مشاوره تلفنی با موبایل با ترین روانشناسان ایران را تجربه کنید. مشاوره به عنوان یک راهکار مهم برای کاهش دغدغه ها و مشکلات افراد شناخته می شود.

مشاوره می‌تواند سبب کاهش بسیاری از مشکلات آنها در زمینه های گوناگون زندگی شود.

در گذشته استفاده از مشاوره چندان رایج نبود و افراد ترجیح می دادند تا خود به درمان و برطرف نمودن مشکلات خود از طریق مشاوره و مشورت گرفتن از افراد با تجربه اقدام کنند.

مشاوره تلفنی با موبایل

امروزه با گسترش اطلاعات و دانش افراد در رابطه با دانش مشاوره استفاده از مشاوره روز به روز در حال افزایش است.

۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲

موبایل مراکز

۰۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶

۰۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰

۰۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷

برای عزیزان خارج از کشور

۹۸۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶+

۹۸۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰+

۹۸۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷+

مشکلات بسیار زیادی وجود دارد که افراد می‌توانند برای مشاوره به مراکز مشاوره در جهت حل آنها اقدام کنند.

مشاوره تلفنی با موبایل- مرکز مشاوره کامرانیه

مشاوره می تواند از طریق راه های گوناگونی صورت بگیرد تا بتواند نیازها و دغدغه های افراد مختلف را در زمینه‌های گوناگون برطرف نماید.

یکی از روش هایی که توسط مرکز مشاوره ما برای افرادی که قادر به حضور در مراکز مشاوره نیستند ایجاد شده است مشاوره تلفنی رایگان با موبایل است. امروز تمامی افراد موبایل دارند و به راحتی از طریق آن به شبکه اینترنت و نیز شبکه تلفن وصل می باشد.

افراد به راحتی می توانند از طریق مشاوره تلفنی رایگان با موبایل به مشاور مورد نظر خود متصل شده و دغدغه ها و مشکلات خود را با او در میان بگذارد.

درمان مشکلات با مشاوره تلفنی

یکی از مشکلاتی که افراد می توانند از طریق مشاوره تلفنی رایگان با موبایل برای حل آن اقدام کنند مشکلات شخصیتی است.

امروز مشکلات و اختلالات شخصیتی افراد بسیار زیادی را درگیر نموده و مشکلات زیادی را برای خود آنها و برای افرادی که با آنها زندگی می‌کنند به وجود اورده است. برای درمان و شناخت بهتر این اختلالات راه‌ های گوناگون وجود دارد.

مثلاً در مراکز مشاوره مشاوران اقدام به انتشار تست های روانشناسی شخصیت می کند و پس از پاسخ دادن به تست های روانشناسی می تواند به شناخت مناسب از وضعیت خود توسط تجزیه و تحلیل مشاور دست یابد.

یکی دیگر از مواردی که مشاوره تلفنی رایگان با استفاده از موبایل می تواند برای حل آن صورت گیرد مشکلات استرس و اضطراب در دنیای کنونی است.

استرس و اضطراب از افراد جوان و نوجوانی که درگیر تحصیل و پیدا کردن شغل هستند تا افراد پیری که بازنشسته شده اند و زندگی را به تنهایی می گذرانند در بر میگیرد.

در واقع این یکی از اختلالات بسیار مهم و بزرگ در زندگی کنونی افراد است.

مشاوره تلفنی ارزان با موبایل

۰۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶۰

۰۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰

۰۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷

انجام مشاوره با مشاوران روانشناسی و روانپزشکی

دکتر ویلیام البرتو، مشاور خانواده در ایتالیا، بیان می کند که: “انجام مشاوره با مشاوران روانشناسی و روانپزشکی می تواند برای درمان این بیماری بسیار مفید و موثر واقع گردد. یکی دیگر از بیماری‌ ها و اختلالاتی که می تواند از طریق مشاوره تلفنی رایگان با تلفن مورد بررسی قرار بگیرند اختلالات رفتاری و اخلاقی است”.

بسیاری از افراد با این اختلالات روبه‌رو هستند بنابراین زندگی مشترک آنها و روابط اجتماعی آنها تحت تاثیر قرار می گیرد.

بسیاری از خانواده ها و زن و شوهرها به دلیل همین مشکلات و اختلالات با دغدغه های بسیار زیادی در زندگی مشترک خود روبرو هستند. بسیاری از افراد در حیطه کاری خود نمی ‌توانند ارتباطات مناسبی را با همکاران خود برقرار کنند.

