مشاوره فردی رایگان

به افراد زیر مشاوره فردی رایگان از طریق مرکز مشاورانه داده می شود.

*توجه برخی اختلالات به صورت موقتی می تواند توسط مشاور آنلاین و از طریق چت درمان شود.

در صورت نیاز به درمان قطعی، باید به صورت حضوری و با نظارت روانپزشک درمان شود.

گروه اول که نیاز به مشاوره فردی دارند:

افرادی که نیاز دارند خود را شناخته و شخصیت خود را ارتقا دهند. رفتارهای ارتباطی را در محل کسب و کار یادگرفته و به دنبال روش های موفقیت هستند.

گره دوم که باید از مشاوره فردی استفاده کنند:

افسردگی فصلی و یا دوره ای

افسردگی پیش از قاعدگی

افسردگی همسر یا اعضای خانواده

مشکلات ارتباطی و رفتاری

اضطراب پیش از رابطه جنسیپ

استرس کنکور و آرمون ها درسی

اضطراب ناشی از سانحه

وسواس فکری

سادیسم

فوبیا حیوانات

فوبیا اجتماعی و رفتار ضداجتماعی

از طریق زیر می توانید مشاوره رایگان دریافت کنید+ مقالات و روش های تشخیص و درمان هر یک از اختلالات فردی و روش های مشاوره قرار داده شده است.

The last comment and 7 other comment(s) need to be approved.
مشترک شوید
قابل توجه

سوالات متداول مشاوره فردی

1 - آیا من افسرده هستم؟ روش تشخیص افسردگی چگونه است؟

تغییرات در سطح انرژی یا فعالیت و کاهش انرژی: این اولین علامت است و تشخیص آن بسیار ساده است. خستگی: افسردگی می تواند باعث خستگی فیزیکی شود. شهوت و بی حوصلگی: فردی که افسردگی دارد ممکن است غیرعادی و خواب آلود باشد. بی خوابی یا خواب آلودگی: دراز کشیدن، اما بیدار و نگران بودن، ناتوانی در استراحت، احساس تنش و یا افکار مختلف، یک سرکشی و بی خوابی است. از دست دادن علاقه به فعالیت های لذت بخش: به عنوان مثال، شما معمولا از والیبال بازی با دوستان خود لذت می برید و حالا شما آنها را کنار می گذارید. فاصله از اجتماعی و غیره

2 - آیا امکان مشاوره رایگان دارید؟

بله. سایت مشاورانه به صورت رایگان خدمات مشاورانه آنلاین ارائه می دهد و از طرفی هزینه های مناسبی برای مشاوره تلفنی و حضوری دارد و همین امر سبب راضایت مشتری شده است.

3 - آیا من بیش فعالی دارم یا عدم تمرکز من ناشی از بیش فعالی است؟

نشانه های بی توجهی عبارتند از: پرش از فعالیتی به فعالیت دیگر. عدم تمرکز یا عدم تکمیل کردن یک کار یا فعالیت. گم کردن چیزهایی مانند تجهیزات مدرسه یا اسباب بازی ها. عدم گوش دادن یا توجه کردن به صحبت کردن. فریاد زدن یا سرگردان بودن همراه با فقدان انگیزه. علائم بیش فعالی عبارتند از: فریاد زدن و تکان دادن خود، مشکل داشتن در یک جا به طور ثابت نشستن. صحبت کردن بدون توقف لمس کردن یا بازی کردن با همه چیز دشواری در انجام دادن فعالیت ها به صورت آرام. علائم تکانشی عبارتند از:

4 - آیا من اختلال شخصیت دارم؟ روش تشخیص و درمان آن چگونه است؟

اختلال شخصیت انواع مختلفی دارد یکی از آن ها اختلال اوتیسم است. سایر اطلاعات در مورد اختلالات را در سایت مشاورانه مطالعه کنید. یکی از انواع مهم اختلالات در بخش مشاوره فردی است که مختص دوران کودکی است و از آن دوران شروع به رشد و نمو در کودک کرده و او را درگیر می‌کند و ممکن است در صورت عدم درمان و شرایط حاد تا پیری نیز گریبان گیر باشد. مشکل اختلال اوتیسم است این اختلال سبب این می شود که فرد نتواند به خوبی با دیگران از نظر اجتماعی ارتباط برقرار کن.

5 - من استرس و اضطراب دارم. چگونه با آن مقابله کنم؟

همه ما اختلال اضطراب را تجربه می کنیم. به عنوان مثال، سخنرانی در جلوی یک گروه می تواند ما را مضطرب کند، اما اضطراب نیز باعث می شود که ما خود را آماده و برای سخنرانی تمرین کنیم. رانندگی در ترافیک سنگین یکی دیگر از منابع شایع اضطراب است، اما به ما کمک می کند تا از حوادث جلوگیری کنیم. با این حال، زمانی که احساس ترس شدید و ناراحتی شدت پیدا می کند که باعث  جلوگیری از انجام فعالیت های روزمره می شود، تبدیل به اختلال اضطرابی می شود. مشاوره فردی می تواند راهکارهایی به صورت فردی و منحصر به فرد به شما ارائه دهد.

1428 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
هلنا
1 سال پیش

سلام من رولطفا راهنمایی بفرمایید که با توجه به رفتارها ولحن برخورد خانواده نسبت به هم واحساس بی‌علاقه بودن و سردشدن ونداشتن رابطه صمیمانه با همسرم چگونه بایدنارضایتی خودم راازاین این شرایط حاکم با خانواده درمیان بگذارم که تاثیرات مثبت و توجه خانواده جدی باشد و به عنوان یک موضوع مهم پاسخ ی به سوال های من که بابی جواب بودن ش همه زندگیم را تحت تأثیر قرار داد ه باشد ممنون چ

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  هلنا

با سلام خدمت شما دوست عزیز در اول نیاز است که شما روابط با خانواده را از رابطه با همسرتان جدا کنید و بدانید انها افراد متفاوت و با جایگاهای متفاوتی می باشند بهتر است در اول بیان کنید منظور شما از سرد شدن همسرتان ، نداشتن رابطه و… چیست و مشکلات شما به صورت واضح تر شامل چه مواردی می شود و برای بهبود شرایط چه کارهایی انجام داده اید ؟ مشکلات خانوادگی شما شامل چه مواردی می شود و به چه دلیل نمی توانید با انها صحبت کنید و سوالات بی جواب شما چیست؟ جند سال دارید ؟… ادامه دیدگاه »

