تست میزان هات بودن توان جنسی شما به چه میزان است؟

تست میزان هات بودن / توان جنسی شما به چه میزان است؟

تست میزان هات بودن یکی از تست های روابط زناشویی است و می توانند جواب شناخت هرچه بهتر افراد از میزان تمایلات جنسی و زناشویی آنها باشد.

این  تست در دسته تست های روانشناسی قرار گرفته و می تواند کمک بسیار زیادی را به افراد برای شناخت مطلوب ‌تر ویژگی ‌های جنسی خود بکند.

رابطه جنسی یکی از جنبه های جنس است که می تواند در هر فرد متفاوت باشد.

میزان هات بودن همچنین می تواند بسته به شرایط در زمان های مختلف تغییر کند.

تست های روان سنجی هات بودن زیر به شما کمک می کند تا خود را از لحاظ رفتار و اندیشه های جنسی سنجیده و تعیین کنید که آیا شما تمایل زیادی دارید و شما نیاز به کمک یک متخصص برای حل مشکل خود دارید یا یک فرد سالم می باشید.

البته تشخیص قطعی مسئولیت کارشناسان است.

این تست می تواند به راحتی ثبت تمایلات فرد مشخص نموده و اگر او و مشکلات خاصی در زندگی زناشویی وجنسی خود مواجه است آنها را به او گوشزد نماید.

در پایان و پس از بررسی امتیازهای داده شده افراد می‌توانند نتیجه را نزد یک روانشناس برده و از او برای بهبود شرایط خود در هر زمینه یاری بطلبد.

منبع :

حبیبی بهاره , امان الهی عباس. بررسی رابطه بین صمیمیت و میل جنسی با نشانه های افسردگی و رضایت زناشویی در زنان ۳ ماه تا ۲ سال پس از زایمان. طلوع بهداشت :   خرداد و تیر ۱۳۹۵ , دوره  ۱۵ , شماره  ۲

هاشمی نژاد فاطمه سادات , روشن چسلی رسول, منتشلو سمیه.  اعتباریابی پرسشنامه نشانه های آغازگر میل جنسی (CSDS).  روانشناسی بالینی و شخصیت (دانشور رفتار :   بهار و تابستان ۱۳۹۵ , دوره  ۱۴ , شماره  ۱

سؤالات روانشناختی اعتیاد جنسی و میزان هات بودن را بخوانید و پاسخ دهید:

۱٫آیا شما مجلات خاص جنسی را خریداری می کنید یا مایل به استفاده از این سایت ها و شبکه ها هستید؟
۲٫آیا شما مشتاق به رابطه جنسی هستید؟
۳٫آیا رفتار جنسی غیرعادی را خودتان احساس می کنید؟
۴٫آیا همسرتان در مورد رفتار جنسی شما شکایت دارد ؟
۵٫آیا معمولا در مورد رفتار جنسی خود احساس بدی دارید؟
۶٫آیا شما خود را از رفتار جنسی خود را از شریک زندگی خود پنهان کرده اید؟
۷٫آیا تا کنون در زندگی خانوادگی خود با رابطه جنسی مواجه شده اید؟
۸٫آیا شما می توانید رفتار جنسی خود را متوقف کنید، حتی اگر شما می دانید که کار شما نامناسب است؟

87 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. مبینا گفته:

  سلام من دخترم ۱۸سالمه و خیلی تمایل جنسیم بالاست واقعا نمیدونم چیکار کنم هروز خود ارضایی میکنم واقعا خسته شدم چهرمم داره نابود میشه