تمامی موارد گفته شده می ‌تواند در رابطه با اختلالات مربوط به رفتار و اخلاق انسان ها باشد مشاوره در این زمینه بسیار مهم و حیاتی بوده می تواند سبب کاهش بسیاری از مشکلات و دغدغه های افراد در زمینه‌های گوناگون یاد شده باشد.

یکی دیگر از مواردی که برای انجام مشاوره مفید و موثر است را می توان مشکلات مربوط به خانواده دانست امروزه خانواده های بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه های گوناگون با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم می کنند.

این مشکلات می‌تواند سبب مانع بزرگی بر راه خوشبختی و سعادت خانواده ها باشد. به همین دلیل مشاوره خانواده به عنوان یکی از مشاوره های بسیار مهم در مراکز مشاوره انجام می گیرد.

مشاوره تلفنی با موبایل با قیمت ارزان و کیفیت تضمینی

مشاوره تلفنی رایگان با موبایل می‌تواند در این زمینه فعال بوده و خانواده‌های مختلف را از جهات دغدغه های گوناگون یاری و هدایت نمایند.

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیار مهم و اساسی بوده و می‌تواند سبب به وجود آمدن اختلالات بسیار زیادی در زندگی افراد شود مشکلات مربوط به امور جنسی است. مشکلات جنسی افراد بسیار زیادی را چه نوجوان چه جوان و چه در سنین میانسالی و پیری با خود درگیر نموده است (منبع سایت علوم روانشناسی فرانسه).

افراد بسیار زیادی هرروزه به مرکز مشاوره مراجعه می‌کنند و در زمینه یاد شده اختلالات و دغدغه های خود را و مشاوران در میان می‌گذارند.

بسیاری از آنها از بیان این اختلالات به صورت حضوری خجالت می کشند با توجه به موارد گفته شده مشاوره تلفنی رایگان با این روش می‌تواند برای کاهش دغدغه این افراد بسیار مهم و موثر باشد.

در کنار تمامی موارد یاد شده مشکلات اقتصادی سبب می‌شود که بسیاری از افراد از مراجعه به مرکز مشاوره و یا انجام مشاوره در سایر روش ها خودداری کنند بنابراین رایگان بودن این نوع مشاوره می تواند برای این افراد بسیار مهم باشد و آنها را ترغیب به استفاده از مرکز مشاوره و مشورت و مشاوران نماید.

مشاوره حضوری آنلاین و تلفنی مشاورانه

مزیت ها و معایب مشاوره تلفنی

در ادامه مقاله به بررسی دغدغه‌ها و مشکلاتی که در زمینه مشاوره تلفنی وجود دارد می‌پردازیم.

مزیتها و معایب این روش را به‌گونه‌ای خوب مورد بررسی قرار می دهیم تا افراد بتوانند در مورد نحوه استفاده از این روش تصمیم گیری کنند.

در روش مشاوره تلفنی افراد زمان بسیار کمی را برای انجام مشاوره با مشاور خود صرف می کنند اما نکته مهم اینجاست که در مشاوره های حضوری و رو در رو شناخت بسیار مناسبی از فرد مقابل صورت می‌گیرد.

بنابراین ترجیح اول و اولویت اول برای انجام مشاوره مشاوره های حضوری است.

اما برای کسانی که امکان مشاوره حضوری ندارند مشاوره تلفنی می‌توانند مفید باشد.

همچنین از نظر اقتصادی به دلیل اینکه این مشاوره رایگان است و هزینه بسیار کمی را برای افراد به دنبال دارد بنابراین می‌تواند به عنوان یک راهکار مناسب برای کسانی که با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند باشد.

از دیگر معایب این روش می توان به منتظر ماندن پشت خط تلفن اشاره کرد.

مزیت ها و معایب مشاوره تلفنی

بسیاری از افراد زمان این را ندارند که بخواهند پشت خطوط ارتباطی منتظر برقراری ارتباط با مشاور موردنظر خود باشند.

بنابراین با توجه به جمعیت موارد گفته شده بایستی اولویت را مشاوره حضوری دانست و برای درمان هر چه بهتر و شناخت هرچه بهتر بیماری‌ها و مشکلات به مشاوره حضوری اقدام نمود.