:)a
1 سال پیش

سلام
من یه دختر ۱۷ ساله هستم
۱سال با پسری دوست بودم و ایشون اصلا فرد جالبی نبود و من اینو خیلی دیر متوجه شدم به هر شیوه ای روی مغز من کار کرد و من به ایشون عکس برهنه دادم خودمم مقصرم میدونم .وقتی فهمیدم ادم جالبی نیست با ایشون قطع رابطه کردم اما الان این فرد داره منو تهدید میکنه
که عکسامو توی فضای مجازی منتشر میکنه خانوادم ببینن ترخدا به من کمک کنید من بخاطر این موضوع عذاب زیادی میکشم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  :)a

با سلام خدمت شما دوست عزیز دقت کنید که شما در سن نوجوانی قرار دارید و در این سن بیشتر رفتارها بر پایه هیجان می باشد باشد و دادن عکس های برهنه به هر فردی یک رفتار هیجانی می باشد که بر روند زندگی شما تاثیر منفی می تواند داشته باشد . بهتر است در آرامش قبل از قطع ارتباط بخواهید که عکس های شما را پاک کنند و رابطه خود را در آرامش و بدون توهین پایان بدهید در صورتی که ایشان بازهم شما را تهدید کردند بهتر است بیان کنید که در این صورت از طریق قانون از… ادامه دیدگاه »

:)a
1 سال پیش

ایشون از من پول نمیخواد فقط عکس بیشتری میخواد
چند باری باهاش به ارومی حرف زدم و گفت پاک کردم
اما مطمعنم دروغ گفته که باز تهدید میکنه
ایشون فردی است که با عکس دخترای دیگه از پسر ها پول میگیره و خودشو دختر جا میزنه
همین دیروز باز منو تهدید اروم شد
یکبار که اروم شده بود بهش گفتم منو تهدید نکن
گفت من وجدان دارم هیچوقت همچین کاری نمیکنم
من بیماری ۲ قطبی دارم برای همین اینجور میشم
نمیدونم واقعا چیکار کنم
خیلی اذیتم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  :)a

دوست عزیز بهتر است از هرگونه ارتباط با این فرد خوداری کنید و به تهدیدهای ایشان توجه نکنید و راهای ارتباطی خودتان را پایان بدهید اگر بخواهید به این مسیر ادامه بدهید با مشکلات بیشتری مواجهه خواهید شد .
در صورت تهدید بیان کنید شما نی زاز او شکایت می کنید تا این ماجرا از طریق قانونی دنبال شود و اگر جلو ایشان خودتان را فرد ضعیفی نشان بدهید ایشان از شما بیشتر سوء استفاده خواهند کرد.

:)a
1 سال پیش

من امروز واتساپ و تلگرام حتی اینستاگرامم هم پاک کردم
فقط گوشیم در حد زنگ میترسم بگم میخوام طریق قانونی حلش کنم بد تر باهام لج کنه
اون حتی یبار به من گفت که گوشی و خطی که دستشه دزدیه
من شیرازم و ایشون تهران اصلا همو ندیدیم و هیچ نشونی از من نداره فقط در حد چت

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  :)a

در فضاهای مجازی شناخت به میزان لازم وجود ندارد و ممکن است فرد با اعتمادی که می کند خود را در معرض آسیب قرار بدهد بهتر است در صورت امکان اگر ایشان با خط نیز شما را تهدید کردند با ایشان جدی برخورد کنید تا از آسیب های احتمالی بترسند چون اگر اضطراب و ترس شما را ببینند بیشتر به ترساندن شما ادامه می دهند .

:)a
1 سال پیش

ممنونم از شما❤️

Thinker
1 سال پیش

سلام من چند تا سئوال داشتم، راستش نمی خوام سئوالاتم رو کسی ببینه چطوری می تونم ازتون مشاوره بگیرم، هزینه مشاوره تلفنی هم نمی تونم بدم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Thinker

سلام اینجا مشاوره رایگان می باشد شما می توانید برای مشاوره خصوصی در تلگرام و یا تلفنی و حضوری استفاده کنید که مقداری هزینه دارد.
۰۲۱۲۲۳۵۴۷۸۳
https://t.me/kanonmoshaveran_bot

Thinker
1 سال پیش

ممنون لطف کردید

شهرزاد
1 سال پیش

سلام خانمی ۲۴ ساله همسرم ۳۰ ساله تقریبا ۲ ساله مزدوجیم من کارشناسی روانشناسی میخونم و اقا کار میکنن رفتار های زنانه م رو زیاد درک نمیکنه و با هر قهرو ناحتیم اصلا تلاش برای دلجویی نمیکنه باهاش مطرح کردم اما میگه من بلد نیستم چیکار باید کنم .باعث میشه هربار که دلخور میشم تا مدتها از هم دور باشیم هیوقت پای صحبت باهام نمیشینه همیشه درحال کاره یا بازی با تلفنش.فقط میخوام کمکم کنید رفتارهایی مثل دلجویی ،ناز کشیدن و مثل ایناهارو یاد بگیره منم گاهی لجبازی میکنم اما بهش میگم تو کارای منو به دل نگیر فقط در… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  شهرزاد

با سلام خدمت شما دوست عزیز دقت کنید که ناز کردن و قهر کردن مداوم ممکن است فاصله بین شما را بیشتر کند بهتر است دقت کنید که رفتارهای و لطافت های زنانه با قهر کردن و ناراحتی و حساسیت مداوم مشخص نمی شود و این موارد فاصله دهنده روابط زندگی مشترک می باشد سعی کنید در مورد نیازهایتان در زمان مناسبی که همسرتان از نظر روحی در شرایط بهتری می باشد با ایشان صحبت کنید و خودتان ابراز احساسات داشته باشید تا ایشان لذت آن را دریافت کنند و به مرور دیدگاهی را که در مورد بیان و یا… ادامه دیدگاه »

فرشته
1 سال پیش

سلام من یک خانوم ۲۷ ساله ام که یک فرزند دارم.از زندگی با همسرم هم راضی ام.پارسال توی اینستا پیج یکی از اقوام دورمون رو پیدا کردم.ایشون یک آقای متاهل هستن که نامزد دارن.باهم هم کلام شدیم در حد یک صحبت معمولی بدون هیچ قصد دوستی یا ارتباط فراتر از یک مکالمه بین دو فامیل. ولی متاسفانه چند وقت پیش متوجه شدم ایشون بین همه اقوام گفتن که من باهاشون دوست هستم و با آبروی من بازی کردن. میخوام بدونم در برابر حرف مردم چه عکس العملی باید داشته باشم و اینکه اگر به گوش همسرم و خانواده ایشون این… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  فرشته

