مشاوره مشکلات خانوادگی دلایل مختلفی دارد که در این مقاله به بیان آن پرداخته شده است. در صورتی که مشکلی دارید در بخش دیدگاه های انتهای صفحه وارد کنید.

مشاوره مشکلات خانواده و دلایل آن

یکی از انواع مشکلات خانوادگی که همواره در میان تمامی خانواده ‌ها وجود دارد مشکل در میان روابط با افراد فامیل و آشنا در واقع افراد فامیل و آشنا انگار در تمامی ابعاد زندگی افراد به حالت نموده و برای آنها مشکلات زیادی را به وجود می آورند.

بسیاری از خانواده ها اذعان می کنند که می ‌توانند ارتباط خوبی را با سایر اعضای فامیل برقرار نمایند.

چرا که آنها تلاش می ‌کنند در تمامی جنبه ‌های زندگی آنها دخالت کنند حتی آنها در نحوه ازدواج فرزندان فامیل نیز دخالت نموده و پشت سر آنها حرف می ‌زنند که این موارد می‌تواند مشکلات بسیار زیادی را در روابط میان آنها به وجود آورد و همواره در مشاوره مشکلات خانوادگی این مورد یاد شده به عنوان یکی از گونه های مهم و اساسی در مشکلات خانوادگی از طرف خانواده های مراجعه کننده و یا افراد مراجعه کننده و مشاوره یاد می ‌شود.

مشاوره مشکلات خانواده و دلایل آن

مشکل روابط جنسی و زناشویی

یکی دیگر از انواع مشکلات خانوادگی افراد بسیار زیادی را درگیر خود نموده و مشکلات متعدد را برای آنها به وجود آورده است مشکل روابط جنسی و زناشویی در میان زن و شوهر است و شاید این مورد را بتوان مهم ترین مورد مهم و اساسی دانست که تاثیر بسیار زیادی را بر سایر جنبه‌های زندگی مشترک افراد همچون روابط عاطفی آنها ایفا نموده و تاثیر بسیار زیادی را بر آنها می گذارد.

مشکل ارتباطات پدر و مادر با فرزندان

یکی دیگر از مشکلات مهم و اساسی خانواده ها که همواره اذان به عنوان یکی از مشکلات خطرناک در زندگی یاد می کنند کل ارتباطات والدین و پدر و مادر با فرزندان است به ویژه فرزندان نوجوان در این زمینه بسیار حساس بوده و بایستی تلاش کنیم تا روابط بسیار مطلوبی را با این سنین برقرار نماییم چرا که در سن نوجوانی اگر خانواده‌ ها نتوانند به خوبی با فرزندان نوجوان خود رابطه برقرار نموده و حفظ دوستی و شادمانی بین آنها وجود نداشته باشد.

بنابراین نوجوان چه دختر و چه پسر به دنبال برطرف کردن نیازهای عاطفی خود به بیرون از محیط خانه و روی می یاورد و در نتیجه ممکن است در چنگال سوء استفاده گران و افراد ناباب گرفتار شده و به انواع مشکلات روحی و جسمی و جنسی اعم از روابط نامشروع جنسی اعتیاد به الکل و مواد مخدر و سایر اعتیاد ها و همچنین مشکلات اخلاقی و ناهنجاری ها کشیده شود.

بنابراین خانواده‌ها بایستی تلاش کنند تا با استفاده از مشاوره مشکلات خانوادگی مشکلات مورد نظر را در این زمینه به خوبی حل نموده تا بتوانند ارتباطات مناسبی را با فرزندان نوجوان خود برقرار نمایند.

۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲

مشاوره کودک و نوجوان در مواجه با مشکلات

یکی دیگر از مشکلاتی که همواره افراد در مرکز مشاوره مشکلات خانوادگی آنها را ذکر می‌کنند مشکل تربیت کودکان است که در این زمینه مشاوره مشکلات خانوادگی باعث تسلط کافی و لازم به امور کودکان داشته باشند.

به نوعی مشاوره کودک مناسبی باشد تا بتواند ویژگی های اخلاقی رفتاری و شخصیتی کودک را فهمیده و بنابراین کمک های لازم را به خانواده او در جهت داشتن فرزند هر چه بهتر و آینده ای موفق تر برای او رقم بزنند.

بسیاری از خانم ها و آقایان که تازه ازدواج کرده اند و برای اولین بار اقدام به فرزند آوری کرده اند از تربیت کودک خود نگران بوده و اذعان می کنند که کودک ان ها به انواع مشکلات اخلاقی و رفتاری مبتلاست بنابراین در مرکز مشاوره مشکلات خانوادگی این موارد را مطرح نموده و امیدوارند تا با استفاده از کمک‌ های مشاور بتوانند دغدغه‌ های خود را در این زمینه به نحوی مطلوب کاهش داده و از بین ببرند.

دعوای فرزندان با یکدیگر

یکی دیگر از مشکلات خانوادگی که همواره در جلسات مشاوره بین مشاوران و خانواده‌ها و یا افرادی از خانواده مطرح می‌شود روابط و ارتباطات بین فرزندان است فرزندان در سنین مختلف و به خصوص در سنین نوجوانی نمی توانند روابط مناسب و حسنی را با یکدیگر برقرار نموده و انواع ایرادات و اشکالات در روابط بین آنها وجود دارد بسیاری از آنها در سنین نوجوانی است نفرتی را نسبت به برادر یا خواهر خود دارند.

چرا که ممکن است یک نفر به دلیل توجه بیش از حد یکی از والدین یا هر دوی آنها به یک طرف دیگر باشد و در واقع کمبود توجه را در نوجوان مورد نظر برانگیخته نماید بنابراین والدین بایستی توجه داشته باشند که باید به تمام فرزندان به خصوص در سنین نوجوانی و کودکی به یک چشم نگاه کرده و همه آنها را به یک اندازه دوست بدارند تا مشکلات زیادی در این زمینه اعم از کینه ‌توزی حسادت و سایر ویژگی های نا مناسب اخلاقی را در فرزندان خود به وجود نیاورده و آینده آنها را به باتلاق اینگونه مشکلات اخلاقی و رفتاری بسیار مناسب مهم نکشانند.