اما در شرایطی که امکان این موارد وجود نداشته باشد مشاوره تلفنی رایگان با استفاده از موبایل و به آسانی می‌ توانند در جهت های گوناگون برای برطرف کردن مشکلات استفاده شود.

سایت “مشاورانه” ، مرجع مشاوره خانواده و روانشناسی،” مشاوره تلفنی رایگان با استفاده از موبایل در زمینه های گوناگون مانند:

  • مشاوره خانواده
  • مشاوره کودک و نوجوان
  • مشاوره زناشویی
  • مشاوره جنسی
  • مشاوره تحصیلی
  • مشاوره شغلی 
  • سایر امور مهم مرتبط با روانشناسی
 

منبع : moshavereh.kanonm.ir

4.1 71 رای ها
امتیاز شما (روی ستاره سمت چپ بزنید↓)
اشتراک در
اطلاع از

سوالات متداول مشاوره تلفنی با موبایل

1 - مشاوره تلفنی چیست؟

چگونه کار می کند؟ مشاوره و درمان تلفنی یک رابطه درمانی ساختاری است که در آن مشتری و درمانگر به جای ملاقات حضوری با تلفن و یا موبایل صحبت می کنند... جلسات، مانند مشاوره حضوری و چهره به چهره نیاز است به صورت هفتگی و یا بر اساس تشخیص درمانگر ادامه یابد.

2 - مشاوره آنلاین چیست؟

درمان آنلاین یا مشاوره آنلاین، به مشاوره ای گفته می شود که از طریق اینترنت، سایت و یا شبکه های مجاری انجام می شود و در سایت مشاورانه رایگان در اختیار افراد قرار داده شده است.

3 - به چه روش هایی می توان مشاوره تلفنی استفاده کرد؟

روش اول: تماس با مراکز معتبر و مورد تایید مرکز مشاوره روانشناسی مشاورانه با تعرفه ارزان روش دوم: دفاتر کانون مشاوران ایران که امکان تبدیل به مشاوره حضوری هم هست روش سوم: تماس با شماره موبایل و مشاوره تلفنی با مشاور روش چهارم: استفاده از تلفن هوشمند سراسری که هر 60ثانیه حدود 2000تومان است و روی قبض تلفن آخر ماه باید پرداخت شود.(توجه این روش ممکن است هزینه زیادی برای شما به همراه داشته باشد)

4 - هزینه های مشاوره تلفنی چقدر است؟ + تعرفه دولتی

مرکز مشاوره مشاوره و مراکز همکار تعرفه هایی با قیمت مناسب ارائه می دهند که سبب رضایت تمامی مشتریان شده است. برای اطلاع از هزینه به سایت مشاورانه رجوع کنید.

5 - امکان تغییر مشاوره آنلاین به تلفنی و تلفنی به حضوری وجود دارد؟

بله، مرکز مشاوره مشاورانه این امکان را فراهم کرده و شما هر لحظه که بخواهید می توانید مشاوره تلفنی خود را به مشاوره حضوری با همان مشاور تغییر دهید.

6 - وظایف یک مشاور چیست؟

مشاوران به افراد، زوج ها، خانواده ها و گروه هایی که با موضوعاتی همچون افسردگی، اعتیاد، وسواس، دوقطبی و غیره سر و کار دارند، مشاوره ارائه می دهند. روش های درمانی مختلفی برای هر مشکل از سوی درمانگر ارائه می شود.

7 - چگونه یک مرکز معتبر پیدا کنم؟

به مراکز برتر کانون مشاوران ایران مراجعه کرده و یا از سایت مشاورانه به صورت رایگان کمک بگیرید.

8 - آیا امکان مشاوره خانواده از طریق تلفن وجود دارد؟

بله. امکان پذیر است و نتیجه خوبی تا کانون داشته است. ولی در برخی موارد در صورت نیاز و صلاح دید مشاوره باید حضوری صورت بگیرد.

336 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Zzzzzxz
1 سال قبل

اقا چرا پس جواب منو نمیدید؟؟؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال قبل
پاسخ به  Zzzzzxz

سلام پاسخ شما ارسال شد.