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما مبینا جان
   ببین عزیزم هر روز خودارضایی کردن نشان از تمرکز بیش از اندازه بر این نیاز دارد و در این مسیر می تواند میزان تمرکز شما را بر موضوعات مهم دیگری در زندگیتان کاهش بدهد .
   تجربه نیازهای جنسی از دوران نوجوانی شروع می شود و نشان از سلامت جسمی شما و مسیر رشدی دارد که شما را آماده زندگی در بزرگسالی می کند اما اگر این نیاز به شکلی افراطی تجربه شود و یا رفتا خودارضایی را شما بیش از اندازه انجام بدهید در این حالت موارد مهمی وجود دارد که نیاز مورد بررسی قرار گیرد چون شما با اعتیاد به خودارضایی روبرو شده اید.
   در این مسیر بهتر است در اول از سرزنش کردن خودت خوداری کنی چون هرچقدر شرایط روحی بهم ریخته تری داشته باشید احتمال تکرار رفتار خودارضایی نیز بیشتر می شود.
   در کنار آن بهتر است که یک سری آزمایش های هرمونی بدهید و خب در این مورد به پزشک مراجعه کنید و بیان کنید که می خواهید هرمون های خودتان را چک کنید و نیازی به توضیح بیشتر نیست .
   در مورد دیگر که از اهمیت زیادی هم برخودار می باشد این است که شما به محرک های محیطی که باعث تجربه بیشتر این نیاز می شود توجه کنید مثلا اگر در گروه هایی قرار دارید که برای شما تجریک کننده هست، فیلک یا عکس پورن می بینید، خیالپردازی های جنسی داری و… خب این موارد همه باعث تجربه بی رویه این نیاز و در کنار ان رفتار خودارضایی می شود. پس بهتر است که محرک های را بشناسید و آنها را تا جای مکن مدیرین و حتی حذف کنید.
   در کنار انجام کارهای بالا بهتر است که لیستی از اولویت های که در زندگی فعلیتان دارید و هدف های کوتاه مدت و بلند مدت تهیه کنید و همچنین در کاغذی علایق خودت را که به آنها دسترسی داری مثل موسیقی، فیلم، کارهای هنری، ورزش و… را نیز تهیه کنید. حالا می توانید برنامه ریزی متناسب با شرایط زندگیتان داشته باشید که هم برای شما سازندگی داشته باشد و هم اینکه میزان تمرکز شما را از نیازهای جنسی کاهش بدهد.
   بهتر است با علایقی که لیست کرده اید جایگزین های مناسبی برای خودارضایی انتخاب کنید.
   این مسیر نیاز به تداوم دارد و موردی نیست که تنها با یک روز انجام دادن منتظر نتیجه باشید پس بهتر است که سعی کنید حتی اگر با مشکل در انجام برنامه روزانه خودت مواجهه شدی بررسی کنی دلیل آن چیست و با رفع کردن آن شرایط بهتری برای روزهای دیگر ایجاد کنی.
   در این برنامه ریزی نیاز است که برای مدیریت خودارضایی نیز گام بردارید و با توجه به میزان خودارضایی دو روز در هفته را در تایم مشخص به مدت نهایت بیست دقیقه برای تمرکز و پاسخ به این نیاز قرار بدهید اما بدون رفتن به سراغ فیلم و یا عکس های پورن و… به مروز این تعداد روزهای ترک را بیشتر کنید این کمک می کند تا این نیاز به شکل مدیریت شده تری پاسخ داده شودو شما فرصت لازم برای تجربه لذت های دیگر و طی کردن مسیر رشدی را نیز داشته باشید.

   پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما آقا علی
   در این مورد نیاز است که شما و همسرتان برای بررسی مسیر ارتباط جنسی که بین شماها وجود دارد به روانشناس و متخصص سکس تراپ مراجعه کنید چون بررسی دلایل این رفتار از اهمیت زیادی برخودار می باشد.
   و خب این موردی نیست که بتوانیم بدون بررسی مسیر ارتباطی شما و باورهای و دیدگاها و حتی احساساتی که همسرتان و شما تجربه می کنید در مورد آن نظری بیان کنیم.
   کناره گیری از رابطه جنسی می تواند دلایل زیادی داشته باشد و خب همراهی شما بدون سرزنش و قضاوت می تواند کمک کند تا همسرتان نیز بهتر از این مسیر عبور کنند.
   درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۲۲۳۵۴۷۸۳

   پاسخ
 2. Nazi گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه حس میکنم میل جنسیم بالاس میخواهم درس بخونم اصلا تمرکز ندارم نمیدونم باید چکار بکنم

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما نازی جان
   ببین عزیزم تجربه نیازهای جنسی در این شرایط سنی شما یک امر طبیعی هست اما خب موضوع مهمی که وجود دارد این است که چه چیزی باعث می شود شما نیازهای جنسی خود را بالا بیان کنید، در زمان مواجهه با نیازهای جنسی چه رفتاری دارید، چه محرک های بیرونی مثل فیلم ، عکس ، چت و… را دریافت می کنید و به چه میزان ، و اینکه آیا برای زندگی خودت برنامه ریزی دارید؟ در این مورد در صورت تمایل اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.