مشاوره حضوری آنلاین و تلفنی

مشکلات ارتباطی زن و مرد بعد از ازدواج

یکی دیگر از مواردی که مشاوره مشکلات زناشویی می تواند در زمینه بهبود آن به نحو احسن فعالیت نموده و مشورت‌های مناسبی را به خانواده ها بدهند روابط بین زن و شوهر است.

در بسیاری از خانواده‌ ها و چه آنهایی که تازه ازدواج کردند و چه کسانی که مدت زیادی از ازدواج آنها می گذرد مشکلات متعددی در روابط بین زن و شوهر وجود دارد که این روابط می تواند به سایر اعضای خانواده و سایر جنبه ‌های خانواده نیز سرایت کرده و تمام مشکلات و دغدغه‌ های فراوانی را از این جهت برای آنها به بار آورد.

اولاً یکی از موارد بسیار مهم روابط عاطفی نامناسب میان زن و شوهر است که می‌تواند سایر جنبه های زندگی اعم از روابط جنسی و زناشویی را تحت تأثیر قرار داده و آن را به سمت و سوی نا مناسب و نامعین سوق دهد بنابراین مشاوره روانشناس و مشاور ای که اقدام به برگزاری جلسات مشاوره خانواده برای برطرف نمودن مشکلات خانوادگی این افراد می کنند بایستی به خوبی با ابعاد گوناگون مشکلات زناشویی و روابط میان زن و شوهر آشنا بوده تا بتواند در موارد مختلف و طی جلسات مشترک با هر دوی آن ها و یا با یکی از آنها مشکلات را به خوبی شناسایی نموده و در جهت حل آنها مشورت و راهنمایی مناسب را به زن و شوهر و یا یکی از آنها بدهد.

اعتیاد جنسی چیست؟

انواع مشاوره مشکلات خانوادگی

اگر فردی را می شناسید که در زمینه مشکلات خانوادگی با موارد متعدد و دغدغه‌های زیادی روبروست انواع مشاوره ‌های مشکلات خانوادگی را به او معرفی نموده تا از این راه بسیاری از دغدغه ‌های او را بکاهید.

چرا که بسیاری از افراد با وجود داشتن مشکلات زیاد در روابط خانوادگی و در میان خانواده خود برای حضور در جلسات مشاوره اقدام نکرده و اذعان می کنند که زمان کافی و یا هزینه مناسب برای انجام آن را ندارد.

مشکلات خانوادگی شامل موارد زیر است:

  • دعوای میان مادر زن و داماد
  • دعوای میان مادر شوهر و عروس
  • دعوای میان خواهر زن و داماد / خواهر شوهر و عروس
  • مشکلات جنسی و زناشویی ناشی از تنوع طلبی که در مردان بیشتر است.
  • مشکلات جنسی ناشی از زودانزالی و دیرانزالی
  • بحران های دوره بلوغ در کودکان
  • پرخاشگری فرزندان با والدین
  • مشکلات تربیتی و رفتاری فرزندان
  • خیانت و دگرخواهی میان زوجین

انواع مشکلات خانوادگی - مشاورانه

درمان سوء استفاده جنسی
بر اساس مطالعات روانشناسی تلفنی آیا لازم است که زن و مرد درباره ی نیاز های جنسی خود با یکدیگر صحبت کنند ؟
اعتیاد جنسی چیست؟
سرد شدن روابط زناشویی
فرونشینی جنسی
برانگیختگی جنسی در زنان و مردان
بهبودی از تجاوز و آزار جنسی
اعتیاد جنسی
کرم آلپروستادیل
آخرین دیدگاه و 6 دیدگاه دیگر نیاز به تایید دارند.
4.8 5 رای
امتیاز شما (روی ستاره سمت چپ بزنید↓)
مشترک شوید
قابل توجه
71 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
Ali
2 ماه پیش

سلام من آقای ۳۸ ساله هستم وباهمسرم ۲سال فاصله سنی دارم همسرم اصلا شوق وهوسی برای رابطه زناشویی نداره وهروقت که اصولا ماهی یک بارمن ازاودرخواست میکنم بزورقبول میکنه ولی دنبال بهانه ای هست که اززیرش دربره دکترعزیزوقتی من اعتراض ویاگلایه ای میکنم میگه توکی طلبی داشتی ومن اجرا نکردم میگه توبایدتحریکم کنی ولی اجازه این کا رونمیده سردی میکنه خلاصه همه تقصیرارومیندازه گردن من منم عذاب وجدان میگیرم دکترتاحالا من باتمایل همسرم نزدیکی نکردم آیاخانومادربرقراری رابطه ّهیچ نقشی ایفانمیکنن؟خلاصه من دیگه دیدگاه بدی نسب به رابطه زناشویی باهمسرم دارم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 ماه پیش
پاسخ به  Ali

سلام به شما آقا علی خب در هرصورت رابطه جنسی یکی از موضوعات مهم در زندگی مشترک می باشد در کنار اینکه خب هردوی شما در آن نقش دارید و قرار نیست که یک طرفه باشد اما در این مسیر بهتر است بجای سرزنش کردن خود و یا همسرتان و یا به دنبال مقصر بودن با یکدیگر در مورد بهبود رابطه جنسی صحبت کنید و بخواهید که باهم به متخصص سکس تراپ مراجعه کنید چون نیاز است که مسیر ارتباطی فعلی شماها و همچنین دیدگاه و باورها و تمایلاتی که وجود دارد مورد بررسی قرار بگیرد تا بتوانید در کنار… ادامه دیدگاه »

Setareh
3 ماه پیش

سلام وقت بخیر،مشکلی برام پیش اومده و بین دوراهی گیر کردم که واقعا باید چیکارکنم!؟خواهری دارم ۳۵ ساله ،ایشون ۱۲ ساله ازدواج کردن ویک پسر۱۱ ساله دارن، متاسفانه همسر خواهرم درسالهای اول ازدواج به خواهرم چندین بار خیانت کردن ،البته که دراون زمان خواهرزاده م که آقاپسر هستن بسیار کم سن وسال وکوچک بودن وتقریبا از دعوا ها و صحبتها چیزی متوجه نمیشدن وبیشتر وقتها بچه رو از پدرو مادرش دور میکردم که شاهده دعوا نباشه، صحبتم رو کوتاه میکنم،الان بعد ازگذشت ۱۲ سال همسر خواهرم،نمیگم خوبه خوب شده و کاملا متعهد به خانواده ست ، ولی رفتاره خائن بودن… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 ماه پیش
پاسخ به  Setareh