نسرین عباسی
1 سال قبل

سلام نسرین هستم ۳۰ سالمه من از ۱۳ سالگی بیماری صرع دارم اما خداروشکر الان دیگه تشنج نداشتم و دکترم داروهامو داره کم کم قطع میکنه ولی در حاضر دارو مصرف میکنم مجرد هستم با آقایی یه مدت کوتاه آشنا شدم که فهمیدم محل سکونت شون خیلی به ما نزدیکه وهدفمون ازدواجه آقا ۳۸ ساله هست واینکه من تا حالا با این آقا بیرون نرفتم ولی خب باحرف زدن متوجه شدیم تفاهم داریم آقای خیلی محترم و خوبی هستن من نمیدونم چطور بگم مشکل بیماری ام رو میترسم از دست شون بدم قراره یه بار بیرون بیریم برا اولین بار… بیشتر بخوانید

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال قبل
پاسخ به  نسرین عباسی

سلام به شما نسرین جان قابل درک هست که این شرایط شما را نگران کرده است اما در این مسیر خب بیماری شما کنترل شده است و خب این جای نگرانی ندارد و شما نیز با شناخت نسبی که خودتان از این آقا کسب کرده اید و این آقا نیز نسبت به شما کسب کرده اند خب بهتر است که در این مورد به صورت حضوری یا تلفنی با ایشان در این مورد صحبت کنید و شرایط بیماری خودتان را نیز با ایشان توضیح بدهید و از ایشان بخواهید که اگر سوالی و یا نگرانی هم دارند می توانند با… بیشتر بخوانید

لیلا
1 سال قبل

سلام من همسری دارم که از اول ازدواجمون که ۱۸سال می گذرد درو غ گو بود الان هم هیچی در مورد کارهاش به من نمی گه دور از من با تلفن حرف می زنه من مشکوک میشم مثلاً می گه شبکارم امروز می گم به صاحب کار پیش من زنگ بزن می گه می زنم اما نمی زنه یک روز به شوخی گوشم بردم نزدیک گوشیش فوری قطع کرد نمی دانم چه کار کنم یا چی بگم راهنماییم کنین لطفا سه تا هم دختر دارم که کلافه شده اند

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال قبل
پاسخ به  لیلا

سلام به شما لیلا جان قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما در این مورد اگر مایل باشید باهم بیشتر صحبت کنیم تا بتوانیم نتیجه گیری بهتری داشته باشیم. ۱٫ هریک از شما چند سال دارید؟ ۲٫ منظور شما از دروغگو بودن در چه زمینه هایی هست و واکنش خود ایشان در زمان که در این مورد صحبت می کنید چیست؟ ۳٫ دلیل اینکه به ایشان مشکوک و می خواهید که از دفتر به شما زنگ بزنن و یا مکالمه ایشان را گوش بدهید چیست؟ فکر می کنید ارتباط دیگری وجود… بیشتر بخوانید

Zzzzzxz
1 سال قبل

سلام.والا دوسال پیش پدر و مادرم در شرف طلاق بودن و پدرم من و مادر و خواهر و برادرمو از خونه انداخت بیرون.مادرم برای اینکه برای من بد نشه و ابروم نره نظرمو راجب ازدواج پرسید.منم چون تو شرایط و موقعیت بدی بودم حاضر شدم با هرکسی ک خاستگارم باشه ازدواج کنم.از قضا یه اقای مطلقه۳۷ساله که یه پسر۷ساله داشت از من خاستگاری کرد.منم قبول کردم ولی اون قول داده بود بچه رو نیاره و بچه پیش مادرش بمونه.ولی دقیقا یه هفته بعد ازدواج اون رفت و پسرشو اورد.اول سعی کردم تحمل کنم چون فک کردم به زودی بچه رو… بیشتر بخوانید

آخرین ویرایش 1 سال قبل توسط Zzzzzxz
ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال قبل
پاسخ به  Zzzzzxz

سلام به شما دوست عزیز قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی برای تصمیم گیری در مسیر ازدواج همراه بوده است اما عزیزم در این شرایط عموما رفتارها هیجانی تر هستند و این باعث می شود که موضوعات مهمی نادیده گرفته شود در هر صورت شما دوسال می باشد که ازدواج کرده اید و در این دو سال به شناخت لازم نسبت به همسرتان رسیده اید خب شما ها می توانید با یک توافق و مشخص کردن مسیر و توقعات فرزند این آقا را در کنار خودتان داشته باشید اما خب اینکه ایشان با همسر… بیشتر بخوانید

مریم
1 سال قبل

سلام ۱۳ سالم هست و مشکلاتی داشتم باید با رونشناس درمون بگزارم من عاشق پسر۱۷ یا ۱۸ ساله شدن وخیلی من به اون علاقه دارم ونمیدونم بهش بگم بهش تلفنی بگم حضوری بگم توش مندم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال قبل
پاسخ به  مریم