با سلام خدمت شما دوست عزیز بهتر است از اینگونه روابط به هر سبکی خوداری کنید و در کنار این مورد دقت کنید که از نشان دادن عکس العمل خوداری کنید و سعی کنید مسیر زندگی خودتان را در پیش بگیرید . ایشان مدرکی دال بر صحبت این موضوع ندارند و اگر همسرتان در این مورد صحبتی کردند بهتر است در آرامش بیان کنید که تنها یک احوال پرسی ساده بوده است و ایشان یا هر فرد دیگری مدرکی دارند می توانند ارسال کنند . عموما اینگونه حرفها اگر با واکنش شدید شما همراه باشد برای دیگران نیز کنجکاوی بیشتری… ادامه دیدگاه »

نازی
1 سال پیش

سلام خسته نباشید من ۲۲ سالمه سه ماهه که درگیر یه رابطه مجازی با اقایی ۳۷ساله هستم تا حالا همدیگرو از نزدیک ندیدیم چون من نخواستم البته ما از شهرای متفاوت هستیم و دوری راه هم دلیل ندیدن هم هست دو هفته ای هست که به فکر تموم کردن این رابطه هستم یه سری دلیل برای موندن توی این رابطه دارم و یه سری دلیل برای تموم کردن اون دلم میخواد این رابطه ادامه داشته باشه چون حالم با این آدم خوبه، این آقا رودوسش دارم، این آقا بهم اعتماد بنفس زیادی میده و مهم ترین دلیل شاید این باشه… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  نازی

با سلام خدمت شما دوست عزیز نیا زشما به محبت ، گرایش به جنس مخالف ، نیاز به توجه و.. قابل درک می باشد اما بهتر است دقت کنید که روابط مجازی عموما یک شناخت ناقص از فرد مقابل به شما می دهد و وارد رابطه شدن بر اساس این شناخت می تواند برای شما مشکلات زیادی ایجاد کند . دقت کنید که این رابطه به نظر می رسد با هدف تامیین نیاز جنسی ایجاد شده است و عموما در این روابط بعد از برطرف شدن نیاز جنسی فرد میزان محبت و توجه خود را کاهش می دهد چون هدف… ادامه دیدگاه »

نازی
1 سال پیش

ممنونم ازتون که وقت گذاشتین
میشه کمکم کنین که چیکار کنم این رابطه رو به خوبی فراموش کنم و اینکه چجوری ادم مقایسه گری نشم و بعدها این رابطه روی زندگی اینده م اثری نزاره
ممنونم💕🌹🙂

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  نازی

در این مورد نیاز است به صورت حضوری مراجعه داشته باشید تا بتوانیم افکار و معیارهای شما را مورد بررسی قرار بدهیم و در همین مسیر مشاوره پیش از ازدواج با یان خواستگارتان نیز دشاته باشید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

نازی
1 سال پیش

خیلی ممنونم
روز و روزگارتون بخیر🌺🌹💕

سارا
1 سال پیش

سی ساله هستم
نه سال هست با یک پسر که دور از هم هستیم علاقه دارم
چند ماه دیگه عازم به خدمت هست
من از دوری و دل تنگی خسته شدم
درخواست اشنایی خانواده دادم
ایشون به دلیل بلاتکلیفی شغلی و خدمت رد کردن
من باید چه تصمیمی بگیرم؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  سارا

با سلام خدمت شما دوست عزیز
اگر منظور شما این است که شما ۹ سال رابطه مجازی داشته اید بهتر است دقت کنید که این همه مدت رابطه مجازی می تواند آسیب های زیادی به زندگی هردوی شما وارد کند چون شناخت در دنیای مجازی یک شناخت ناقص می باشد و نمی توان بر مبنای آن تصمیم گیری برای ازدواج داشت .
۱٫ هدف ایشان از این رابطه چیست؟
۲٫ تا به حال ایشان را از نزدیک دیده اید و به چه معیارهای تصمیم به زادواج دارید؟

سارا
1 سال پیش
پاسخ به  سارا

چقدر زمان میبره برای حوابگویی

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  سارا

پاسخ شما ارسال شد

Nazi
1 سال پیش

از خارج از کشور چطور میشه مشاوره تلفنی یا چتی گرفت؟ ایا از طریق واتساپ ممکن است؟!

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Nazi

سلام به شما دوست عزیز
شما می توانید به شماره زیر در واتساپ پیام بدهید و شرایط مشاوره در واتساپ را دریافت کنید.
۰۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰

هلنا
1 سال پیش

سلام من به دلیل دعوای بین مادروهمسرم مدتی هست که با دچار تغییر شده زندگی زناشویی ورابطه نسبت به اطرافیانم احساس بی علاقه بودن و سردشدن نسبت به هرچیزی پیداکردن وهزارسوال بی جواب درذهنم دارم که متاسفانه برای اطرافیانم با توجه به رفتارها ولحن برخوردشواصلا مهم نیست وباورپذیری و اعتماد مجدد به افراد سخت شده برام لطفاراهنمای من باشید

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  هلنا

سلام به شما دوست عزیز
در این مورد لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
۱٫ چند سال دارید؟
۲٫ منظور شما از نداشتن اعتماد چیست؟
۳٫ چه افکاری در ذهنتان وجود دارد؟
۴٫ برنامه روزانه زندگی شما چگونه می باشد؟
۵٫ روابط شما با دوستان و اعضای خانواده چگونه می باشد؟
۶٫ دلیل بحث بین مادر و همسرتان چیست و هریک از آنها از شما چه توقعی دارند؟
۷٫ واکنش شما در بحث های آنها چگونه می باشد؟

هلنا
1 سال پیش

سلام من ۳۲وهمسرم۴۴سال هستن من خودم فکر میکنم دلخوری همسرم با برادرم که چهار سال از خودم کوچکترهست باعث شد باتوجه به اینکه مادرم در هر شرایطی برادرم را حمایت می‌کنه این مشکلات بوجود بیاد و من در بحث برادروهمسرم نبودم و چندبار پرسیدم که چرا این دلخوری بوجود آمده حرفی نزدن من هم اصراری نکردم چند وقت بعداشتباهی برادرم انجام داد ه بود وکه به مادرم گفته بود همسرم من باعث اتفاق شده و مادرم خیلی راحت همسرم را مقصر ومتهم به انجام آزار دادن وخراب کردن برادرم کرد و هرآنچه که باید و نباید گفته میشدصحبت های باتوهین… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  هلنا