سلام مجدد به شما ستاره جان قابل درک هست که درگیر شدن با این موضوع برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما در این مسیر در اول بهتر است که در اول به پسر خواهرتان گوش بدهید و بدون سرزنش کردن از او بخواهید از هرگونه کنجکاوی در مسائل مربوط به پدر و مادر خوداری کند چون این مشکلات میتواند با فشار روحی زیادی برای او همراه شود . در این مسیر بهتر است که در زمان مناسبی بدون حضور هر فرد دیگری با خواهرتان صحبت کنید و بدون سرزنش و یا توهین این مسئله و اگاهی… ادامه دیدگاه »

Setareh
3 ماه پیش

سلام وقت بخیر

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 ماه پیش
پاسخ به  Setareh

سلام به شما ستاره جان شما می توانید در همین قسمت سوال خود را با ذکر شرایط سنی بیان کنید و با داشتن لینک جواب را در زیر سوال دریافت کنید.

احسان
7 ماه پیش

سلام ممنون از اینکه برای همه وقت میزارید برای همین من هم دوست دارم پیام بفرستم. من ۳۱ سالمه و مجرد هستم تنها در شهر دیگری دور از خانواده هستم و علاقه ای به زندگی با خانواده ندارم. خانوادم همیشه میخواستن روی من کنترل داشته باشن و مسیری که خودشون دوست دارن من برم. من همیشه توی مدرسه شاگرد اول بودم، ریاضیم خوب بود و حفظی دوس نداشتم با اینحال خانواده گیر داده بودن باید برم پزشکی، زیاد درس نمیخوندم و با همون سر کلاس مطالب یاد میگرفتم. با اینکه شاگرد اول بودم خانواده همیشه روم فشار میاورد برای درس… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
7 ماه پیش
پاسخ به  احسان

سلام به شما اقا احسان قابل درک هست که تجربه ین اتفاقات برای کودک و یا یک نوجوان با فشار روحی زیادی همراه شده است اما هرچند با مسیر اشتباه اما آنها به نظر میرسد که سعی داشته اند به شما کمک کنند تا مسیر رشدی بهتری را طی کنید هرچند که در اشتباه بودن مسیر آنها شکی نیست. اما آنچه مشخص است این است که شما در زمان فعلی یک آقای جوان بالغ هستید که میتوانید مسیر زندگی خودتان را انتخاب کنید و خب اگر تمایل به زندگی با آنها ندارید اجباری هم در این مسیر وجود ندارد اما… ادامه دیدگاه »

احسان
7 ماه پیش

ممنونم از اینکه پاسخ دادید. حق با شماست.

زهرا خدایی
7 ماه پیش

سلام من ۱۰ سال و نیمم هست حدود ۲ سال هست که من عامل اصلی مشکلات خوانواده ام هستم جدیدا زود عصبی می شم و به خودکشی فکر می کنم ۳ ماه خونه ی ما بنایی بود و ما ناچار به خونه ی مادربزرگم رفتیم از زمانی که مدارس شروع شد من همیشه وضعیت تحصیلیم عالی بود اما این چند وقت که مادرم حواسش به من نبود درس نمی خوندم و باعث می شد جلو خاله و داییم هام ضایع بشم از همه بدتر پدرم که امسا ۳ میلیون برام توی بهترین مجتمع ریاضی تهران ثبت نام کرد از همه… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
7 ماه پیش
پاسخ به  زهرا خدایی

سلام به شما زهرا جان
ببین عزیمز همین که شما می توانی مشکلات و مسیر ارتباطی خودت را انالیز کنی از اهمیت زیادی برخودار می باشد و وقتی شما می توانی از این جهات به مشکلاتت نگاه کنی کمک می کند تا با این بینش بتوانی شرایط بهتری را در مسیر رشدی خود طی کنید.
شرایط درسی و ارتباطی و خشم و حتی پرخاشی که دارید همه نشان دهنده شرایط روحی شما می باشد پس بهتر است که در این مسیر با کمک روان درمانگر و طی کردن جلسات به خودتان اجازه بهبود شرایط روحی خود را بدهید.

Naeem
1 سال پیش

سلام خسته نباشید من یه پسر ۲۳ ساله هستم که دیپلم دارم علاقه شدیدی به برنامه نویسی دارم و استعداد هم دارم فعلا با پدر و مادرم زندگی میکنم ولی قبلش ۴ سال تنها زندگی کردم و بخاطر اینکه پدرم تصادف کرده بود اومدم پیششون چند وقتی اما دو سال طول کشید این موندنم حالا میخوام برم دنبال علاقه و درسم به کشور دیگه یی اونا ناراضی ان میگن همین جا پیش ما بمون و کنارمون باش من دوتا خواهر که ازدواج کردن و یه برادر از خودم کوچیکتر هم دارم باهم مخالفت خیلی شدیدی کردن و منم دوس ندترم… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Naeem

سلام به شما دوست عزیز قابل درک هست که در این مسیر تصمیم گیری در هر دو طرف قضیه برای شما موارد ارزشمندی وجود دارد اما در این مسیر نیاز است که شما در کنار احترام به خانواده به پیشرفت فردی خود و علایقی که دارید نیز توجه داشته باشید و به این موضوع فکر کنید که با موندن در کنار خانواده آیا می توانید مسیر رشدی و شرایط لازم برای پاسخ به احساسات و علایق خود را نیز داشته باشید . در کنار اینکه شما می توانید حتی با تصمیم برای ماندن در ایران بعد از ازدواج زندگی مشتقلی… ادامه دیدگاه »

Samane
1 سال پیش

سلام دختر ۱۶ ساله هستم و یک خواهر دوقلو دارم چند وقتی میشه متوجه خیانت مادرم شدیم ینی چهار پنج سالی میشه. کوچکتر که بودم چند بار باهاش بحث کردم اما خواهرم خیلی درگیر این مسائل نبود.( میدونست به روی خودش نمیاورد. )اما من با مادرم بحث میکردم. کلاس چهارم بودم برای اولین بار متوجه این موضوع شدم. الان که بزرگتر شدم میدونم و به رو خودم نمیارم. قبلا با خواهرم صحبت نمیکردم میترسیدم ناراحتش کنم اما چند روز پیش بهش گفتم که من یه چیزایی میدونم اونم گفت منم میدونستم و فقط نمیخواستم اعصاب تو خورد شه. به هر… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Samane

