آگهی استخدام روانسنج در پایین متن آورده شده است ولی پیش از آن مطالب را در مورد جذب روانسنج مطالعه کنید.

مرکز مشاوره ما در جهت بهبود شرایط رسیدگی به مراجعین و بیماران محترم اقدام به استخدام روانسنج کرده است تا با استفاده از آن ها بتواند گام مهمی را در جهت تکمیل کارمندان و پرسنل خود برای افزایش رفاه مراجعین و بیماران و نیز بهبود شرایط درمان و شناخت آنها بردارد.

آگهی استخدام روانسنج

آگهی استخدام روانسنج و راه تکمیل فرم

آگهی استخدام روانسنج را می توانید از طریق سایت ما دریافت نموده و شرایط خود را با آن مطابقت دهید و به تبع پس از بررسی افراد متقاضی آنهایی که دارای شرایط لازم جهت استخدام روانسنج را داشته اند به خدمت گرفته تا با همکاری هم بتوانیم گام مهمی را برای بهبود وضعیت بیماران در این زمینه برداریم.

در صورتی که پر کردن فرم برای شما سخت است در بخش نظرات موارد زیر را وارد کنید:

برای اینکه در زمینه روان سنجی استخدام شویم بایستی با اصول کلی این زمینه آشنایی لازم را پیدا کنیم و بدانیم که یک شخص روانسنج در چه زمینه هایی مشغول به فعالیت بوده ساعات کاری او به چه ترتیبی است در چه مکان هایی مشغول به فعالیت می شود و نیز بدانید که دقیقا بایستی بر چه حوزه هایی تسلط داشته باشد.پ

همچنین از نظر اخلاقی و ویژگی ‌های شخصیتی بایستی چه خصوصیاتی را داشته باشد تا بتواند به خوبی با بیماران و مراجعین ارتباط برقرار نموده و به بهترین نحو ممکن موجبات بهبود شرایط آنها و درمان و شناخت آنها را به خوبی فراهم می نماید.

ساعت کار روانسنج به چه صورت است؟

روانسنج از نظر فعالیت به کسی است که ممکن است در مراکز مشاوره خصوصی و یا همچنین مراکز مشاوره دولتی مانند آموزش و پرورش و بهزیستی مشغول به فعالیت شود در صورتیکه روانسنج در مرکز مشاوره خصوصی مانند مرکز مشاوره ما استخدام شوند و هماهنگی هایی که با او صورت می‌گیرد ساعات کاری از ابتدا مشخص شده و معلوم می شود که چه زمان هایی باعث ای مشغول به فعالیت شود.

آگهی استخدام روانسنج / دانش و تجربه

اولین خواسته تحلیل تست های روانشناس است ولی اگر موارد پایین را نیز داشت باشد، بهتر است.

از نظر دانش و تجربه در این زمینه کسی که به عنوان روانسنج استخدام می شود بایستی با اصول کلی روانشناسی و بیماری های روحی و روانی افراد و اختلالات ذهنی و روانی به خوبی آشنایی داشته باشد.

همچنین این افراد بایستی بتوانند نقشه های ذهنی و نیز مغزی افراد را تا حدودی مطالعه نموده و تسلطی بر آن برای بررسی و ارزیابی آن داشته باشند.

در واقع فرد روانسنج بایستی بتواند به سنجش وضعیت روانی فرد بیمار بپردازد.

چرا که این سنجش می‌تواند در زمینه های گوناگونی از ریز تا درشت انجام شود.

مثلاً ممکن است روان سنج صرفا به بررسی آزمون ها و تست های روانشناسی که توسط فرد پاسخ داده شده اند بپردازد.

مثلاً ممکن است یک فرد به مرکز مشاوره روانشناسی ما مراجعه نموده و به دنبال کاهش اضطراب و استرس خود باشد.

رفتار حرفه ای روان سنج با مراجعه کننده

لذا پس از بررسی‌ها و پرکردن و پاسخ دادن به سوالات تست های روانشناسی اضطراب فرد روانسنج به بررسی پاسخ های داده شده ی او می‌ پردازد و از این طریق به شناختی مطلوب و مناسب از فرد مقابل می رسد و به او کمک می‌کند و راهکارهایی را به او ارائه می‌دهد تا بتوانند به شرایط بهتری دست یابد.

استرس را کاهش داده و آرامش و اطمینان خاطر و اعتماد به نفس بیشتری را در این زمینه مرحله به مرحله و گام به گام به دست آورد همچنین روانشناس می توانند در زمینه‌های دیگری مانند بررسی نقشه های مغزی فعالیت داشته باشد.

البته این زمینه بیشتر مربوط به پزشکان مغز و اعصاب و نیز علوم شناختی و نوروساینس است اما فرد روانسنج نیز به عنوان کسی که تا حدودی هم کار این افراد شناخته می شود بایستی بتواند نقشه های مغزی را تا حدودی مطالعه نموده و به بررسی آنها بپردازد تا بتواند به عنوان یک همکار مفید و موثر در مرکز مشاوره نقش بسزایی را ایفا کرده و کمک های مهمی را جهت بهبود شرایط بیماران ارائه نماید

250 بهترین روانشناس در حال حاضر جهان

اگر به دنبال این هستید که به عنوان روانسنج استخدام شوید.

بایستی آگهی استخدام روانسنج که در سایت ما موجود می باشد را به خوبی مورد مطالعه قرار داده و با ابعاد گوناگون این شغل آشنا شوید.