سلام به شما مریم جان ببین عزیزم احساساتی که داری قابل احترام هست اما قبل از تصمیم گیری در این مورد که با او صحبت کنی و این صحبت به چه شکلی رخ بدهد بهتر است که باهم به این احساسات و شرایط سنی و رشدی توجه کنیم چون آنچه مهم هست این است که براساس تفکر در این مورد تصمیم گیری کنی. شما در اولیل سن نوجوانی قرار دارید و خب در این سن گرایش و توجه به جنس مخالف افزایش می یابد و این باعث می شود که شما تمایل بیشتری به این ارتباطات داشته باشید اما موضوع… بیشتر بخوانید

سهی
1 سال قبل

سلام من تازه ۲ماه عقد کردم اوایل شوهرم خوب بود خیلی دوسم داشت بهم اهمیت میداد ولی الان یه مدتی هست که انگار ازم خسته شده نسبت بهم کم توجه شده بهم اهمیت نمیده انگار ازم فرار میکنه براش مهم نیستم دیگه همش سر چیز های الکی بحث میکنیم من همش کوتاه میام معذرت خواهی میکنم حتی اگه مقصر خودم نباشم بازم من پیش قدم میشم واسه معذرت خواهی ولی اون باز انگار طلب کاره همش همه به من ترجیح میده سعی میکنه منو از خودش دور کنه من دیگه نمیدونم چیکار کنم خیلی دوسش دارم دوست ندارم از دستش… بیشتر بخوانید

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال قبل
پاسخ به  سهی

سلام به شما دوست عزیز
در این مورد اطلاعات بیشتری در اخیتار ما قرار بدهید تا بتوانیم باهم در این مورد بهتر صحبت کنیم.
۱٫ هریک از شما چند سال دارید؟
۲٫ معیارهای شما برای انتخاب ایشان چه ویژگی هایی می باشد؟
۳٫ موضوعاتی که در مورد آن باهم بحث دارید چه مواردی هست و چگونه در مورد آن باهم صحبت می کنید؟
۴٫ مشاوره پیش از ازدواج را دریافت کرده اید؟
۵٫ ما همسرتان در مرود این بی اهمیتی و احساساتی که دارید صحبت کرده اید؟

Motahar
1 سال قبل

سلام من ۲۰ سالمه، تیپ شخصیتیم infp و دانشجو ام رشته تحصیلییم رو بدون علاقه انتخاب کردم و الان پشیمونم ولی نمیتونم تغییرش بدم و باید ادامش بدم به شدت احساس پوچی و بی ارزشی می کنم احساس می کنم هیچ کاری نمیتونم انجام بدم eq پایینی دارم و به شدت تو روابط اجتماعیم ضعیفم همش استرس و اضطراب دارم و میترسم به کارایی که میخوام انجام بدم نرسم. مدتیه دارم برنامه ریزی می کنم ولی نمیتونم درست انجامشون بدم. میخوام کارهای جدید رو شروع کنم ولی نمیدونم اصلا به چی علاقه دارم تو چی استعداد دارم میترسم کاری رو… بیشتر بخوانید

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال قبل
پاسخ به  Motahar

سلام به شما دوست عزیز قابل درک هست که این میزان درگیری فکری برای شما با کاهش تمرکز از مسائل مهمی همراه شده است و این موضوع می تواند احساسات مختلفی را به دنبال داشته باشد اما در این مسیر اضطراب و احساسات پوچی که بیان می کنید از اهمیت زیادی برخودار می باشد و خب می تواند عملکرد شما را تحت تاثیر قرار بدهد در این مسیر بهتر است که برای بهبود شرایط روحی خود به روانشناس مراجعه کنیدچون برای کمک به بهبود این شرایط نیاز به طی کردن جلسات مشاوره می باشد . در این مسیر با بهبود… بیشتر بخوانید

فرزانه
1 سال قبل

سلام برای رهایی از افسردگی ارتباط برقرار کردن با دنیا چه راهکاری دارید؟؟
مسیر سخت زندگی مشلات شدید مالی بی پناهی خیلی خسته ام می شه راهنمایی کنید لطفا

آخرین ویرایش 1 سال قبل توسط فرزانه
ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال قبل
پاسخ به  فرزانه