سلام به شما سمانه جان قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی همراه هست اما همانطور که اشاره کردید این خیانت های مادرتان نسبت به پدر می باشد و این موضوع تاثیر بر دوست داشتن ایشان نسبت به شما ندارد پس بهتر است در این مسیر با توجه به اینکه این موضوع درگیری فکری زیادی برای شما ایجاد کرده است در زمان مناسبی در احترام و با بیان اینکه او را دوست دارید و دوست داشتن او را نیز درک می کنید در مورد آگاهی از این روابط و احساساتی که دارید با ایشان صحبت کنید… ادامه دیدگاه »

Samane
1 سال پیش

ممنون از راهنماییتون… 🙏🙏🙏🙏 من دو سه بار باهاشون صحبت کردم و انکار کردن و یا باهام دعوا کردن و چند روز ی بهم بی توجهی میکرد.در واقع یک بار کلاس چهارم بودم و باهاش بحث کردم. بک بار پارسال که خیلی دعوای بدی بود. طوری که شب نتونستم بخوابم از فکر و خیال و یک بار هم متوجه موضوعی شدم که امتحانم و خراب کردم اما به خواهرمم نگفتم چون نمیخواستم اونم امتحانشو خراب کنه.وقتی با مامانم صحبت کردم میدونست دارم راست میگم برای همین عصبانی شد و داد زد اما من برای این که فقط باهام آشتی کنه… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Samane

با توجه به همین احتمال واکنش ها و فشارهای روحی شما بیان کردم که بهتر است این موضوعات در جلسات و به کمک روانشناس بیان و بررسی شود و بهتر است در این مسیر شما نیز برای بهبود روحی اقدام کنید روانشناس حتما در این مسیر در طی جلسات کمک می کند که مادرتان متوجه آسیب هایی که این روابط برای شرایط روحی شما دارند بشنوند .

Samane
1 سال پیش

🙏🙏🙏ممنونم از راهنماییتون

Misss
1 سال پیش

سلام وقتتون بخیر من دخترم و ۱۸ سالمه پدر و مادرم اختلاف سنی زیادی دارن مادرم زن دوم پدرمه وقتی ما خونه نبودیم مادرم با مرد غریبه ای رابطه داشته و فک کنم از خیلی سال پیش خیانت میکرده اول فک میکردم در حد چت کردنه تو گوشیشه ولی وقتی فهمیدیم در حد بدیه منو خواهرم خیلی گریه کردیم و با مادرم دعوای وحشتناکی کردیم ولی بهش نگفتیم که فهمیدیم. پدر و مادرم بهمون خرجی نمیدن پدرم از بچگی باهام با عصبانیت رفتار میکرد و تو ذوق میزد ولی بعضی وقتا مارو پارک میبرد تا بازی کنیم و رفتار مهربونی… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  Misss

سلام به شما دوست عزیز قابل درک هست که این شرایط برای شما و خواهرتان با شرایط روحی سختی روبرو هستید اما بهتر است در این مسیر اگر با خیانت مادرتان روبرو هستید در اول دقت کنید که این خیانت نسبت پدر شما رخ است و نه شما اما این شرایط می تواند برای شماها نیز با مشکلاتی روبرو باشد اگر به خیانت های مادر آگاهی دارید و اطمینان به این موضوع دارید بهتر است در احترام در این مورد با ایشان صحبت کنید تا از فشارهای روحی شما کاسته شود اما در اینجا دقت کنید که مادر شما فرد… ادامه دیدگاه »

Anita
1 سال پیش

سلام و خسته نباشید میخواستم در مورد رفیقم صحبت کنم و کمک بخوام اون از کوچیکی به بایکسشوال مبتلا بود یعنی به همجنس خودش حس داشت البته به بعضی افراد حس داره..اون که الان به بلوغ رسیده خیلی با این موضوع مشکل داره و همه ازش دوری می‌کنند و نمیتونه جلوی خودش رو بگیره..لطفا کمک کنید چجوری از این حس لعنتی خلاص بشه

ویرایشگر
روانشناس
1 سال پیش
پاسخ به  Anita

سلام به شما
عزیزم‌این مسئله نیاز به بررسی تخصصی داره و باید دید که آیا ایشون حقیقتا بایسکشوال هستن یا تحت تاثیر محیط چنین افکاری دارن، اگر ایشون حقیقتا دچار چنین خصیصه ای باشن نیاز به حمایت خانواده و همینطور در صورت لزوم اقدام برای عمل جراحی دارن و اگر فقط تحت تاثیر محیط دچار این توهم فکری شدن نیاز به مداخله ی روانشناختی دارن، بنابراین بهتر هست که ایشون رو تشویق کنید که حتما به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنن تا بتونیم در این زمینه به ایشون کمک کنیم.
روانشناس
۰۲۱۲۳۵۴۲۸۲

Sirvan
2 سال پیش

سلام خسته نباشید
ببخشید میخواستم بگم تقریبا ۵ ماهه که ازدواج کردم من تنها یه پسرم و با پدر مادرم زندگی میکنم همسرم هر روز وقتی از سر کار برمیگردم سرزنش میکنه و میگه که مثلا مادرت منو دوس نداره یه سر بهونه های الکی به مادرم بی احترامی میکنه الان هم دو روزه که دعوا کردیم و رفته خونه پدرش کلی حرف و حدیث سر هم کرده به خانوادش گفته الان میخوام بهم یه کمکی بکنید که تو این اوضاع چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی 🙏

ویرایشگر
روانشناس
2 سال پیش
پاسخ به  Sirvan

سلام به شما
شما و همسرتون چند سالتونه؟ مادر شما رفتار خاص و یا نادرستی با همسرتون دارن؟ وابستگی شما و مادرتون به هم زیاده؟ مواقعی که همسرتون در مورد مادرتون صحبت میکنن و یا گله و شکایت میکنه شما چه واکنشی نشون میدید؟

sahar
2 سال پیش

سلام .شوهر خواهر من یه سالی هست که ب نوعی ب من توجه میکنه و چش چرونی میکنه.با اینکه خواهرم واقعا ی دختر نمونس و ی بچه هم دارن. الان واقعا من در عذابم.نمیدونم باید چیکار کنم.از یه طرف بهم برخورده این حرکات ک چطور باید اجازه ب خودش بده این اقا.از طرف دیگه اگه همه رو در جریان بزارم زندگی خواهرم خراب میشه.وقتی فکر میکنم ک خواهرم جوونی و زندگیشو گزاشته پای این اقا واقعا افسوس میخورم.خواهش میکنم راه درست رو نشونم بدین. من۳۲ سالمه همسرم فوت شدن و ی پسر ۱۰ساله دارم. خواهرم ۲۵ سالشه و شوهرش ۳۶… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  sahar

