رزرو وقت روانپزشک

رزرو وقت روانپزشک می توانید با شماره های زیر تماس حاصل کرده و از برترین روانشناسان ایران وقت بگیرید. روانپزشک با مجوز از سازمان نظام پزشکی

۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲

رزرو وقت روانپزشک

روانپزشک کیست و وظایف او

روانپزشک کسی است که پس از بررسی مشکلات روحی و روانی فرد مقابل و بیمار برای درمان او اقدام به تجویز دارو می کند.

در واقع تفاوت روانپزشک و روانشناس و اختلاف عمده آنها را می توان در زمینه تجویز دارو دانست.

چرا که روانشناسان این کار را نکرده و به جای آن سعی در درمان رفتاری و ذهنی فرد بیمار دارند.

اما بر خلاف  روانشناسان روانپزشکان اقدام به درمان فرد از طریق دارو می کند.

بنابراین شاید به صورت کلی بتوان گفت که عوارض درمان با استفاده از روانشناسی کمتر از عوارض درمان با استفاده از روانپزشکی است.

اما به هر حال این شاخه نیز لازم بوده و در مواردی که روانشناسی و علوم رفتاری و درمان های رفتاری نمی توانند سبب بهبود شرایط روحی و روانی فرد شوند.

تنها روان پزشک است که می‌تواند در موارد حاد با تجویز دارو برای فرد بیمار او را گام به گام و مرحله به مرحله درمان نماید.

رزرو وقت روانپزشک برتر ایران

در مرکز مشاوره ما روانپزشکان مجرب و خوبی وجود دارند که افراد می‌توانند به راحتی با استفاده و بهره‌گیری از تجربیات ها انها به شناخت مناسبی از وضعیت روحی و روانی و اختلالات و بیماری های خود رسیده و زیر نظر روانپزشک مربوطه به صورت مرحله به مرحله و جلسه به جلسه خود را درمان نمایند.

که در این زمینه یکی از دغدغه ‌های همیشگی مردم رزرو وقت روانپزشک است.

در واقع آنها همواره این سوال را مطرح می کنند که برای رزرو وقت روانپزشک با مشکل مواجه هستند.

چه راه هایی برای رزرو وقت روانپزشک وجود دارد؟

در این راستا مرکز مشاوره ما اقدام به رزرو وقت روانپزشک از طرق گوناگون کرده است چرا که بسیاری از افرادی که در این زمینه گلایه دارند به دلیل کمبود وقت و یا مشکل اقتصادی نمی‌ توانند به رزرو وقت مناسبی برای خود دست یابند.

بنابراین آنها می توانند از طریق روش های آنلاین مانند بهره گیری از شبکه های اجتماعی همچون تلگرام و واتساپ و نیز از طریق رزرو تلفنی و یا حتی حضوری اقدام به رزرو وقت روانپزشک کنند که هر کدام از این راه‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد.

مثلا در روش سنتی حضوری افراد بایستی حتما به مرکز مشاوره ما مراجعه نمایند و به صورت حضوری از طریق منشی مربوطه اقدام به رزرو زمان مناسب خود برای ملاقات با روانپزشک کنند که می‌تواند سبب اتلاف زیاد وقت و یا تحمیل هزینه اقتصادی برای آنها باشد.

لذا پیش از مراجعه از طریق زیر با ما تماس حاصل کنید

سایت “مشاورانه” به صورت ۲۴ ساعته در زمینه های مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی و حضوری در خدمت شماست ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ برترین روانشناسان ایران در کنار شما هستند

جواب توهین
بلوغ عاطفی

رزرو وقت روانپزشک تلفنی

مرکز مشاوره ما برای کسانی که از نظر جغرافیایی از ما دور تر بوده و یا زمان و وقت کافی یا هزینه لازم را برای اقدام به رزرو یا مشاوره حضوری ندارند اقدام به رزرو یا مشاوره از طریق تلفنی نموده است.

مزیت مهم این راه این است که آنها زمان بسیار کمی را برای رزرو اختصاص داده و همچنین می توانند از طریق تلفنی به صورت کلی مشاوره و یا مشاوره و درمان روانپزشکی خود را نیز انجام دهند که با توجه به تعداد کاربران بسیار زیاد و سرعت این روش و امنیت آن این روزها این روش بسیار محبوب و رایج شده است.

که ما در مراکز خود این اتفاق را به حداقل رسانده ایم.