سلام به شما فرزانه جان ببین عزیزم در این مسیر در اول نیاز است که منظور شما و علایم و شدت این علایم و مدت زمانی که این علایم را تجربه می کنید در اول مورد بررسی دقیق قرار گیرد تا بتوانیم بیان کنیم شما افسردگی دارید اما در این مسیر در کنار تغییرات بیرونی مثل ارتباط با دوستانف انجام کارهای هرچند لذت بخش کم ، حرکت داشتن، شناخت و بررسی افکار توسط خودتان، داشتن برنامه و… نیاز است که به کمک روانشتاس در این مسیر پیش بروید چون تفکرات بنیادین شما تاثیر زیادی بر این احساسات خواهد داشت. بله… بیشتر بخوانید

رویا نعمتی
2 سال قبل

سلام من و نامزدم یه سالی باهم دوست بودیم تو این دوران دوستی یه دو ماهی جدا شدیم و اون رفت با یه دختر دیگ ولی بعد دو ماه نتونستیم و باهم دوست شدیم بعدش اشنایی و عقد کردیم الان یه سال ک نامزدیم من یه دوست دارم از من خاست باهاش قط رابطه کنم منم کمتر کردم رابطمو باهاش ولی رفته رفته دیدم ک رابطش با دوستاش اذیتم میکنه چون میرفت با دوستاش بیرون سفره خونه چون اون دختره هم تو دوران دوستی رو دوستاش باهاش اشنا کردن ازش خاستم کمه کنه ب قول خودش کرد ولی همیشه سرش… بیشتر بخوانید

آخرین ویرایش 2 سال قبل توسط رویا نعمتی
ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال قبل
پاسخ به  رویا نعمتی

سلام به شما رویا جان احساساتی که دارید قابل احترام هست اما عزیزم برای وارد شدن به زندگی مشترک داشتن احساسات به تنهایی کافی نیست . شما هنوز نتوانسته ای با گذشته ایشان کنار بیاید و هنوز هم به دنبال ارتباط قبلی ایشان با آن خانم هستید و یا اینکه بدون در نظر گرفتن شرایط اجتماعی اقتصادی و مشکلاتی که وجود دارد وارد زندگی مشترک شده اید همه این موارد در کنار مسیر تعاملی بین شما دو نفر می تواند آسیب های زیادی را به دنبال داشته باشد . بهتر است که در همین دوران نامزدی که دروان شناخت می… بیشتر بخوانید

اتنا
2 سال قبل

سلام من اتنا ۳۰ ساله از تهران من از همسرم جدا شدم سه ساله ولی باهاش هم رابطه جنسی دارم هم احساسی نه میتونم از فکرش بیام بیرون نه میتونم با کسی از نظر جنسی به جز شوهرم ارضا نمیشم یعنی مشکل اولم جنسی هست بعد علاقه زیادم بهش لطفا راهنمایی ام کنید

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال قبل
پاسخ به  اتنا

سلام به شما آتنا جان احساساتی که دارید قابل احترام می باشد اما شما بیان می کنید که از همسرتان جدا شده اید و از طلاق شما ۳ سال می گذرد خب در این حالت ادامه دادن روابط احساسی و جنسی به مرور احتمال وابستگی و جدایی را سخت تر می کند در کنار اینکه خب اگر قرار بود شما ازهم باهم ارتباط داشته باشید دلیل جدایی شما چیست می توانید مجدد باهم برای بازگشت به زندگی مشترک تصمیم گیری کنید. در هرصورت این موضوع پیچیده ای می باشد و نمی توان بر مبنای یک سری کلیات در مورد آن… بیشتر بخوانید

نفس
2 سال قبل

سلام خسته نباشین.من دوماه ک عقد کردم با شوهرم عاشقانه ازدواج کردیم خیلی همو دوست داریم .اما دیشب متوجه شدم بهم دروغ گفت یعنی تا الان اصلا پیش نیومده بود اما دیشب بهم دروغ گفت ک سرکارع اما اون لحظه پیش دوستاش بود داشت قلیون می‌کشیده .من در جریان قلیون‌کشیدنش بودم اما سری آخر باهاش دعوا کردم ک پیش دوستاش نره .فک کنم بخاطر همین موضوع بهم چیزی نگفت ک پیش اوناس .الان نمیدونم‌چیکار کنم من خیلی دوستش دارم 😭😭