سلام به شما دوست عزیز در این مسیر بهتر است در احترام ولی جدی با یاشان برخورد داشته باشید تا حدود خود را رعایت کنند چون سکوت شما در مقابل ایشان می تواند به دیدگاه به معنای تمایل شما برداشت شود و برای شما آسیب های بیشتری را به همراه داشته باشد . بهتر است حدود خودتان را با ایشان حفظ کنید و در صورتی که ایشان بازهم از حدود خود جلو تر رفتند بهتر است به ایشان بیان کنید که این موضوع را با همسر ایشان و خانواده در میان خواهید گذاشت . بهتر است شما از سرزنش کردن… ادامه دیدگاه »

SAHAR
2 سال پیش

ممنون بابت راهنماییتون. اینو بگم ک از اولشم من حد و حدود خودمو با ایشون حفظ کردم و هیچ رابطه صمیمانه ای وجود نداشته. از این میترسم ک اگه بهش بگم خیلی راحت بزنه زیرش. و اینکه ب خاننوادم بخوام بگم زندگی خواهرم خراب بشه اونم با وجود ی دختر بچه

sahar
2 سال پیش

ممنون از راهنماییتون. من همیشه حد و حدود خودمو حفظ کردم.جوری نبوده که خیلی راحت باشم با ایشون یا هرکس دیگه ای. از این میترسم ک بهش بگم و حاشا کنه و بگه توهم زدی. از این میترسم ک بازگو کنم و زندگی خواهرم خراب شه.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  sahar

خب اگر درخواست واضحی از شما وجود نداشته است نیازی به بیان آن نمی باشد و همین که شما حدود خود را با ایشان رعایت کنید و در صورت نزدیکی مراقب خودتان باشید کافی می باشد .
خواهرتان نیز رفتارهای ایشان را مشاهده می کنند و می توانند در مورد زندگیشان تصمیم گیری کنند پس بهتر است تمرکز خود را بر زندگی خودتان قرار بدهید در کنار اینکه تا زمانی که پیشنهاد واضحی وجود نداشته باشد نمی توان به این آقا حرفی زد .

sahar
2 سال پیش

مرسی. بابت راهنماییهاتون

فتانه
2 سال پیش

سلام خیلی ازکمکتون ممنونم امیدوارم با راهنمایی شما وتلاش خودم بتونم ب زندگی با شوهرم ادامه بدم منشکرم

فتانه
2 سال پیش

سلام صبحتون بخیر ببخشید می خواستم بدانم با مردی ک بد دهن است ودست زدن داره وهیچ اجازه صحبت ب من رو نمی ده و الان چندین بار بهم توهین می کنه ومیگه اگه می خوای با من زندگی کنی باید این توهین ها رو قبول کنی وهیچ چیزی نگی وباید ب اندازه یک سگ باشی فقط کارت رسیدگی ب خانه ودرست کردن غذا باشه چگونه باید رفتار کرد ایشون دیپلمه هستن ومن کارشناس ارشد روانشناسی ولی بعد از ۲۷ سال زندگی هنوز نتوانستم با ایشون ارتباط صمیمانه برقرار کنم چون اصلا اجازه نمی ده ولی من با این وجود… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  فتانه

سلام به شما فتانه جان همانطور که خودتان می دانید اگر سبک شخصیتی و دیدگاهای فرد در مسیر خاصی باشد تغیی دادن آن تا زمانی که خود فرد به اشتباه بودن مسیر خود اگاه نباشد امکان پذیر نمی باشد و همانطور که مشاهده می کنید در این ۲۶ سال نیز تغییری در این زمینه ایجاد نشده است پس بهتر است در این مسیر بر اساس حقیق های موجود تصمیم گیری کنید . بهتر است در زمان مناسبی با همسرتان در مورد مشکلات زندگی مشترکتان صحبت کنید و به ایشان بیان کنید که هدفشان از این زندگی چیست و برای بهبود… ادامه دیدگاه »

ناشناس
2 سال پیش

سلام یک سال پیش شاهد خیانت همسرم توی واتس اپش بودم با کلی درگیری نادیده گرفتم و دیروز بعد از گذشت یک سال متوجه ارتباطشون با هم شدم زندگی برام خیلی سخت شده لطفا بگید چیکار کنم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  ناشناس

سلام به شما دوست عزیز خیانت می تواند از نظر روحی فشارهای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و این موضوع قابل درک می باشد اما دقت داشته باشید که برای اینکه خیانت مجدد رخ ندهد نیاز است که خود فرد از رفتاری که داشته است پشیمان باشد و با تعهد و ثبات در این تعهد اعتماد از بین رفته را بازسازی کند . بهتر است در این مسیر در زمان مناسبی با همسرتان در مورد این موضوع صحبت کنید تا دیدگاه و صحبت های ایشان را نیز بشنوید و احساسات خود را با ایشان در میان بگذارید… ادامه دیدگاه »

ناشناس
2 سال پیش

ایشون کاملا منکر این قضیه میشه😟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  ناشناس

خب شما برای اثبات خیانتتان دلیل قانع کننده دارید؟

alireza
2 سال پیش

سلام همسر من و خانواده همسرم خیلی به اعتقادات و نوع رفتار خودشون پایبندن و نظر و رفتار کسی را غیر از خودشان قبول ندارن و نظرات و رفتارهای دیگران را دائما با خودشان مقایسه می کنند با همچین افرادی چه طوری رفتار کنیم؟
با تشکر