اگر مشکلات بین همسرتان با خانواده ما باعث می شود که همسرتان و یا خانوادیتان از شما توقعات خاصی برای دفاع از /انها داشته باشند بهتر است در احترام بیان کنید که زندگی مشترکتان را دوست دارید و تنها مسپول رفتارهای خودتان می باشید و بهتر است از تمرکز بر این مشکلات خوداری کنید و سعی کنید روابط خودتان با همسرتان را مد نظر داشته باشید و به نیازهای یکدیگر توجه کنید . زندگی مشترک شما در اولویت قرار دارید و نیاز است هم شما و هم همسرتان به این موضوع توجه کنید. با توجه به علایم خودتان بهتر است… ادامه دیدگاه »

Saj
1 سال پیش

سلام این مشکلی که بیان میکنم مربوط به خانواده خودم نیست برای همین اطلاعاتم محدوده دوستم مدتی مشکوک شده بود به مادرش چون شب ها تا دیر وقت بیدار می مونده اما قبلا خیلی زود میخوابیده بعد از اینکه گوشی موبایل مادرش رو چک میکنه میبینه که با یه مرد چت می‌کنه شبا مردی که حتی پدرش هم میشناستش پدرش جایی بوده و وقتی برمیگرده به خانه میبینه مادرش اسم طرف را به اسم دختر تغییر داده توی چتشون حتی دیده که اون مرد به مادرش میگفته خانوم خوشگل و یه بار هم پرسیده دوستیمون رو تا کی ادامه بدیم… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Saj

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد بهتر است از کنجکاوی در این مسائل خوداری کنید و بهتر است اگر ایشان به این موضوع روبرو شده اند رد زمان مناسبی در مورد این موضوع بدون توهین و قضاوت با مادرشان صحبت کنند تا مادرشان نیز پاسخ ایشان را بدهند .
کنجکاوی و چک کردن این مسائل می تواند با مشکلات بیشتری همراه باشد پس بهتر است از این مسائل خوداری کنید.
در این مورد بهتر است با مادرشان صحبت کنند و در این مورد با پدرشان و یا فرد دیگری صحبت نشود.

Saj
1 سال پیش

خب باید چی به مادرش بگه
میشه راهنمایی کنید

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Saj

در یک زمان مناسب بیان کنند که یک سری پیام در گوشی ایشان دیده اند که ذهنشان را مشغول کرده است و این بحث را در احترام و بدون قضاوت انجام بدهند .

Saj
1 سال پیش

ممنون بابت راهنماییتون
خدا حفظتون کنه

sara
1 سال پیش

سلام. من دختر۲۳ ساله هستم که به مدت ۳ ساله با پسری به طور مجازی آشنا شدم. رابطمون به صورت صحبت تصویری و صوتی هم بوده. هر دو دانشجو هستیم و شهرامون خیلی فاصله دارن و از نظر خانوادگی هم خانواده ی من شیعه و کمی مذهبی و خانواده ی ایشون سنی و تقریبا غیرمذهبی هستن. ما علاقه ی زیادی به هم داریم و توی این مدت بارها شده که تصمیم به جدایی گرفتیم ولی توی این زمینه ناموفق بودیم و باز به هم برگشتیم. من واقعا سردرگم هستم و چون که این رابطه، آینده ی نامعلومی داره واقعا نگرانم.… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  sara

با سلام خدمت شما دوست عزیز دقت کنید که تفاوت های فرهنگی و خانوادگی و مذهبی شما از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و نادیده گرفتن این موارد ممکن است در آینده در زندگی مشترک شما تاثیر داشته باشد بهتر است سعی کنید که در کنار احترام به علایقی که تجربه می کنید واقعیت های موجود را نیز مورد بررسی قرار بدهید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید . شناخت در دنیای مجازی یک شناخت ناقص می باشد و در دنیای مجازی نمی توان به شناخت دقیقی برای تصمیم گیری برای ازدواج رسید و برای تصمیم گیری برای ازدواج… ادامه دیدگاه »

sara
1 سال پیش

چطور باید به این اوضاعِ تعلیقی خاتمه بدم؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  sara

بهتر است سعی کنید که از این رابطه اگر دلایل لازم را برای خارج شدن دارید در احترام هردویتان و در گفت و گو خارج شوید تا بتوانید در روند زمانی عملکرد بهتری بدست آورد اگر بتوانید دلایل کافی برای خارج شدن داشته باشید و برای زندگی روازنیتان برنامه ریزی داشته باشید تا بتوانید میزان تمرکز خود را بر این رباطه کاهش بدهید .
مدتی طول خواهد کشید که بتوانید از نظر روحی در شرایط بهتری قرار بگیرد و احساس تنهایی را با مسیر بهتری جایگیزن کنید.

sara
1 سال پیش

خیلی ممنون از راهنماییتون

هستی
1 سال پیش

سلام من پیامی ارسال کردم ثبت هم شد اما اینجا نمیبینمش چرا؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  هستی

سلام سوالی با این نام کاربری ارسال نشده است مجددا تکرار کنید

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  هستی

سلام سوالی با این نام کاربری ارسال نشده است مجددا تکرار کنید

Yara
1 سال پیش

سلام . من با خانوادم حرف زدم یک وقته مشاوره تو این هفته گرفتیم چیکار کنم چطوری باید حرف بزنم اونجا که میرم چطوری باید بگم که ترنسم؟؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Yara

شما به روانشناس مراجعه می کنید و در آنجا مشکلاتی که دارید را بیان می کنید و گرایشات عاطفی و جنسی خودتان را نیز بیان کنید تا ایشان دلیل مراجعه شما را متوجه شوند و در این مسیر برای بهبود عملکرد مسیر مشاوره طی می شود .

مرسده
1 سال پیش

سلام وقت به خیر من خانم ۴٨ ساله متأهل و دارای ٢ فرزند خردسال هستم ١٠ سال است ازدواج کردم و در حال حاضر بازنشسته هستم با همسرم ١۶ سال پیش همکار شدم و ١٠ سال پیش ازدواج کردیم ٢٣ سال پیش در محل کارم خواستگاری داشتم که آزاده بود و بسیار برای من مشکل آفرین شد أوائل مشکلاتش را مرتبط با زمان اسارت می دانستم و به دلیل اینکه تقریبا به جهت خواستگاری مرا انگشت نما کرده بود قرار گذاشتیم رسما به خواستگاری بیایند و در همان شب خواستگاری جواب رد دادیم و از همان موقع مسائل بدتری برایم… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  مرسده

با سلام خدمت شما دوست عزیز
با توجه به توضیحات شما به نظر می رسد که ایشان دچار مشکلات روحی باشند و یا مشکلاتی که از این مسیر سعی در ابراز خشم و عصبانیت خود و یا ابراز علاقه دارند و این یک مسیر درست و با منطق نمی باشد .
بهتر است در این مورد با توجه به آسیبی که برای زندگی مشترک شما داشته است به صورت حضوری به یک وکیل مراجعه داشته باشید تا از طریق قانونی و به کمک یک وکیل در این مسیر گام بردارید که شکایت و مسیرهای قانونی را به درستی بشناسند.