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال قبل
پاسخ به  نفس

سلام به شما عزیزم درک میکنم که این پنهان کاری شما را ناراحت و نگران کرده است اما بیا باهم نگاه دیگری به این مسیر ارتباطی بیندازیم خب زمانی که شما با دعوا و قهر به علایق و انتخاب های او واکنش نشان بدهید امکان پنهان کاری بیشتر می شود و خب این به مرور مسیر تعاملی شما را با مشکل بیشتری مواجهه می کند. علت دروغگویی همسرتان، شما و نحوه برخورد شماست یعنی اگر همسرتان به دلیل سختگیری های بی مورد، حساسیت بیجا و کنترل شدید، سرزنش ها و… شما متوسل به دروغگویی شده است . در این مورد… بیشتر بخوانید

زهرا نجفی
2 سال قبل

زندگیم رو هواس ۱۰۰ ملیون بدهی بالا اوردم میخواستم شوهرم بچه هامو خوشحال کنم بدون فکر پول گذاشتم تو یسایط هی ضرر بعدم برا جبران ضررم ادامه دادم بیشتر شد الان با سه تا بچه دیگه ب اخر خط رسیدم همش پول مردم و قرض یکی بهم بگه چکار کنم شوهرم بفهمه یا میکشه یا طلاق میده یا سکته میکنه حق داره ۱۰۰ ملیون پول کمی نیس در جایی ک داره هم اوم هم پسرم با روزی ۱۰۰ تومن کارگری زندگی رو میچرخونن خدایا ب فریادم برس الان بهم بگید چکار کنم من از بچگی بی مادر و پدر بزرگ… بیشتر بخوانید

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال قبل
پاسخ به  زهرا نجفی

سلام به شما زهرا جان درک میکنم که این شرایط برایت با فشار روحی زیادی همراه شده است اما در هرصورت این سایت ها با همین اهداف طراحی شده اند و خب در این مسیر پنهان کاری کمکی به شما نمی کند پس بهتر است که از ادامه مسیر و بدهی بیشتر خوداری کنید و در این مسیر با همسرتان صحبت کنید و سعی کنید با انجام کاری که در آن مهارت دارید سعی کنید که این شرایط را بهبود ببخشید و به مرور این بدهی ها را پرداخت کنید . در هر صورت شما برای بهبود زندگی مشترکتان این… بیشتر بخوانید

Yas
2 سال قبل

سلام من ۱۵سالمه من پدر و مادرم از بچگی همش باهم دعوا می‌کنند و حتی الان هم همش باهم دعوا می‌کنند گاهی حتی سر چیز های خیلی مسخره ومراعات من رو نمی‌کنند من خیلی ناراحتم ولی نیمپونم چکار کنم خوب خودشون مشاوره نمیرن من رو هم نمی‌برن باید چکار کنم بار روانی روم خیلی زیاده

ویرایشگر
روانشناس
2 سال قبل
پاسخ به  Yas

سلام به شما عزیزم کاملا قابل درک هستش که شرایط نامساعد خانواده و دعوا و تنش بین پدر و مادرتون فشار روانی زیادی رو به شما وارد کنه اما عزیزم متاسفانه این شرایط از کنترل شما خارج هستش و شما نمی تونید کاری برای تغییر شرایط بکنید بلکه مهمترین کاری که نیاز هست انجام بدین این هستش که سعی کنید از خودتون مراقبت کنید تا کمترین آسیب رو از این شرایط ببینید و شما برای محافظت از خودتون ابتدا نیاز هست که شرایط رو بپذیرید و روی تغییر شرایط غیر قابل کنترل تمرکز نکنید و تمرکزتون رو روی اهداف فردی… بیشتر بخوانید

Arash
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر من مشکلاتی که دارم و میخوام بر طرف شن رو پایین براتون مینویسم امید وارم که بتونید کمکم کنید خب راستش من اولین مشکلی که دارم اراده خیلی ضعیفی دارم و ۷۰ درصد مشکلاتم هم به خاطر همینه من ۱۳ سال دارم و کلاس هفتم راهنمایی هستم و خب در تابستان امسال یه دوره کلاس زبان آنلاین ۶ ماهه ثبت نام کردم که تایمش دسته خودمه و هر موقع که خودم بخوام میتونم آموزش هارو ببینم ولی خب همینطور که گفتم اراده ی خیلی ضعیفی دارم و مثلا هروقت میخوام زبان بخونم اونو به تعویق میندازم و… بیشتر بخوانید