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  alireza

با سلام خدمت شما دوست عزیز با توجه به اینکه آنها خانواده همسر شما محسوب می شوند بهتر است سعی کنید که در مورد اعتقادات انها با احترام برخورد کنید و اگر مسیر شما با آنها متفاوت می باشد در احترام مسیر خودتان را طی کنید تا بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید . اگر هریک از شما بخواهید اعتقادات خود را بر دیگری ترجیح بدهد و یا سعی بر تغییر اعتقادات فرد مقابل داشته باشد با مشکلات بیشتری مواجهه می شوید که نمی توان آن را نادیده گرفت . در مورد خودتان و همسرتان نیز بهتر است در احترام… ادامه دیدگاه »

بهار
2 سال پیش

سلام من دختری ۱۵ ساله هستم .افسردگی شدیدی دارم و هر روز به خودکشی فکر میکنم .همچنین استرس شدیدی دارم و به همین خاطر صورتم خیلی جوش میزنه و به همین دلیل اعتماد به نفسم ندارم.تو این شرایط بد پدر و مادرم دعواشون شده و پدرم مادرمو کتک زد و فحش های بدی جلوی من و برادر کوچیکترم به هم دادن .الان هم مامانم رفته خونه ی پدربزرگم و جواب هیچکدوممنونو نمیده از طرفی من دچار استرس شدم و از طرفی امتحانات دی نزدیکه و من با این وضع نمره ی خوبی نمیارم و امسال هم سال مهمی برای من… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  بهار

با سلام خدمت شما دوست عزیز احساسات شما قابل درک می باشد اما نیاز است دقت کنید که پدر و مادر شما دو فرد بالغ می باشند که بهتر است تصمیم گیری در مورد زندگی‌مشترکشان را بر عهده خودشان بگذارید و سعی کنید که با داشتن برنامه برای زندگی روزانه خود میزان تمرکز بر این مسائل را کاهش بدهید تا بتوانید عملکرد درسی بهتری داشته باشید. خودکشی راحا هیچ موضوعی نمی باشد و به دلیل شرایط روحی شما و راحل های حل مسئله ضعیف می تواند برای فرد به عنوان یک راحل محسوب شود که مشکلی را برطرف نمی کند… ادامه دیدگاه »

ناشناس۶۸
2 سال پیش

سلام من نزدیک ۳ ساله ازدواج کردم و اخیرا با جمع کردن پول و قرض و وام و طلاهای همسرم خونه ای خارج از تهران خریداری کردم. به واسطه اینکه همسرم هم در خرید خانه بسیار کمکم کرد ۳ دونگ به نامش زدم. این رو اول بگم که مادر من برام هم پدر بود و هم مادر و خیلی زحمت کشیده برام حتی تو وامی هم که گرفتم کمکم کرده ولی الان که متوجه شده ۳ دونگ به نام همسرم کردم ترکم کرده و رابطه شو قطع کرده و من رو بی عرضه و نادان خطاب میکنه میخواستم بدونم مگه… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  ناشناس۶۸

با سلام خدمت شما دوست عزیز اینکه شما این تصمیم را با توجه به شرایطی که با همسرتان تجربه کرده اید گرفته اید قابل احترام می باشد و اینکه دیدگاه دیگران در این مورد چیست بهتر است در کنار احترام به ماردتان سعی کنید که این موضوع بر زندگی شما تاثیری نگذارد و بهتر است در مورد جزئیات زندگی مشترکتان با دیگران صحبت نکنید چون دیدگاهای افراد می تواند در زندگی مشترکتان تاثیر زیادی بگذارد . بهتر است بدون توضیح سعی کنید که با مادرتان صحبت کنید و در این مسیر سعی کنید استقلال لازم را در تصمیم گیری هایتان… ادامه دیدگاه »

مریم
2 سال پیش

من دختری۲۷ ساله مدت یکسال است که با یکی از هم دانشگاهی ها با توافق خود در مرحله اشنایی هستیم.خانواده ایشان از لحاظ موقعیت تحصیلی و مالی در وضعیت مطلوبی هستند اما پدر این پسر دچار اعتیاد به شیشه هستند. با اینکه این آقا پسر از لحاظ اخلاقی با من ارتباط خوب و معقولی دارند و اعتیاد رو کاملا ناپسند میدونن و به نظر خودم فرد مناسبی هستند اما مشکل پدرشون به شدت ذهن من رو مشغول کرده. نمیدونم این موضوع رو چطور در خانواده خودم مطرح کنم و اینکه چه آینده ای در انتظارم هست؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  مریم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد بهتر است بر پایه شناخت شخصیتی خودشان در این مورد تصمیم گیری کنید چون ایشان مسئولیتی در قبال رفتارهای خانوادیشان ندارند و بهتر است در اول اجازه بدهید خانوادیتان با شخصیت خود این فرد آشنایی پیدا کنند و بعد این موضوع را عنوان کنید تا در دیدگاه آنها نسبت به این شخصیت دیدگاه منفی ایجاد نشود.
و خودتان نیز در کنار شناخت ، تحقیق و مشاوره پیش از ازدواج را در راستای کارتان قرار بدهید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .

مریم
2 سال پیش

خیلی ممنون از راهنمایی شما

الهه
2 سال پیش

سلام پدر شوهرم در داخل ماشین حرفی را زد که باعثناراحتی من شد و همان لحظه جاری ام از فزصت سواستفاده کرد و مرا مسخره کرد همسرم که رانندگی می کرد یکی از گوشهایش شنوایی پایینی دارد ومتوجه حرفهای ما در ماشین نشد بعد از اینکه به خانه رسیدیم من ماجرا را تعریف کردم و همسرم بعد از آن با پدرش مشاجره کرده اما خانواده همسرم قضضیه را به نفع خودشان تعریف کرده وانگار تمام حرفهای من دروغ بوده وگفته اند حاضر هستند قسم هم بخورند.اکنون همسرم می گوید چون آنها قسم میخورند پس راست می گویند ومن با اینکه… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  الهه