مرسده
1 سال پیش

عرض ادب
از بذل توجه و توضیحات شما سپاسگزارم

مریم
1 سال پیش

سلام من ۳۰ سالمه یه سالی به یه اقایی آشنا شدم و رابطه عاطفی داشتم و ۴ سال ازم کوچکتر هستن و اولین دوست من هستن به خاطر یه بار قهر کردنم که بعد از دوماه برگشتم پیشش و چند روز بعدش ایشون با من کات کردن که البته من پشیمون شدم باهاش قهر کردم و حتی کلی معذرت خواهی کردم و ایشون گفتن چیزی نیست ناراحت نیستم چند ماهی هست من تلاش کردم و خواستم جبران کنم که به رابطه برگرده و حتی بهش گفتم علاقه دارم بهش ولی ایشون میگن آینده ای نداریم و نمیتونم و نمیخوام باشم… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  مریم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد دقت کنید که امکان حقیقت بودن این موضوع که ایشان متاهل باشند وجود دارد و بهتر است از آن ساده رد نشوید و در کنار آن توجه داشته باشید که تفاوت سنی شما می تواند در دیدگاهایتان و سبک برخوردتان تفاوت ایجاد کند و در کنار این موارد نیاز است که شما به یک سری سوالات توجه بیشتری کنید .
۱٫ معیارهای شما برای انتخاب این آقا چه ویژگی هایی می باشد؟
۲٫ بین شما رابطه جنسی وجود داشته است؟
۳٫ هدف هریک از شما از این رابطه چه می باشد؟

فاطمه
1 سال پیش

سلام. من ۳۰ سالمه متاهل هستم خانم. بسیار کم حرفم و معمولا موضوعی برای صحبت کردن با کسی ندارم اگرچه در همان لحظه موضوعات مختلفی از ذهنم میگذره ولی احساس میکنم بیانشون بی ارزشه و یا در شأن اون جلسه یا رابطه من با دیگری نیست. به علاوه صدای بسیار آرامی دارم و کمتر میتوانم هیجانم را در صحبت و رفتار نشان دهم، اطرافیانم میگویند بیش از حد خونسرد و بی ذوق هستی. این دو مورد من را خیلی آزار میدهد مخصوصا در محیط کارم و رابطه ام با همسرم. من مطالعه بسیار زیادی دارم و اطلاعاتم در زمینه های… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  فاطمه

با سلام خدمت شما دوست عزیز
دقت کنید که برقراری ارتباط و ایجاد احساس همدلی و نشان دادن هیجانات تاثیر زیادی در روند زندگی مشترک و روابط دارد و این ها موضوعاتی می باشد که می تواند در روابط و ادامه آنها نقش زیادی داشته باشد.
۱٫ چند مدت است که اینگونه می باشد ؟
۲٫ رابطه عاطفی و جنسی شما رضایت بخش می باشد؟
۳٫ خودتان را با چه ویژگی هایی می شناسید؟
۴٫ در چه زمان هایی عملکرد بهتری دارید؟
۵٫ واکنش شما در مقابل توجهات همسرتان چگونه می باشد؟
۶٫ خودتان از این رفتار رضایت دارید؟

فریبا
1 سال پیش

سلام
من دو شب پیش سوالم رو گذاشتم نمیدونم مشکلی داشته که تایید نشده؟ چون سوالات جدیدتر تایید و پاسخ داده شده.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  فریبا

سوالی با این نام ارسال نشده است

فریبا
1 سال پیش

سلام خیلی عجیبه. بهرحال من یه خانم ۵۸ ساله هستم. چون اکثر خانواده م ایران نیستن من تنها موندم و قصدم رفتنه و البته کار مورد علاقه م هم که بدون داشتن آشنا در دسترس من قرار نمیگیره. من یه خواهر در سوئیس دارم که تقاضای سوئیسی شدن داده و این پروسه اینطوری که میگه یکی دو سال دیگه به جواب میرسه. امکان کافی برای مهاجرت سرمایه گذاری ندارم و مثل اینکه بخاطر بالا بودن سنم امکان گرفتن ویزای تحصیلی هم نیست. اینطوری که استنباط کردم تنها راه برای من پناهندگی هست. اما آیا با پناهندگی به من اجازه ادامه… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  فریبا

با سلام خدمت شما دوست عزیز
شما می توانید با بررسی شرایط فعلیتان در ایران و امکاناتی که در خارج از کشور خواهید داشت در مورد رفتن یا ماندن برنامه ریزی کنید اما در مورد شرایط پناهندگی بهتر است با یکی از مراکز مهاجرت مشورت کنید تا شرایط کامل را برای شما توضیح بدهند و شما بتوانید بر مبنای شرای طدر این مورد تصمیم گیری کنید

فریبا
1 سال پیش

متاسفانه دفاتر مهاجرتی در این مورد کمک نمیکنن. در کل برای موقعیت من راه حلی ندارند.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  فریبا

در این مورد نیاز است که حتما در اول شرایط مهارجت و تحصیل را در کشور مورد نظرتان بررسی کنید و بعد تصمیم گیری داشته باشید . یکی از خدماتی که دفاتر مهاجرت می دهند دادن همین اطاعات می باشد بهتر است به دفتر دیگری مراجعه کنید.

