب بگیرم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  سحر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
لطفا سوالتان را مطرح کنید پاسخ داده می شود
موفق باشید

ابوالفضل
3 سال پیش

والا من نفهمیدم چطور نوبیت بگیرم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  ابوالفضل

با سلام خدمت شما دوست عزیز در همین قسمت سوالتان را به صورت کامل بیان کنید پاسخ داده می شودو در صورت تمایل به مشاوره در تلگرام ، حضوری یا تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید
۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳
شاد باشید

1 2 3 13