   پاسخ
 3. شهلا گفته:

  سلام، من ۱۸ سالم هست و دو ماه هست که با یک آقای باشخصیت، خوش‌اخلاق و جذاب آشنا شدم و می‌خوام درباره این که باهاش ازدواج کنم یا نه تصمیم بگیرم، پدر و مادرم می‌گن که تصمیم با خودته، هنوز درباره ازدواج باهاشون صحبت نکردم و خودمم مطمئن نیستم از اینکه اصلاً می‌خوام الان ازدواج کنم یا نه، الان چی کار کنم؟

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما شهلا جان
   ببین عزیزم شما در اوج نوجوانی قرار دارید و خب در این سن توجه ک گرایش به جنس مخالف بیشتر می شود و این کاملا طبیعی هست اما اگر این آقا از شما درخواست ازدواج کرده اند و ایشات شرایط سنی و رشدی ازدواج را دارند خب در اولین گام نیاز است که شما از خودتان بپرسید اولویت زندگیتان در این شرایط سنی چیست و در کنار اینکه آماده پذیرش تعهد زندگی مشترک هستید؟
   بهتر است در یک تعامل مستقیم تر با روانشناس به صورت حضوری یا تلفنی برای شناخت بهتر خودتان و تصمیم گیریمشورت کنید.

   پاسخ
 4. دریا گفته:

  سلام دریا هستم من تو سن ١٢سالگی به پسر داییم علاقه مند شدم و از من درخواست رابطه کرد من هم از بکارت چیزی نمیدونستم و وقتی که رابطه داشتیم بعدش فهمیدم و به کسی هم نگفتم و تا الان ک چهارسال میگزره من از بچه و ازدواج متنفر شدم و برای ایندم خیلی نگرانم و دوبار تاحالا دست به خودکشی زدم

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما دریا جان
   درک میکنم که این شرایط شما را نسبت به آینده و اتفاقات آن نگران کرده است اما عزیزم شما تنها بر مبنای پرده بکارت قرار نیست که خود را به دیگران معرفی کنی در کنار اینکه شما هنوز نمی دانید واقعا اصلا چه میزان اسیب به پرده بکارت شما وارد شده است و بهتر است حتی اگر نمیخواهی نامی از پسر داییت ببری بازهم از مادر در این زمینه کمک بگیری و کلیات اتفاقی که برایت رخ داده است را با ایشان در میان بگذاری ایشان می تواند به شما کمک کند تا هم به متخصص زنان مراجعه کنی تا به نگرانی که داری پاسخ بدهید و هم اینکه برای بهبود شرایط روحی شما نیاز است که روان درمانی را تجربه کنید چون داشتن افکار خودکشی و اقدامبه خودکشی نشان از شرایط روحی شما می باشد و نیاز است که حتما مسیر درمان را طی کنی تا بتوانی در شرایط روحی بهتری مسیر رشدی خودت را دنبال کنی.
   تنفری که نسبت به ازدواج و بچه احساس می کنی بی ارتباط با رابطه جنسی که در سنین بسیار پایین تجربه کرده اید نیست پس بهتر است که با کمک روان درمانگر در مسیر بهبود شرایط روحی خود پیش بروید و تصمیم گیری برای ازدواج و داشتن فرزند را به آینده و در شرایط سنی و روحی بهتر قرار بدهید.

   پاسخ
 5. ساحل گفته:

  سلام وقت بخیر
  من چند وقته با پسر داییم عقد کردم با وجود اینکه عاشقشم ولی نمیتونم باهاش رابطه ای برقرار کنم چون یه احساس خجالت و گناه دارم واقعا نمیدونم باید چیکار بکنم و از صبوری شوهرمم خجالت میکشم که باهام کنار میاد
  اینم بگم ایشون هیچ وقت از من درخواست رابطه و… نکرده ولی من متوجه این میشم که اونم یه سری نیاز ها داره

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما ساحل جان
   در هرصورت زمانی که شما وارد مسیر ازدواج می شوید به این موضوع هم نیاز است توجه کنید که این رابطه یکی از از قسمت های مهم ازدواج می باشد و خب اینکه شما و همسرتان بتوانید از مسیری که سازندگی دارد به نیازهایتان پاسخ بدهید می تواند به هردوی شما در مسیر رشد بهتر کمک کند.
   اما با توجه به توضیحات شما در مورد احساس خجالت و احساس گناه نیاز است که باورهای بنیادین شما و افکار و احساساتی که تجربه می کنید به کمک درمانگر بررسی شود تا شما بتوانید رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید.
   بهتر است به صورت حضوری و یا تلفنی جلسات روان درمانی خودتان را طی کنید.