با سلام خدمت شما دوست عزیز در این مورد دقت کنید که بهتر است برای آرامش زندگی خودتان هم که شده از تمرکز بر این صحبت ها خوداری کنید و سعی کنید به مسیر اصلی زندگی خودتان ادامه بدهید و بخاطر اینکه فردی دیگر خارج از رابطه شما و همسرتان دیدگاهی متفاوت با شما دارد و یا مشکلاتی دارد که از این طریق خود را رضا می کند وارد این بازی نشوید و مسیر اصلی خودتان را طی کنید. در هرصورت آنها خانواده همسرتان محسوب می شوندو بهتر است احترام آنها را حف کنید اما به مسیر اصلی زندگی خودتان… ادامه دیدگاه »

zahra
3 سال پیش

سلام من در خانواده ام یه مشکلی دارم که خیلی من و خواهر کوچیکترم را ازار میده ولی هیچیکی نیست که بتونیم مشکلمون را باهاش در میون بگذاریم مامان من وقتی با بابام ازدواج کرده بابام یه دختر ا ز همسر قبلیش داشته اون دختر که الان اجی نا تنی من هست مامانش و خواهر کوچیکترش را تو یه تصادف که بابامم بوده از دست داده و تا ۲ سال مشکل عصبی داشته اون زمان خواهر من حدود ۱۱ سالش بوده بعد ۲ سال که مامانم با بابام ازدواج کرده مامانم با اجیم خوب بوده اما به مرور زمان به… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  zahra

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد بهتر است دقت داشته باشید که شما نقش و جایگاه خودتان را با مادرتان اشتباه نگیرید و سعی کنید رابطه خودتان را با او حفظ کنید و در کنار آن سعی کنید اگر امکان دارد یک دوره مشاوره را تجربه کنند تا بتوانید نسبت به یکدیگر به شناخت بیشتری برسند.
۱٫ خواهرتان چند سال دارد؟
۲٫ مشکلات انها بیشتر بر چه موضوعاتی می باشد؟
۳٫ رابطه شما با خواهرتان چگونه می باشد؟
۴٫ مادرتان چه دیدگاهی در مورد خواهرتان دارد؟

zahra
3 سال پیش

یک ۲۵ سال دو بحث هایی بر سر موضوعات یا مشکلات خانواده سه خوبست اما خواهر کوچکترم با او رابطه اش بهتر است چهار او دوست دارد خواهرم را به عنوان بچه اش قبول کند خواهرم هم همینطور اما دعوا هایی که در طول این چند سال صورت گرفته باعث شده انها از هم بیزار شوند و مدام نزد دیگران بد گویی یکدیگر را ببکنند

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  zahra

در این مورد نیاز است که برای بهبود روابط به صورت حضوری چند جلسه مشاوره را دریافت کنند تا بتوانند با دیدگاه و برداشت های ذهنی یکدیگر روبرو شوند.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

zahra
3 سال پیش

ممنونم بابت مشاوره خوبتون سعی میکنم کاری کنم که یه مشاوره برو
ند باز هم مننون

مریم
3 سال پیش

باسلام. من هفت سال پیش ازدواج کردم همزمان در دوران عقدم برادرشوهرم هم عقد کردن مشکلی که من دارم اینه که خانواه همسرم فرق زیادی بین من و جاریم گذاشتن براش خونه خریدن عروسی گرفتن ولی برای منی که عروس اول بودم و همزمان جفتمون عقد بودیم هیچکاری نکردن فقط وده دادن!! حس میکنم عجیب کلاه سرم گذاشتن. خانواده من برامون عروسی گرفتن ما بااینکه فرزند اول بودیم هنوز مستاجریم ولی برای اونا همون اول خونه خربدن حتی جاریم جهاز هم نیاورد. من به این نتیجه رسیدم که اونا منو نمیخوان هم کلامی گفتن هم تو عمل نشون دادن. با… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  مریم

با سلام خدمت شما دوست عزیز دقت داشته باشید که همسر شما تنها مسئول رفتارهای خودش می باشد و مسئولیتی در قبال رفتارهای خانواده اش ندارد و سرزنش کردن ایشان بخاطر خانواده و تمرکز بر رفتارهای آنها می تواند تنها باعث ایجاد مشکلات بیشتر برای زندگی مشترک شما داشته باشد. ۱٫ هریک از شما چند سال دارید؟ ۲٫ از نظر شما محیا کردن شرایط زندگی مانند خانه ، ماشین و… وظیفه چه کسی می باشد؟ ۳٫ همسرتان و خودتان از نظر روحی آمادگی فرزند دارد شدن را دارید؟ ۴٫ از نظر اعتماد به نفس و عزت نفس شما خودتان را… ادامه دیدگاه »

مریم
3 سال پیش

۱٫ من ۳۱و همسرم ۳۲ سال ۲٫ وظیفه همسرم .من قبل ازدواج با ایشان در این مورد صحبت کرده بودم و در مورد منزل به توافق رسیدیم و من گفته بودم که خانه مستاجری نمیام و ایشونم موافق بودن. پدرشوهرم همون خواستگاری عنوان کردند که از نظر خانه مشکلی نیست ولی این حرف فقط برای جاریم عملی شد نه من. شوهرم برای پدرشون کار کرده بودند قبلا ولی دستمزدی ناشتند. و فکر میکردن حداقل داشتن یک خونه یک روند طبیعی برایشان خواهد بود. الان اظهار پشیمونی دارند که چرا به حرف پدرشون اعتماد کردند ۳٫از نظر روحی بله ولی از… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  مریم

اینکه انها به یک سری تعهدهایی که به شما و همسرتان داده اند عمل نکرده اند قابل درک می باشد که هردوی شما از آنها ناراحت باشید اما بهتر است دقت داشته باشید که اگر هردوی شما با هر رفت و آمد و هر مشکل مالی بخواهید با تمرکز بر خانواده ایشان و صحبت از حرف هایی که عمل نشده است با یکدیگر صحبت و بحث کنید زندگی خودتان را با آسیب روبرو می کنید . در اول بپذیرید که همسر شما یک فرد جدا از خانواده می باشد که مسدول رفتارهای خودش به تنهایی است و مسئولیت رفتارهای اعضای… ادامه دیدگاه »

مریم
3 سال پیش

درسته دقیقا اینا حرفایی که وقتی خیلی حالم بده همسرم بهم میگه!! من همش به این فکر میکنم که مکمه واسمون دیر بشه چرا برادرشوهرم و خانومش این دغدغه ها رو ندارن ولی من و همسرم داریم! حتی بعضی وقتا حس میکنم شوهرم خیلی براش مهم نیست رفتارای خانوادش درقبال ما!!! مثلا میگه داداشم اینا سخته با بجه مستجر باشن ولی وقتی به خودمون میرسه میگه مهم نیست تو نمیخوای تو مستاجری بچه داربشیم. از طرفی همسرم حساس شده نسبت به رفتارای من درقبال خانوادش!! برام عجیبه که خودش از جمله منتقدین خانوادشه !! به خودم جدیدیا گفتم که وقتی… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  مریم