Yara
1 سال پیش

من ترنسم میتونین کمکم کنین؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Yara

لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم

Yara
1 سال پیش

چت خصوصیی چیزی نداره همینجا بگم؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Yara

می توانید از مشاوره تلگرام استفاده کنید.
https://t.me/kanonmoshaveran_bot

Yara
1 سال پیش

وا نمیکنه برام همینجا میگم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Yara

خیر در اینجا این قست وجود ندارد

Yara
1 سال پیش

بگم اینجا مشکل نداره؟ چرا انقد سخت تایید میشه

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Yara

خیر مشکلی وجود ندارد

Yara
1 سال پیش

من ترنسم از بچگی با بقیه دخترایه اطرافم فرق میکردم الان ک بزرگ شدم رفتارام پسرونه تر شده طوری که دیگه هیچ اثری از دختر بودن تو رفتارو حرکاتم نیس مامانم از این حالتام متنفره میترسه منو ببره دکتر براش فاجعیه مطمئن بشه من ترنسم نمیخام اذیتشون کنم ولی دیگه نمیتونم اونطوری ک میخان رفتار کنمو خانوم باشم خیلی کاراو رفتارو حرف زدنم اذیتشون میکنه ولی رو خودمم خیلی فشاره سخته برام میخام ب همه ثابت شه ک راحت باشم تو مهمونیا میگن ازت میترسیم😐این موضو خانوادمم اذیت میکنه ولی دیگه نمیتونم🤦‍♂️🤦‍♂️😞

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Yara

دوست عزیز قابل درک می باشد که شما در شرایط روحی سختی به سر می برید اما این میزان تفاوت با جنسیت فعلی خودتان نیاز به بررسی دقیق دارد و برای اینکه شما ترنس بودنتان و مجوز های لازم را دریافت کنید نیاز است که به صورت حضوری به متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا بررسی لازیم صورت گیرد و در این پروسه برای کسب هویت واقعیتان به شما کمک شود . بهتر است در آرامش و بدون توهین با مادرتان صحبت کنید و بیان کنید که شما نیز تا زمانی که با متخصص در این زمینه صحبت نکنید… ادامه دیدگاه »

Yara
1 سال پیش

ممنون👌😞

رها
1 سال پیش

سلام من دختر۱۸ساله ای هستم که حدود دوماه پیش با خوندن پیامای گوشیه بابام فهمیدم پدرم بادوتا زن در ارتباطه که یکی از اونا شوهر داره اما اون یکی رو نمیدونم با خودشون صحبت کردم اولش انکار کرد ولی بدش گفتن ک اشتباه کردهو دیگ همچین اتفاقی نمیوفته. رابطشون با مامانم خیلی خوبه تا حدی ک دعواشون شاید سالی یبار ی بحث کردنه ک سریع حل میشه اما اینبار نمیدونم چرا اینجوری شده پدرم آدم منطقیه نمیگم خیلی مذهبی اما حداقلش اینه ک خدارو میشناخت ونماز میخوندو وجثان داشتاما اینک چرا ب زنا کشیده شده رو نمیفهمم. خیلی آسیب دیدم… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  رها

با سلام خدمت شما دوست عزیز احساسات شما قابل درک می باشد شما با موضوعی مواجهه شده اید که با ذهنیت شما در مورد پدرتان همخوانی ندارد و این موضوع می تواند برای شما مقداری سردرگمی و بهم ریختگی داشته باشد . در اول بهتر است این موضوع را به مادرتان عنوان نکنید و به عنوان یک اشتباه از پدرتان مورد پذیرش قرار بدهید چون هر فردی امکان خطا و اشتباه دارد و ایشان نیز این امکان برایشان وجود دارد . اما بیشتر توجهات شما در زمان فعلی بخاطر حساسیتان به این موضوع می باشد و این باعث می شود… ادامه دیدگاه »

رها
1 سال پیش

نمیدونم اما این حساسیت داره خودمو نابود میکنه اصلا تمرکز رو هیچی ندارم از طرفی نمیخام با رفتارمو کارام ب روش بیارم چون واقعا بابامودوست دارم از طرفیم میگم شاید حال افتضاحه دخترشو ببینهو ب خودش بیاد چون خودش این مدتی ک بهش گفتم فهمیدم چند باری متوجه شب بیداریامو گریهو حال بدم شد اما این یکی دوهفته هست ک بخاطر مامانم ظاهرمو حفظ میکنم و با بابام بهتر رفتار میکنم. اولین بار ک شک کردم تو ۵ماهه پیش بود ک داشت بیرون از خونه با گوشی حرف میزد در صورتی ک بابام قبلا درهر صورت تو جمع با گوشی… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  رها

دوست عزی زدقت کنید که امکان اشتباه برای هر فردی وجود دارد و شما نی زبهتر است با توجه به اینکه پدرتان ممکن است حتی بخاطر کنجکاوی به این ارتباط کشیده شده باشند و… در مورد ایشان قضاوت نکنید و اجازه بدهید تا در روند زمانی این اعتماد بین شما و پدرتان بازسازی شود . اگر شما مداوم بخواهید رفتارهای ایشان را تحت کنترل داشته باشید به خودتان آسیب وارد می کنید و تمرکزتان را بر اهداف مهم زندگیتان از دست می دهید . بهتر است سعی کنید از انزوایی که برای خودتان ایچاد کرده اید خارج شوید و سعی… ادامه دیدگاه »

رها
1 سال پیش

ازین میترسم ک دست برنداشته باشه. وقتی الان فکر میکنم ب آینده من هیچوقت شاید نتونم ب هیچ مردی اعتماد کنم. ی حالت ترس و شک دارم ب همه واقعا دست خودم نیست سعی میکنم شاد باشم ولی دلشوره دارم ته دلم داىم نگرانم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  رها

نگرانی شما قابل درک می باشد و اینکه تصویری که در ذهنتان از پدرتان ساخته اید دچار مشکل شده است اما بهتر است در زمان فعلی بر این موضوع تمرکز نکنید و اجازه بدهید این اعتماد به مرور زمان بازسازی شود و در مورد روابط خودتان در آینده نیز بهتر است در همان زمان تصمیم گیری کنید و از زمان فعلی با خیالپردازی دنبال خیانت فرد مقابلتان نباشید و در کنار این موارد بپذیرید که هر انسانی امکان خطا و اشتباه دارد و ادامه مسیر را بر عهده پدرتان بگذارید.

رها
1 سال پیش

اگر هیچوقت ازین کار دست نکشید چی؟اگ بازم دنباله اون زنا رفت چی؟داره از مهربونیه مامانم سواستفاده میکنه ازطرفیم هیچی نمیتونم ب مامانم بگم چون نمیخام ناراحت شه من دخترش بودم اینجوری دارم دیوونه میشم مامانم بفهمه ک نابود میشه

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  رها

نگرانی شما قابل درک می باشد اما بهتر است اجازه بدهید که در طول زمان این اعتمادبازسازی شود و شما بتوانید اعتماد سابق را به پردتان داشته باشید اگر در آینده این اتفاقات تکرار شد تصمیم گیری با خود مادرتان می باشد .

رها
1 سال پیش

نمیدونم دیگ من واقعا خسته شدم. فقط دارم دعا میکنم بمیرم راحت شم چون خیلی فشار رومه بازم ممنونم از راهنماییتون مچکرم

مریم
1 سال پیش

سلام خسته نباشید ،من از دیشب تاحالا چهار بار سئوال پرسیدم .میزنه درحال تایید اما بعد دیگه نیست ،یعنی تایید نمیشه ؟
اخه مشکلی هم توش نیست !