   پاسخ
 6. توحید گفته:

  سلام من نمدونم خود ارضایی میکنم نمیخام این کار رو انجام بدم نمیشه این کار رو نمدونم فقط برای تخلیه انرژی میکنم صرفا نمدونم چرا حوصله ورزش هم ندارم راهکاری دارید برای این ممنون میشم

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما دوست عزیز
   سوال شما نامفهوم بیان شده است در صورت تمایل اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا در این مسیر بتوانیم به شما کمک کنیم.
   ۱٫ شما چند سال دارید؟
   ۲٫ چند مدت هست خودارضایی می کنی و در یک هفته چندبار؟
   ۳٫ شما خودارضایی را زمانی انجام می دهی که نیاز جنسی داری و یا یا برای مصرف شدن انرژی؟
   ۴٫ از ورزش در چه مسیری می خواهی استفاده کنی برا ترک خودارضایی و یا برای تخلیه انرژی و یا لاغری و…؟

   پاسخ
 7. دریا گفته:

  من مجرد هستم و کلا ادم سرد مزاجی هستم اصلااا به ازدواج علاقه ندارم ولی موقع قاعدگی خیلی درد شدید دارم و ب مدت چهار پنج ساعت انقدر درد دارم ک نمی تونم تکون بخورم و در حد مردن. و بهم میگن چون هاتی اینجوریه و من ناراحت میشم. الان ک ۱۹ سالمه فکر میکنم دیر تر از سنم بلوغ میشم. برای درد چی کار کنم یعنی تنها راه ازدواجه؟؟؟!

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما دریا جان
   ببین عزیزم در مورد ازدواج بهتر است که در آینده و در شرایط سنی و رشدی بالاتر و زمانی که احساس کردید آمادگی ازدواج را دارید تصمیم گیری کنید.
   اما دردهای زمان پریودی ارتباط با گرم مزاجی و یا سرد مزاجی شما ندارد و عوامل زیادی حتی غذا هم می تواند بر این دردها تاثیر داشته باشد پس بهتر است که اطلاعات را از افرادی دریافت کنید که در این زمینه متخصص می باشند.
   در کنار اینکه خب تجربه نیازهای جنس اصلا چیز بدی نیست و نشان از سلامت هر فردی دارد پس بهتر است که سعی کنید که به خودتان اجازه طی کردن مسیر رشد را بدهید و از اطلاعات اغراق شده که توسط همسالان و … به شما داده می شود استفاده نکیند.

   پاسخ
  • Iman گفته:

   در زمان قاعدگی،یکی از راهکارهایی که میشه درد کمتری داشت،اینه که فرد در جای نمناک ننشیند. حمام کمتر برود و خودش را خشک نگه دارد.چون رحم مثل اسفنج آب رو جذب میکنه و باعث درد بیشتر میشه

   پاسخ
 8. رویا گفته:

  سلام من ۲۲سالمه و۵ ساله ازدواج کردم با گذشت این این سالا هنوز میل جنسیم خیلی بالاس با این که همسرم نیازمو برطرف میکنه اما بازم …
  چیکار کنم ؟
  واقعا از این موضوع خجالت میکشم.

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما رویا جان
   در این مسیر بهتر است که یک دوره مشاوره با متخصص سکس تراپ داشته باشید چون هم این میزان از بالا بودن نیازهای جنسی اگر بیان می کنید با پاسخ همسرتان همراه هست اما برای شما کافی نیست خب می تواند از دلایل هرمونی گرفته تا مسیر ارتباطی بین شماها و میزان تمرکزی که شما بر این نیاز دارید و حتی محرک های بیرونی را نیز شامل شود . برای اینکه بتوانیم به شما کمک کنیم نیاز است که در این مورد بررسی دقیقی انجام بدهیم تا بتوانیم به شما کمک کنیم در کنار اینکه نیازهای جنسی خود را بپذیرید و از تجربه نیازهای جنسی خجالت نکشید بتوانید در مسیری که برایتان سازندگی دارد و تا میزانی که برای شما و همسرتان رضایت بخش هست بتوانید به این نیاز پاسخ بدهید.
   درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

   پاسخ
  • رضا گفته:

   سلام منم خیلی عطش سکسیم بالاست ولی پارتنرم بر عکس خودمه سر این موضوع باهم مشکل داریم ب نظر شما چکار کنم

   پاسخ
   • مشاور 24 ساعته گفته:

    سلام به شما آقا رضا در هرصورت روابط دوستی برای افراد معنای مختلفی دارد و در این مسیر نیز خب بهتر است که هدف از یک رابطه و توقعاتی که در یک رابطه از هم دارید را بیان کنید که هردوی شما با شناخت بهتر بتوانید در این مورد تصمیم گیری کنید.