۱٫ شما به عنوان عروس این خانواده بهتر است در هر حالتی احترام آنها را حفظ کنید و اگر قرار است صحبتی در این موراد شود بهتر است اجازه بدهید همسرتان انها را بیان کنند و شما در این مورد دخالتی نکنید تا در مورد شما دیدگاه اشتباهی در ذهن همسرتان و خانواده ایشان ایجاد نشود. ۲٫ اگر همسرتان در این مورد صحبت کردند بهتر است شما ارامش خودتان را حفظ کنید و به ایشان اعتماد به نفس بدهید تا بدانند بدون کمک مالی خانوادیشان برای شما با ارزش هستند و شما به ایشان برای ساختن زندگیتان ایمان دارید بهتر… ادامه دیدگاه »

مریم
3 سال پیش

ممنونم از راهنماییتون

لیانا
3 سال پیش

سلام وقت بخیر ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و منو راهنمایی کردین

لیانا
3 سال پیش

سلام وقت بخیر من حدود چهارساله ازدواج کردم اما همسرمم رو اونجور که باید دوست ندارم و کسی رو که قبلا دوست داشتم رو دوست دارم هنوز

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  لیانا

با سلام خدمت شما دوست عزیز آیا با این فرد هنوز رابطه دارید؟ احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است دقت کنید که شما با قبول ازدواج کردن با همسرتان تعهد داده اید که به این فرد پایبند باشید داشتن احساس را نمی توان مانع شد اما اینکه شما واقعیت موجود را بعد از این همه مدت هنوز نپذیرفته اید نیاز به بررسی دقیق دارد . چون در هرصوت بر روی روند زندگی شما و روابطتتان با همسرتان تاثیرات منفی زیادی خواهد گذاشت تا زمانی که ذهن شما به صورت مداوم به این فرد تمرکز دارد فرصت فکر… ادامه دیدگاه »

لیانا
3 سال پیش

سلام خدمت شما مشاور عزیز
سوال کرده بودین آیا با اون فرد در ارتباط هستم ، باید بگم بله هر چند وقت یکبار احوال هم رو میپرسیم و اون آقا هم مثل من متاهل هستن و ارتباطمون هم از طریق تلفن هست و بینمون دیداری نیست ، و بعد از صحبت کردنم حس بدی بهم دست میده و احساس خوبی ندارم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  لیانا

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز دقت کنید که حتی همین ارتباط محدود نیز با توجه به اینکه شما هردو به یکدیگر احساس دارید می تواند باعث شود که زندگیتان در روال اصلی خود قرار نداشته باشد و از مسیر اصلی خارج شود . احساساتی که نیز بعد از ارتباط با این آقا تجربه می کنید به این دلیل است که خودتان نیز می دانید در زمان فعلی متاهل و متعهد به فرد دیگری هستید و این رابطه ممکن است از دیدگاه ایشان خیانت محسوب شود . بهتر است سعی کنید این ارتباط را قطع کنید تا بتوانید بهتر… ادامه دیدگاه »

ناشناس
3 سال پیش

من دختری ۳۰ ساله با یه پسر ۳۲ ساله آشنا شدم و این پسر متاهل است و طبق شواهد از زن و زندگیش خوشش نمیاد و ما هر روز با همیم و خیلی همو دوست داریم حتی زنشم فهمیده و هیچ عکس العملی نشون نداده و به من قول داده بعد ۳ماه که جداشد با من ازدواج کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  ناشناس

با سلام خدمت شما دوست عزیز احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است دقت کنید که ایشان متاهل می باشند و رابطه شما با یکدیگر خیانت محسوب می شود بهتر است دقت کنید که ایشان اگر از زندگیشان راضی نبودند بهتر بود در اول تکلیف زندگی مشترک خود را مشخص می کردند و بعد از اتمام رابطه خود وارد یک رابطه دیگر می شوند . بهتر است از اینگونه روابط خوداری کنید و با ایشان نیز صحبت کنید و زمانی که ایشان به صورت رسمی از همسرشان جدا شدند بهتر است در آن زمان اقدام به رابطه با… ادامه دیدگاه »

بهار
3 سال پیش

سلام من در بخش مشاوره انلاین سعی دارم موضوعم را ارسال کنم به مشاور خانواده اما پس از پرکردن تمام قسمت ها و فشاردادن دکمه ارسال بخش نام مستعار قرمز شده و ارسال متوقف میشود، مشکل کجاست؟ ممنون

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 سال پیش
پاسخ به  بهار

با سلام خدمت شما دوست عزیز
لطفا به همین نحو در همین قسمت سوال خود را مطرح کنید
شاد باشید

ناشناس
2 سال پیش

سلام خسته نباشید من مدت پنج سال هست ازدواج کردم وخانمم رو خیلی دوست دارم ولی در رابطه برقرار کردنمون مشکل دارم واصلا خانمم تحریک نمیشه وهر کاری که فکر کنید انجام دادم مرحله پیشنوازی طولانی هم دارم بطوری که خسته میشه ومیگه زود کارتو بکن تموم کن پیش روانپزشک ودکتر زنان هم نمیاد که بریم در موردشم که میخوام صحبت کنیم تفره میره وروش نمیشه که حرفی در موردش بزنیم ومرحله اورگاسم زنان رو یه چیز تخیلی و واهی میدونه خواش میکنم کمکم کنید

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 سال پیش
پاسخ به  ناشناس

با سلام خدمت شما دوست عزیز در این مسیر نیاز است که ایشان به صورت کامل هم از نظر بدنی و هم روحی مورد بررسی قرار گیرند تا بتوانیم به ایشان در این زمینه کمک کنیم اگر ایشان خشکی وازن داشتن باشند و در زمان رابطه و معاشقه ترشح لازم را نداشته باشند ممکن است یا از نظر هرمونی و یا ترشحات رحمی دچار مشکل باشند که با مصرف دراو می توانند شرایط بهتری را تجربه کنند و برای بارداری نیز نیاز است ایشان چکاو کامل شوند در کنار این موارد دیدگاها و تفکرات فرد نیز از اهمیت برخوردار می… ادامه دیدگاه »

71
0
از این مطلب خوشتون اومد؟‌ نظر خودتون رو بگیدx