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  مریم

سلام لطفا دوباره ارسال کنید سوالی با این نام کاربری ارسال نشده است

مریم
1 سال پیش

میشه راهنماییم کنین برای گرفتن مشاوره فردی تو تلگرام باید چیکار کنم ؟و اینکه رایگانه یا هزینه داره ؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  مریم

شما بر روی لینکی که برایتان ارسال می کنم کلیک کنید و به تلگرام یک ربط متصل می شوید و در آنجا مبلغی را پرداخت می کنید و می توانید به تعداد ده پرسش پاسخ با مشاور ارتباط داشته باشید .
https://t.me/kanonmoshaveran_bot

ستاره
1 سال پیش

سلام.من بشدت آدم بدون اعتماد به نفسی هستم تا جای که داره به زندگیم و‌کارم لطمه میزنه.قدرت تصمیم گیری در لحظه رو اصلا ندارم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  ستاره

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
۱٫ چند سال دارید؟
۲٫ در چه زمان ها و مکان هایی عملکرد بهتر و در چه زمان ها و مکان هایی عملکرد شما و اهتماد به نفستان کاهش می یابد؟
۳٫ روابط شما با دوستان و اعضای خانواده چگونه می باشد؟
۴٫ اعتماد به نفس را چگونه تعریف می کنید؟
۵٫ چه میزان علایق و خواسته های خودتان را می شناسید؟

ستاره
1 سال پیش

خانومی۲۸ساله هستم.چندماهی میشه که سرکار میرم .واولین تجربه کاریم هست

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  ستاره

لطفا به سوالات به صورت کامل پاسخ بدهید

ستاره
1 سال پیش
پاسخ به  ستاره

خیلی کم عملکردم اونطور که باید باشه شده.همش توی فکرم‌و‌رویا پردازی میکنم.تنبل نیستم ولی یک اشتباه کلا بهمم میریزه و تمرکزمو از دست میدم.که دیگه نمیتونم‌کار کنم..انتظاراتی ازخودم دارم‌که متاسفانه برآورده نمیشه.
رابطه م‌با اطرافیانم خوبه..ولی کم ادم دور و‌برم صمیمی دارم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  ستاره

داشتن تخیلات و رویا پردازی در صورتی که در میزان مناسب باشد و فرد بتواند از آنها برای رشد و داشتن هدف استفاده کند در صورتی که این خیالپردازی ها باعث شود که شما از زندگی واقعی فاصله بگیرید و تنها در رویاهای خود به دنبال اهدافتان باشید عملکرد شما کاهش می یابد . بهتر است سعی کنید هدف های خودتان را مشخص کنید و برای آنها یک برنامه ریزی مشخص داشته باشید تا بر اساس برنامه ریزی در این مسیر گام بردارید بهتر است مدتی را بر طبق برنامه پیش بروید حتی اگر برایتان سخت می باشد سعی کنید… ادامه دیدگاه »

مصطفی
1 سال پیش

سلام. وقت بخیر. من ۲۷ ساله هستم تحصیلاتم را تا مقطع لیسانس تمام کرده ام و در حال حاضر کارمند یکی از سازمان های خصوصی هستم. مشکل من اینه که شرایط ازدواج برام فراهمه و خانواده هم اصرار دارند که باید ازدواج کنم ولی نمیتونم تصمیم بگیرم که با چجور دختری ازدواج کنم در واقع تصمیم گیری برام سخته لطفا راهنمایی ام کنید.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  مصطفی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد نیاز است که شما معیارهای خودتان را از نظر زیبایی ، تحصیلات ، خانواده ، اخلاق مورد بررسی دقیق قرار بدهید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
۱٫ شما چگونه دخترانی را بیشتر مورد تاییدتان قرار می گیرند؟
۲٫ چه میزان علایق و خواسته ها نیازهای خودتان را می شناسید؟
۳٫ منظور ما ازاینکه نمی دانید چیست ؟

محمد صالح
1 سال پیش

ببخشید من دیشب کامنت گذاشتم چرا تایید نشد؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  محمد صالح

پیامی با این نام ارسال نشده است

Sam
1 سال پیش

با سلام. بنده ۴ ماهی است که با یک دختر که ۲ سال از خودم بزرگتر است آشنا شده ام. ما از دو شهر دور هستیم . در طول همایشی که با هم آشنا شدیم ، از ارائه من تعریف می کرد بعد در زمان نشستن در حالی که سالن تقریبا خالی بود و هنوز پر نشده بود ، آمد و به همراه دوستانش در کنارمن نشست . با هم صحبت می کردیم و دوبار خندیدو تصویرش در یادم هست. بعد از آن به آیدی اش پیام دادم و گفت که شاره ام را می خواد و سیو کرد. مدتی… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Sam

با سلام خدمت دوست عزیز دقت کنید که در این مورد نیاز می باشد که شما بیان کنید که چه تصوری از این رابطه داشته اید ؟ و با این قطع این ارتباط چه احساساتی را تجربه می کنید ؟ دقت کنید که ممکن است ایشان تنها به عنوان یک رابطه اجتماعی با شما رابطه برقرار کرده اند و به دلیل سبک شخصیتیشان ارتباط راحتی داشته اند و هدف خاصی را از این رابطه دنبال نمی کرده اند اما در صورتی که شما رفتارهای ایشان را به گونه ای دیگر بدون سوال کردن تعبیر کرده باشید امکان وابستگی در شما… ادامه دیدگاه »

فرشته
1 سال پیش

با سلام دختری ۱۸ ساله هستم که مشغول آمادگی برای کنکور سراسری هستم. متاسفانه در دور نوجوانی، وقتی که ۱۴ سالم بود به مدت سه سال با یک پسری در ارتباط بودم که از اقوام بود. و ایشون عاشق من بودن. من بخاطر یک سری کمبود خانوادگی تحت فشار بودم . چون من دختر ارشد و فرزند اول هستم و نبود بچه پسر در خانواده، باعث شده بود تا من همیشه بخاطر این موضوع سرشکسته بشم و زخم زبان بشنوم که اگه تو پسر بودی و این حرفا. به این دلایل من هم وارد رابطه عاطفی با اون پسر شدم،… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  فرشته