    پاسخ
 9. سارا گفته:

  سلام. من دختر مجرد هستم و ۳۲سال دارم. احساس میکنم از نظر جنسی سرد مزاج هستم و این موضوع من رو نگران میکنه. نمیدونم بعد از ازدواج بهتر میشم یا نه، نگرانم که تمایل کمی که دارم در زندگی مشترک باعث مشکل بشه، لطفا راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما سارا جان
   ببین عزیزم اینکه شما سرد مزاجی را چگونه معنا می کنید از اهمیت زیادی برخودار می باشد در کنار اینکه خوب اینکه تماسلات جنسی شما و فرد مقابل در آینده باهم همخوانی داشته باشد در میزانی که بتوانید به یک توافق برای ارتباط جنسی برسید اهمیت دارد .
   به صورت کلی اصلی ترین عامل ایجاد میل جنسی در زنان و مردان به دلیل افزایش ترشح هورمون های جنسی در خون است. در اوایل دوران بلوغ است که به دلیل افزایش فعالیت غدد مختلف از جمله غدد جنسی، نیروی جنسی فرد بیدار می شود. مسائل موثر در افزایش یا کاهش ترشح هورمون ها در زنان وابسته به مواردی از جمله نوع تغذیه، تیرویید، شیردهی، قرص های ضد بارداری، دوره عادت ماهیانه، تنش های فکری و سایر موارد است.
   برای خانم ها در روزهای قبل و بعد از عادت ماهیانه، به دلیل افزایش ترشح پروژسترون و استرادیول میل جنسی بیشتری دارند و این کاملا در روند دوره های ماهیانه طبیعی می باشد. برخی غذاها نیز در افزایش ترشح هورمون های جنسی زنانه موثر هستند و همچنین ورزش نیز می تواند موثر در این موضوع باشد هرچند به صورت غیر مستقیم پس نمی توان بدون بررسی دقیق شرایط شما نظری در این مورد بیان کرد .
   بهتر است در این مسیر یک دوره مشاوره با متخصص سکس تراپ را تجربه کنید تا بتوان با بررسی دقیق شرایط به این نگرانی شما پاسخ داد.

   پاسخ
 10. علی محمدی گفته:

  سلام من ۱۴سالمه یکسره دلم می خواد. یکیو بکنم و سکس داشته باشم دلم می خواد بزار تجربه کنم ولی همش به فکر کسایی که میخوام بکنم جق میزنم لطفا یه راهنمایی کنید

  پاسخ
 11. علی گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه و بعضی اوقات وقتی با دوستان خود هستم تحریک میشوم و دوست دارم با دوست همجنس خودم رابطه داشته باشم اصلا نمیدونم باید چکار کنم

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما آقا علی
   در این مورد نیاز است که شما به روان درمانگر مراجعه حضوری یا تلفنی داشته باشید تا بتوانیم با بررسی افکار و هویت جنسی و احساساتی که تجربه می کنید در همین زمان که زمان تشکیل هویت شما می باشد کمک کنیم مسیر رشدی بهتری را طی کنید و اگر مشکلی وجود دار آنها را رفع کنید.

   پاسخ
 12. Mahdi گفته:

  ای بابا من که هروقت میاد افکار سراغم نمیتونم جلوش وایسم دیگه سخت شده واسم😔.نمیدونم با افکار خیالی چطور کنار بیام اینا داره زندگی منو دردستش میگیره هیچ کسی هم بهم کمک نمیکنه فکر میکنم همه اینا به تنهایی برگرده.ن همیشه احساس تنهایی میکنم نمیدونم با ابن چطور کنار بیام من همیشه به همسر خیالی هرروز وهرشب فکر میکنم این کنترل کل زندگی منو دردست گرفته نمیتونم روی کنکورم تمرکز کنم😔😔😔داره زندگیم نابود میشه نمیدونم چکارکنم اخه واسه من ۱۹ساله نه وقت ازدواجه نه وقت خیال بافی .اما اینا فقط منو داره اذیت میکنه نمیدونم چطور کنار بیام باهاسون داره دیونم میکنه 😞والا دیگه ام موندم چکارکنم کسی هم نیس منو درک کنه 🥺کمکم کنه اخه چکار کنم دیونه شدم اگه کسی هست مشکلش مثل من لطفا اگه میشه به شماره من بیاد راهنماییم .منم فکرمیکنم هرشب خیلی نیاز جنسی دارم اماما کسی نیست فقط شده تفکرات همسرخیالی