کی به روانپزشک مراجعه کنیم؟

اگر در زمینه های مختلف روحی و روانی با مشکلات متعددی مواجه هستید می توانید به روانپزشک مراجعه نمایید.

مثلاً یکی از مواردی که افراد در آن زمینه به روانپزشک مراجعه می ‌کنند.

اختلالات و بیماری های وسواسی است یکی از افراد دارای بیماری های وسواسی بسیار حاد می‌باشند.

که شاید درمان آنها به وسیله روانشناس دیگر جواب نداده و بنابراین روانپزشک می‌تواند با استفاده از تجویز دارو آنها را کم کم درمان نماید.

همچنین سایر اختلالات و بیماری های روحی و روانی مانند انواع ترس و فوبیا ترس از حیوانات ترس از ارتفاع ترس اجتماعی ترس از محیط های بسته و موارد این چنینی می‌توانند از طریق روانپزشکی درمان شود.

همچنین افسردگی ها و انواع اختلالات افسردگی و اضطراب و استرس می ‌توانند از طریق روانپزشکی درمان شوند چرا که این بیماری‌ ها می‌ توانند سبب اختلالات بسیار مهمی در خوردن خوابیدن و سایر اعمال روزانه فرد شوند.

بنابراین روانشناسی و روانپزشکی می تواند در این زمینه با شناختی مناسب از سطح مشکلات روحی و روانی فرد به درمانی مطلوب جهت بهبود شرایط فرد اقدام نمایند.

همچنین بسیاری از اختلالات و بیماری های اخلاقی و رفتاری مانند بد گمانی و بد بینی نیز می ‌توانند از طریق روانشناسی و روانپزشکی به خوبی درمان شود.

درمان اختلالات جنسی توسط روانپزشک

یکی دیگر از بسیاری موارد مهمی که از طریق روانپزشکی درمان می ‌شود را می‌توان اختلالات بسیار مهم جنسی دانست بسیاری از اختلالات جنسی مانند عدم نعوظ مناسب مردان ناشی از اختلالات و بیماری های روانی و طرز فکر و مشکلات ذهنی فرد است.

بنابراین روانپزشکی و روانشناسی می‌تواند به عنوان یک راهکار مهم برای درمان این نوع بیماری ها مورد استفاده قرار بگیرد و درمان بیماری را به گونه ای مطلوب انجام دهد.

بنابراین در پایان بایستی گفت که اگر شخصی را مشاهده کردید که در زمینه بیماری های روحی و روانی با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می‌کرد و از شما در این زمینه یاری خواست بایستی او را به مرکز مشاوره ما مراجعه داده و او را به سوی ما هدایت نمایید تا با استفاده از روانشناسان و روانپزشکان مجربی که به عنوان همکار در مرکز مشاوره ما مشغول به فعالیت هستند بتوانیم گوشه‌ای از مشکلات و دغدغه های او را برطرف نماییم .

مثلاً اگر کسی با انواع بیماری های روحی و روانی و اختلالات روحی و روانی و اختلالات شخصیتی مواجه شده بود.

بایستی او را به ملاقات و ویزیت با روانپزشک ترغیب نموده تا بتوانیم در این جهت به او کمک نماییم و اگر فرد مورد نظر زمان کافی را برای ملاقات با مشاور و یا همکار و نیز رزرو وقت روانپزشکی نداشت بایستی به صورت تلفنی تماس حاصل نمایید.

روش های تلفنی نیز به دلیل اینکه زمان کمتری را نسبت به روش های حضوری برای رزرو وقت نیاز دارند نیز می توانند توسط این دسته از افراد که زمان و هزینه لازم را برای انجام ملاقات حضوری و رزرو های حضوری ندارند مورد استفاده قرار بگیرد.

5 2 رای ها
امتیاز شما (روی ستاره سمت چپ بزنید↓)
اشتراک در
اطلاع از
10 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
صالح
21 روز قبل

سلام یک بیمار کامل هستم جهت مشاوره نیاز دارم باهاتون صحبت کنم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
21 روز قبل
پاسخ به  صالح

سلام لطفا از گذاشتن شماره تلفن خوداری کنید برای دریافت مشاوره تلفنی می توانید با شماره زیر خودتان تماس بگیرید تا برای شما وبت دهی انجام شود.
در این مسیر متخصصین ستاره ایرانیان می توانند با بهترین گروه درمانی به شما کمک کنند.
۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