با سلام خدمت شما دوست عزیز در این مورد با توجه به اینکه شما هنوز هم در سن نوجوانی قرار دارید و رابطه شما نیز در سن نوجوانی شکل گرفته است و در این سن خیالپردازی و رفتار بر مبنای هیجان زیاد می باشد اینگونه رفتارها مشاهده می شود اما با توجه به اینکه شما به ایشان و از طریق خانواده نظرتان را بیان کرده اید بهتر است بدانید که ایشان خودش مسئول رفتارهایش می باشد و این گونه رفتارهای تکانشی نیاز به بررسی دقیق از سمت روانشناس دارد و شما در این رفتارهای ایشان نقشی ندارید و بهتر است… ادامه دیدگاه »

محمدجواد لاجوردی
1 سال پیش

با درود
پسری هستم که ۵ سال متاهلم و در رابطه خیلی گرم متاسفانه همسرم در رابطه بسیار سرد هستند و این موضوع بسیار دردسر ساز شده و رابطه خوب ما رو بسیار تخریب کرده از گروه مشاورین درخواست مشورت دارم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش

با سلام خدمت شما دوست عزیز در این مورد نیاز می باشد که اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم. ۱٫ هریک از شما چند سال دارید؟ ۲٫ همسرتان بیماری و یا مصرف داروی خاصی دارند؟ ۳٫ رابطه شما چند روز در هفته می باشد؟ ۴٫ بر چه اساسی شما همسرتان را سرد می دانید؟ ۵٫ این موضوع را به خودشان نیز عنوان کرده اید و واکنش ایشان چگونه می باشد؟ ۶٫ تا به حال از نظر هرمونی ایشان چکاو شده اند؟ ۷٫ در روابط شما معاشقه وجود دارد؟ ۸٫ رابطه عاطفی شما رضایت بخش… ادامه دیدگاه »

مریم
1 سال پیش

سلام من دختری ۱۹ ساله خواستگار واسم اومده پسرخیییلییی خوبیه از همه لحاظ و شغلشم افسر نیرو دریاییه و فقط مشکل اینجاست که ۳ماه میره دریا وفقط ۲ماه افشه نمیدونم چه تصمیمی بگیرم از نظر شما اگه قبول کنم که باش ازدواج کنم بعد مشکل بوجود نمی اید یانه

1 2 3 20

آیا من افسرده هستم؟ روش تشخیص افسردگی چگونه است؟

تغییرات در سطح انرژی یا فعالیت و کاهش انرژی: این اولین علامت است و تشخیص آن بسیار ساده است. خستگی: افسردگی می تواند باعث خستگی فیزیکی شود. شهوت و بی حوصلگی: فردی که افسردگی دارد ممکن است غیرعادی و خواب آلود باشد. بی خوابی یا خواب آلودگی: دراز کشیدن، اما بیدار و نگران بودن، ناتوانی در استراحت، احساس تنش و یا افکار مختلف، یک سرکشی و بی خوابی است. از دست دادن علاقه به فعالیت های لذت بخش: به عنوان مثال، شما معمولا از والیبال بازی با دوستان خود لذت می برید و حالا شما آنها را کنار می گذارید. فاصله از اجتماعی و غیره

من استرس و اضطراب دارم. چگونه با آن مقابله کنم؟

همه ما اختلال اضطراب را تجربه می کنیم. به عنوان مثال، سخنرانی در جلوی یک گروه می تواند ما را مضطرب کند، اما اضطراب نیز باعث می شود که ما خود را آماده و برای سخنرانی تمرین کنیم. رانندگی در ترافیک سنگین یکی دیگر از منابع شایع اضطراب است، اما به ما کمک می کند تا از حوادث جلوگیری کنیم. با این حال، زمانی که احساس ترس شدید و ناراحتی شدت پیدا می کند که باعث  جلوگیری از انجام فعالیت های روزمره می شود، تبدیل به اختلال اضطرابی می شود. مشاوره فردی می تواند راهکارهایی به صورت فردی و منحصر به فرد به شما ارائه دهد.

آیا من بیش فعالی دارم یا عدم تمرکز من ناشی از بیش فعالی است؟

نشانه های بی توجهی عبارتند از: پرش از فعالیتی به فعالیت دیگر. عدم تمرکز یا عدم تکمیل کردن یک کار یا فعالیت. گم کردن چیزهایی مانند تجهیزات مدرسه یا اسباب بازی ها. عدم گوش دادن یا توجه کردن به صحبت کردن. فریاد زدن یا سرگردان بودن همراه با فقدان انگیزه. علائم بیش فعالی عبارتند از: فریاد زدن و تکان دادن خود، مشکل داشتن در یک جا به طور ثابت نشستن. صحبت کردن بدون توقف لمس کردن یا بازی کردن با همه چیز دشواری در انجام دادن فعالیت ها به صورت آرام. علائم تکانشی عبارتند از:

آیا من اختلال شخصیت دارم؟ روش تشخیص و درمان آن چگونه است؟

اختلال اوتیسم

یکی از انواع مهم اختلالات در بخش مشاوره فردی است که مختص دوران کودکی است و از آن دوران شروع به رشد و نمو در کودک کرده و او را درگیر می‌کند و ممکن است در صورت عدم درمان و شرایط حاد تا پیری نیز گریبان گیر باشد. مشکل اختلال اوتیسم است این اختلال سبب این می شود که فرد نتواند به خوبی با دیگران از نظر اجتماعی ارتباط برقرار کن.

فوبیا و ترس غیر منطقی

یکی دیگر از اختلالات مهم روانی دسته اختلالات ترس است که به فوبیاها معروف هستند و ممکن است در موارد مختلفی بروز کرده و افراد را درگیر خود نماید و سن و سال خاصی را نیز نمی شناسد و ممکن است یک فرد از دوران کودکی با آن درگیر شده و یا ممکن است در سنین نوجوانی یا حتی پیری به آن مبتلا شود.

فوبیای اجتماعی

یکی دیگر از انواع فوبیا را که بسیاری از مردم را درگیر خود نموده و مشکلات بسیار زیادی را در زمینه اجتماعی و ارتباطی برای آنها به وجود آورده است اختلال روانی مربوط به فوبیای اجتماعی است که در این حالت فرد تمایلی به برقراری ارتباط اجتماعی با دیگران ندارد.

بدگمانی و بدبینی

یکی دیگر از انواع اختلال بخش مشاوره فردی است که خطرناک را می‌توان اختلال بدگمانی و بدبینی دانست بسیاری از افراد به این اختلال مبتلا شده و در طی زندگی مشترک می تواند مشکلات بسیار زیادی را برای طرف مقابل و نیز برای خود به وجود آورد افراد بدگمان می‌توانند به طرف مقابل خود به خوبی اطمینان نموده است.

مشاوره فردی - مشاوره رایگان + درمان رایگان
5 1 رای
Article Rating