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما آقا مهدی
   لطفا از گذاشتن هرگونه شماره و یا آی دی خوداری کنید چون در این سایت مشاوره با شما تماس نمی گیرند پس برای مراقبت از خودتان لطفا از گذاشتن هرگونه اطلاعات شخصی خوداری کنید.
   در مورد این میزان خیالپردازی نیاز است که شما به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا بتوانیم در این مسیر به شما کمک کنیم.
   خیال پردازی خوب است اما تا زمانی که بهنجار باشد. خیال پردازی حد و اندازه ای دارد. داشتن رویا و یا به قول بعضی‌ ها خیال ‌پردازی یکی از مکانیسم‌ های دفاعی بدن ما است که اگر به جا و درست استفاده شود مفید و کارآمد خواهد بود، اگر هم نادرست استفاده شود و با عملکرد عادی زندگی ما تداخل پیدا کند می ‌تواند مخرب باشد. همانند مواقعی که گریه می ‌کنیم و یا خشمگین می ‌شویم و یا دچار هر هیجان دیگری می‌ شویم، رویا داشتن نیز یک مکانیسم هیجان‌ مدار است و افرادی که بتوانند در زندگی خود آن را درست و تحت کنترل به کار گیرند، موفق خواهند بود.
   با اینکه خیالپردازی یک ویزگی نوجوانی می باشد اما اگر شدت زیادی پیدا کند و تایم زیادی از شما بگیرد نیاز است که برای درمان به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید.
   تا در این مسیر بتوانیم به شما کمک کنیم تا در کنار واقعیت های موجود بتوانید مسیر رشدی بهتر را تجربه کنید.

   پاسخ
  • روانشناس گفته:

   سلام به شما
   اگر که تازه ازدواج کردین طبیعی هستش که در روزهای اولیه زندگیتون نیاز جنسی هردوی شما یا یکی از شما بالا باشه و به مرور به حد تعادل میرسه و البته که بهتره شماهم تلاشتون رو بکنید تا بتونید ایشون رو همراهی کنید و اگر که از این شرایط اذبت میشین و فکر می کنید که توان همراهی خانومتون رو ندارید باهاشون صحبت کنید و شرایطتون رو براشون توضیح بدین تا از این طریق بتونید تعادل رو در روابط جنسیتون برقرار کنید اما اگر که فکر می کنید که از نظر میل جنسی تفاوت زیادی باهم دارید نیاز هستش که حتما به اتفاق به سکس تراپیست مراجعه کنید.
   روانشناس
   ۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵

   پاسخ
 13. کیمیا گفته:

  سلام من از طرف خواهرم وشوهرش احساس خطر میکنم متوجه پیام هاشون شدم که نقشه تجاوز به من رو میکشیدن وقتی به خواهرم گفتم و واکنش نشان دادم گفت ک اینا فقط فانتزی های منو شوهرم هستش و مادرمورد همه این فانتزی هارو داریم و به کسی آسیب نمیرسونیم لطفا کمکم کنید من خیلی احساس بدی دارم

  پاسخ
  • روانشناس گفته:

   سلام به شما
   کیمیای عزیز بسیاری از افراد فانتزی هایی دارند که به هیچ عنوان اون ها رو عملی نمی کنن در واقع تنها از طریق تجسم این افکار هست که برای رابطه جنسی با هم تحریک میشن اما با این حال سعی کنید مادرتون رو در جریان این مسئله قرار بدین و در این مورد باهاشون صحبت کنید.

   پاسخ
  • نگار گفته:

   سلام با کسی در ارتباطم که مجازی خودارضایی میکنیم و قصدمون ازدواجه همو دوست داریم ولی به شدت ترس دارم چون توی سکس چت دوس داره که یه نفر دیگه هم تو رابطه با من باشه یعنی دوپسر و من تا به اوج برسه بارها ازش خاستم تکرار نکنه ولی میگه بخاطرلذت توعه و من متنفرم دوست داره از آلت اون تعریف کنم و هرروز خودارضایی میکنه و میخاد همراهیش کنم حتی موقع پریودیم و خس میکنم محل نزارم عصبی میشه توروخدا کمکم کنین این فرد بیماره؟و باید چیکار کنم

   پاسخ
   • روانشناس گفته:

    سلام به شما
    نگار عزیز تمایل به سکس گروهی قطعا فانتزی هست که می تونه باعث آسیب و ازار رساندن به شما بشه، ضمن اینکه بی توجهی ایشون به خواسته های شما و تحمیل خواسته هاشون به شما مشکل بزرگتردیگه ای هست که نمیشه نسبت به اون بی تفاوت بود، از طرفی تکرار هرروزه این کار می تونه نشون دهنده اعتیاد جنسی ایشون باشه بنابرای بهتون پیشنهاد می کنم که ضمن احترام به احساستون دیدگاه واقع بینانه ای داشته باشین و برای محافطت از سلامت روانتون ارتباطتون رو با ایشون قطع کنید.