ژاله یعقوبی شهیر
4 ماه قبل

آیا من کینه ای خسیس هستم ؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
4 ماه قبل

سلام به شما ژاله جان ببین عزیزم این سوالاتی که شما بیان می کنید آیا من خسیس هستم، آیا من دو قطبیم و… خب مواردی نیست که بتوان بدون بررسی در مورد آن صحبتی کرد اما خب اگر شما شرایط روحی و یا رفتاری خود را با مشکل تجربه می کنید بهتر است با مراجعه به روانشناس این مسائل را بررسی کنید. در کنار اینکه همین که شما دائم در مورد بیمار بودن خود نگران هستید موضوع مهمی می باشد و می تواند تمرکز زیادی از شما بگیرد پس بهتر است با کمک روان درمانگر فرصت بررسی شرایط روحی و… بیشتر بخوانید

ساحل
1 سال قبل

سلام اسم من ساحله من توی این مدت خیلی حالم بده یه مسئله ای رو از پدر مادرم مخفی کردم و اونها متوجه این مسئله شدند بعلاوه کارنامه ازمون هایم اومده و نمراتم افتضاحه مدرسه من و پدر و مادرم رو خواسته بریم جلسه سال بعد هم نمیخواهند ثبت نامم کنند و من مجبورم برم مدرسه دولتی واقعا احساس بی مصرف بودن میکنم دارم دیوونه میشم بارها به خودکشی فکرک ردم ولی چون گناه داره خودمو منصرف میکنم لطفا کمکم کنید خیلی تنهام
در ضمن من کلاس دهم هستم رشته تجربی میخوانم

آخرین ویرایش 1 سال قبل توسط ساحل
ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال قبل
پاسخ به  ساحل

سلام به شما ساحل جان ببین عزیزم شما موضوعی را که مخفی کرده اید را بیان نکردی اما به نظر می رسد که موضوع پر اهمیتی می باشد و بی تاثیر بر شرایط درسی شما نیست خب اینکه بخاطر پنهان کاری و افت تحصیلی پدر و مادر از شما ناراحت و حتی عصبانی باشند یک امر طبیعی هست اما در این مسیر بجای افکاری چون خودکشی که به هیچ وچه راحل محسوب نمی شود نیاز است که شما بررسی کنید که چه چیزی باعث افت عملکرد تحصیلیت شده است و در این مسیر اگر قرار است راحلی داشته باشی در… بیشتر بخوانید

12345
2 سال قبل

سلام من یه دانش اموز کلاس نهمی هستم که یک ساله به شدت معتاد فضای مجازی شده بودم . الان میخوام ترک کنم ولی همش فکرم موقع انجام هرکاری میره سمت همون مجازی و این که الان دوستای مجازیم چیکار میکنن و.. میشه بگید چیکار کنم؟

ویرایشگر
روانشناس
2 سال قبل
پاسخ به  12345

سلام به شما عزیزم کاملا قابل درکه که دوری از این فضا چقدر می تونه برای شما سخت باشه به این علت که همونطور که خودتون اشاره کردین شما به اینترنت و فضای مجازی اعتیاد پیدا کردین و نشانه های ترک اعتیاد دقیقا دلمشغولی و وسوسه شدن برای پرداختن مجدد به موضوع اعتیاد است. این مرحله، مرحله ی بسیار سختی خواهد بود و بنابراین نیاز هست که شما بسیار مراقب رفتارتون باشید تا بتویند این مرحله رو با موقیت پشت سر بزارید. همونطور که اشاره کردم دلمشغولی نسبت به موضوع اعتیاد در این مرحله کاملا طبیعیه و اگر شما زمانی… بیشتر بخوانید

بابک محمودپور
4 سال قبل

باسلام الان یک بیماری مشابه اسکیزوفرنی در ایران شایع شده که علایم دقیقا به اون را داراست و اغلب می گویند از چشم ما می بینند و در سر ما صحبت میکنند و ان را ربط به شیشه و مخدر صنعتی و سنتی می دانند و چون اطلاعات پزشکان قدیمی دیگر کهنه شده با تجویز داروهای بالا و ضد توهم بیمار را زمین گیر می کنند با تحقیقات اکیب بسیار قدرتمند ما و با پیدا کردن ۱۷۷ نفر در گروه های اجتماعی متوجه شدیم که یک نوع چیپ مخصوصی که به صورت نانو تکنولوژی می باشد در بین افرادی که… بیشتر بخوانید

10
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x