مرکز مشاوره قیطریه برگزیده جشنواره مراجع‌محوری سال و جزو دفاتر برتر کانون مشاوران ایران، دارنده ایزو ۹۰۰۵ در زمینه ارائه خدمات و رضایتمندی مشتری است. این مرکز با تیم حرفه‌ای خود در زمینه‌های مشاوره خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، تحصیلی، شغلی، فردی، روانپزشکی و نوروتراپی توانسته است بالاترین سطح کیفیت و رضایت از خدمات را در ایران ارائه دهد.

مرکز تخصصی ستاره این افتخار را داشته است که طی سال های متوالی برگزیده اجلاس سراسری رضایتمندی مراجع، رضایتمندی در جهت اعتلای فرهنگی، جشواره ملی ۱۰۰واحد مشتری مدار، اجلاس مدیران ارزش آفرین و مدیران ارزش آفرین در تحول و توسعه کسب و کارهای ایران باشد.

شماره تماس : ۰۲۱۲۲۴۷۱۰۰

خدمات مرکز قیطریه

خدمات مرکز مشاوره قیطریه به‌صورت تخصصی و با استفاده از جدیدترین دانش روز صورت می‌گیرد. این خدمات شامل ۵ مورد زیر است که به‌صورت تخصصی ارائه می‌شود:

  1. خدمات تخصصی خانواده‌درمانی به‌منظور حل مشکلات میان زوجین، والدین و فرزندان، خانواده همسر و امور جنسی

  2. خدمات تخصصی ازدواج به‌منظور انتخاب صحیح همسر آینده، آموزش‌های آماده‌سازی برای زندگی مشترک و تست‌های تخصصی بالینی و شخصیت‌شناسی

  3. خدمات تخصص فردی به‌منظور رشد فردی و درمان اختلالات افسردگی، اضطراب، وسواس و غیره به‌صورت دارودرمانی و روش‌های بدون دارو شامل: لورتا، نوروفیدبک، تی دی سی اس، ریهاکام، کنتب و غیره

  4. خدمات تخصصی مشاوره تحصیلی و استعدادیابی تحصیلی شامل تشخیص رشته مرتبط بااستعداد و علاقه با جدیدترین دستگاه‌ها و تست‌های روز دنیا برای اولین‌بار در ایران

  5. خدمات نوروتراپی و توانمندسازی شامل درمان اختلالات و مشکلات عدم توجه و تمرکز و بهبود حافظه

  6. شماره تماس : ۰۲۱۲۲۴۷۱۰۰

جوایز و افتخارات مرکز مشاوره ستاره ایرانیان با سه شعبه در تهران

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان یکی از برترین مراکز در زمینه‌های مشتری‌مداری، توسعه کسب‌وکار و مدیریت است. برخی از جوایز و افتخارات مرکز مشاوره ستاره ایرانیان شامل موارد زیر است:

برگزیده پنجمین اجلاس سراسری رضایتمندی مراجع با رویکرد نقش مدیران اقتصادی

مرکز مشاوره قیطریه

تندیس اجلاس سراسری رضایتمندی در جهت اعتلای فرهنگی

مرکز مشاوره قیطریه
تندیس جشواره ملی ۱۰۰ واحد مشتری مدار

مرکز مشاوره قیطریه

تقدیرنامه اجلاس سراسری مدیران ارزش آفرین

مرکز مشاوره قیطریه

یکصد برند ملی با رویکرد مسئولیت اجتماعی ۱۴۰۲

مرکز مشاوره قیطریه

همایش مدیران ارزش آفرین در تحول و توسعه کسب و کارهای ایران

مرکز مشاوره قیطریه

معرفی بخشی از تیم مشاوره مرکز مشاوره قیطریه

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان با ۵۶ مشاور، روانشناس، استاد دانشگاه و متخصص با بیش از ۱۵ سال سابقه مشغول به کار می باشد، در ادامه بخشی از تیم درمانی مرکز تخصصی ستاره ذکر شده است:

دکتر کمال آزمندیان

روانپزشک با بیش از ۲۰ سال سابقه کار تخصصی در زمینه درمان افسردگی، اضطراب، وسواس فکری و غیره و مدیریت بخش روانپزشکی بیمارستان عرفان نیایش و روانپزشک سه شعبه مرکز مشاوره ستاره ایرانیان را در کارنامه خود دارند.

*بعد از جلسه روانشناسی و با تشخیص مشاور جهت دارو درمانی به ایشان ارجاع داده می شود.

دکتر یاسر دادخواه

دکترا اعصاب و روان شناختی و درمانگر در زمینه های فردی، پیش از ازدواج و مشکلات عدم تمرکز، اضطراب و افسردگی و کودک و نوجوان با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه درمان و مدیریت کلینیک را در کارنامه خود در دارند.

دکتر محسن دادخواه

با بیش از ۱۰ سال سابقه در درمان کودک و نوجوان و مشاوره پیش از ازدواج و پژوهشگر برگزیده کشور در سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۳ و ۱۳۹۹ و چهره های مطرح خانواده درمانی سیستمی می باشد.

دکتر کمالی

دکترای تخصصی تربیتی و دارای پست های مدیریتی سازمانی و مشاوره در زمینه خانواده درمانی و حل تعارضیات زناشویی را در کارنامه خود دارند.

دکتر فیضی خواه

دکترای تخصص روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی و بیش از ۲۰ سال تدریس در دانشگاه ها و درمانگر در زمینه های خانواده و پیش از ازدواج، درمان خیانت و مشکلات میان زوجین را در کارنامه خود دارد.

دکترحامد فریاد

روانکاو، هیپنوتراپ و درمانگر با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در روانکاوی و درمان اختلالات را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

سرکار خانم کبیری

کارشناسی ارشد مشاوره جنسی در زمینه های خانواده و فردی به صورت تلفنی و حضوری را در کارنامه خود دارند.

سرکار خانم سهرابی

روانشناس و درمانگر در زمینه مشاوره ازدواج و خانواده درمانی و برگزاری کارگاه های درمانی را در کارنامه خود دارند.

روانشناسی نوین را با ما تجربه کنید شماره تماس : ۰۲۱۲۲۴۷۱۰۰