    پاسخ
 14. هستی گفته:

  سلام ۱۹ سالمه و مجردم قبلا گاهی توی سایتایی که محتوای جنسی داشتن مثل داستان و این چیزا میرفتم و بعدش خیلی پشیمون میشدم که این کارو کردم و وقتم رو روی این موضوع گذاشتم اما الان مدتیه علی رغم اینکه هی به خودم میگم نباید این کارو کنم بدتر شده و تقربا هرروز این کانالا و سایتا رو دنبال میکنم و بعدش به حدی پشیمون میشم و به هم میریزم که هیچ کاری رو نمیتونم انجام بدم به نظرتون چیکار کنم؟؟

  پاسخ
 15. ناشناس گفته:

  سلام
  من دختر ۲۵ ساله هستم خیلی گرم مزاجم پدرم اجازه ازدواج کردن نمیده، از طرفی هم دوست ندارم قبل ازدواج رابطه داشته باشم . هم خونوادم و هم خودم مخالف دوستی با جنس مخالف هستم. چیکار کنم؟

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما دوست عزیز
   در این مورد نیاز است که دلایل مخالفت پدر با ازدواج مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم در این مسیر به شما کمک کنیم بهتر است برای بررسی بهتر این شرایط به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا در صورت نیاز پدر شما نیز به این جلسات دعوت شوند تا بتوان در این مورد به شما کمک کرد تا در مسیر رو به رشدی بتوانید به نیازهای خود پاسخ بدهید .

   پاسخ
   • امیره گفته:

    به نظرم خیلی روی حرفت جدی باش و خیلی روراست با پدر و مادرت صحبت کن ..اینکه نخوای باپدرت صحبت کنی به گناه کردن نمی ارزه

    پاسخ
 16. Salar گفته:

  سلام و درود خانم دکتر من در روز بیشتر اوقات بدنم داغ میشه و تپش قلبم بالا میره و فقط طلب رابطه میکنم و هیچوقت هم از رابطه خسته نمیشم واقعا از این شدت (هات)بودن خسته شدم .چه راهی پیشنهاد میکنید

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما دوست عزیز
   در این مورد نیاز است که میزان محرک هایی که شما در معرض آن قرار دارید و همچنین شرایط بدنی و هرمونی شما مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان در این مورد به شما کمک کرد تا شرایط بهتری را تجربه کنید .
   در این مسیر بهتر است چند جلسه مشاروه حضوری یا تلفنی با متخصص سکس تراپی دریافت کنید تا بتوانیم در این زمینه به شما کمک کنیم.
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۳۰۴

   پاسخ
   • علی گفته:

    سلام براساتید عزیز،مشکلی که دارم زود ارضاء میشم ،خیلی هات هستم،ولی خانمم سرد مزاج هستش ،واسه یه بارم حوصله نداره. همین کار باعث زود ارضاشدنم میکنه،مثلا یه مدت یه خانم صیغه ای داشتم چند ماه در منزل نبودم.تفریبا ۴۵ دقیقه ارضا نشدم.لطفا راهنمایی کنید

    پاسخ
    • مشاور 24 ساعته گفته:

     سلام به شما دوست عزیز
     در این مورد بهتر است شما و همسرتان باهم به متخصص سکس تراپ مراجعه داشته باشید تا شرایط و نوع رابطه و همچنین شرایط جسمی و روحی هردوی شما مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم در این مسیر به شماها کمک کنیم تا روند بهتری در رابطه جنسی را تجربه کنید .
     دقت کنید که این تایم یعنی ۴۵ دقیقه عموما در زنان کمی رخ می دهد و در بیشتر موارد با دارو و یا اسپری رخ می دهد بهتر است دقت کنید که این روابط خارج از روابط زناشویی باعث مقایسه و درگیری فکری و کاهش میزان رضایت هردوی شما از رابطه جنسی می شود .

     پاسخ
 17. SONIl گفته:

  سلام خانومم نسبت مسائل جنسی خیلی سرد هستند بطوریکه اگر تا یکسال هم ازش نخای اون ازخداشه برعکسه من خیلی گرمم،والان که ۸ساله ازدواج کردیم هرموقع خاستیم سکس کنیم همیشه درد داشتن از ناحیه تناسلی هر دوا و دارویی هم که فکر کنید استفاده کرده ولی بازم تاثیر گذار نبوده برای همون از رابطه فراریه

  پاسخ
  • روانشناس گفته:

   سلام به شما
   همسرتون به دلیل دردی که متحمل میشن از رابطه اجتناب می کنن یا به طور کلی سرد مزاج هستن؟

   پاسخ
 18. Shahla گفته:

  سلام
  همسر من اصلا اهل معاشقه نیست هرجورهم باهم صحبت کردیم بدترشدم
  بعد ده سال زندگی من واقعا خسته شدم ازاین مدل زندگی بی احساس

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما دوست عزیز
   در این مورد بهتر است شما و همسرتان برای بررسی مشکلات رابطه جنسی که باهم دارید به صورت حضوری و یا حداقل تلفنی یک دوره مشاوره با سکس تراپ را تجربه کنید تا شرایط رابطه جنسی، دیدگاها ، سبک ارتباطی و.. مورد بررسی قرار گیرد و بتوانیم به شما در این زمینه کمک کنیم.
   داشتن معاشقه می تواند هردو فرد را برای داشتن رابطه جنسی بهتر از نظر روحی و رسیدن به نقطه اوج آماده کند و در مسیر رابطه جنسی نیاز است که به احساسات و نیازها و علایق فرد مقابل توجه شود چون یک رابطه دو طرفه می باشد که نیازها و احساسات هردو فرد اهمیت دارد .
   درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۶۸۵۸۹۵

   پاسخ
  • مهدی گفته:

   سلام و خسته نباشید
   ببخشید من خیلی هاتم همسرم همش معترض. بهم توهین میکنه غررورمو میشکنه بهم میگه هرزه و روانی فحش میده. من نیاز جنسیم دست خودم نیست . راه حل چیه

   پاسخ
   • مشاور 24 ساعته گفته:

    سلام به شما آقا مهدی
    داشتن نیاز جنسی اصلا چیز بدی نیست و برای پاسخ به این نیاز ازدواج یکی از مسیرهای بسیار سازنده می باشد اگر با درک متقابل هردوی شما همراه شود .
    میزان نیازهای جنسی بسته به شرایط شما و همسرتان نیاز است که به میزان نرمالی وارد شود که برای هردوی شما لذت بخش باشد .
    داشتن نیاز جنسی و پاسخ به آن در مسیر سازنده و همراه با همسرتان نه هرزگی می باشد و نه مشکل روانی محسوب می شود اما به نظر می رسد که میزان سرمایه گذاری روانی شما بر این نیاز زیاد باشد به همین دلیل هم آن را بیش از حد نرمال تجربه می کنید اما در هرصورت این به این معنا نیست که شما مشکل خاصی دارد اما نیاز است که شما و همسرتان باهم به متخصص سکس تراپ و زوج درمانگر مراجعه کنید چون به نظر می رسد که در روابط جنسی و مسیر ارتباطی بین شماها مشکلاتی وجود دارد که نیاز به رفع آن می باشد تا بتوانید در کنار هم شرایط بهتری را تجربه کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵

    پاسخ
 19. shahran گفته:

  سلام همسری که مسائل جنسی براش بیش از اندازه مهم هست خانم باید چه عکس العمل داشته باشه موقع درخواست نیاز از ایشون

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما دوست عزیز
   یکی از نیازهایی که همه افراد با آن مواجهه هستند نیاز جنسی می باشد که می تواند برای افراد با شدت بیشتری و یا کمتری همراه باشد که بهتر است در قالب یک رابطه سالم و متعهدانه به آن پاسخ داده شود و این مضووع نیاز است که برای هردو زوج جذابیت و لذت لازم را به همراه داشته باشد تا بتوانند به بهبود مسیر زندگی کمک کند .
   سوال شما کلی می باشد به این سوالات پاسخ بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
   ۱٫ میزان تمایل شما و همسرتان با یکدیگر چه میزان فرق می کند؟
   ۲٫ دیدگاه شما در مورد این میزان رابطه و نیاز جنسی چیست؟
   ۳٫ در این مورد با همسرتان صحب کرده اید دیدگاه و علایق ایشان چگونه می باشد ؟

   پاسخ
 20. مهدی گفته:

  سلام خانم نظری
  برای مشاوره در این زمینه به کجا باید مراجعه کرد ؟
  اگر مرکزی معتبری در تهران می شناسید لطفا آدرس بدید

  پاسخ
  • سارا نظری مقدم مشاور خانواده گفته:

   مشاوره تخصصی حضوری و تلفنی
   ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ همه روز ۱۰صب تا ۱۱ شب
   بجز روزهای تعطیل

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.