شخصیتی و ویژگی های اخلاقی روانسنج 

باید بدانید که شخص روانسنج بایستی از نظر شخصیتی و ویژگی های اخلاقی دارای ویژگی های منحصر به فرد و مخصوص به خود باشد و افرادی که به عنوان روانسنج استخدام می شوند بایستی تا حدی برون گرا و اجتماعی باشند تا بتوانند به خوبی با طرف مقابل خود ارتباط برقرار نموده و بتوانند نیازها و مشکلات فرد مقابل را به گونه ‌ای مطلوب از استخراج نمایند تا بتوانند به شناختی مناسب از فرد مقابل دست یابد.

همچنین بایستی فرد روانسنج که مرتبط در تعامل با بیماران روانی است از صبر و حوصله کافی برای این رشته و حوزه برخوردار باشد تا بتوانند با سعه ‌صدر و با حوصله مطلوب به درد دل بیماران و مشکلات آنها گوش فرا داده و آنها را در زمینه های مختلف یاری و کمک نماید بنابراین می توان گفت که فرد روانسنج همچنین باید فردی مهربان و دلسوز باشد تا بتوانند به خوبی به بیماران در جهت سلامت بهتر و وضعیت بهتر روحی و روانی و کاهش بیماری‌ های روحی و روانی کمک نماید.

پس از بررسی درخواست های استخدام روانسنج ما استخدام بهترین افراد و واجد شرایط ترین آنها که پس از طی مراحل کتبی و نیز مصاحبه های حضوری موفق به گذراندن آنها می‌شوند اقدام می نماییم چرا که در این زمینه حتما بایستی مصاحبه های حضوری نیز صورت گیرد تا بتوانیم به خوبی با ویژگی‌های شخصیتی و اخلاقی و همچنین سطح دانش و اطلاعات لازم فرد در زمینه روان سنجی آشنا شده تا قادر باشیم بهترین آنها را در این زمینه به خدمت گرفته تا به عنوان همکار بتوانیم گوشه ای از دغدغه‌های ان ها را در زمینه بهبود شرایط بیماران روحی و روانی کاهش داده و کمک حال ما باشند.

آزمون های مرسوم که روانسنج باید تحلیل کند

در زمینه روان سنجی آزمون های مختلف وجود دارد که در مرکز مشاوره ما انجام می‌گیرند. آزمون های مختلف روانسنجی در زمینه های گوناگون همچون روانشناسی شخصیت مانند موارد زیر می باشد.

  • برونگرا یا درونگرا بودن؛
  • اضطراب؛
  • میزان سطح استرس؛
  • هوش؛
  • بهره هوشی در کودکان و بزرگسالان ؛
  • میزان افسردگی در نوجوانان کودکان و نیز بزرگسالان؛
  • وسواس های فکری؛
  •  فوبیا و ترس های معمول؛
  • سایر اختلالات خلقی و روحی و روانی

افراد می‌توانند با پاسخ دادن به آنها، روانسنج را جهت شناخت هرچه بهتر شرایط روحی و روانی خودشان یاری نموده تا بتوانند درمان مناسب‌تری را آغاز نمایند.

آزمون های روان سنجی به گونه ای هستند که افراد را در زمینه های مختلف با شرایط حالات روحی و روانی خود آشنا نموده و مشکلات آنها را به خوبی شناسایی نموده و به آنها گوشزد می‌کند تا در مراحل بعدی بتوانند با استفاده از کمک مشاوره روانشناس و یا روانپزشک به درمان مناسب خود به صورت گام به گام و مرحله مرحله اقدام نمایند.

در واقع آزمون های روان سنجی به عنوان مرحله پیش از درمان و به عنوان راهکار های شناخته خوب افراد مطرح می شود.

در این راه هم افراد بایستی به گونه ای صادقانه و درست اقدام به پاسخگویی به سوالات و تست های موجود در آزمون های روان سنجی بکنند و هم خود آزمون‌ها نیز باید به گونه‌ای باشند که از سطح استاندارد مطلوب و کافی برخوردار باشند.

بنابراین بایستی از آزمون‌های استاندارد و معروف که در این زمینه مشهور هستند استفاده نمود.

چرا که این آزمون ها قبلا توسط محققین و پژوهشگران مربوط بررسی شده‌ اند و میزان استاندارد و نیز جامعیت و همه گیر بودن آنها در کنار پایایی و روایی پرسشنامه به خوبی مورد تایید و تاکید قرار گرفته اند.

ریهاکام
سندرم داون
روانشناسان معروف جهان
دگزامفتامین
هوش هیجانی و کاربرد آن

0 0 رای ها
امتیاز شما (روی ستاره سمت چپ بزنید↓)
اشتراک در
اطلاع از
3 Comments
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیر مهرابی
10 ماه قبل

نام و خانوادگی: امیر مهرابی
شماره تماس: ۰۹۱۳۹۷۵۲۶۸۵
مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد روانسنجی
سن: ۲۶
سابقه: اجرا، تفسیر و نمره گذاری تست های شخصیت و شغلی شامل mmpi, neo, کتل میلون، وکسلر، گاردنر ، هالند، استرانگ و…. ، دو سال سابقه در مرکز مشاوره پردیس اصفهان خیابان بزرگمهر

نرگس سلیلی
2 سال قبل

نام:نرگس
فامیلی :سلیلی
سن:۲۲
مدرک تحصیلی : فارغ التخصیل کارشناسی روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران
مهارت های مرتبط: توانایی اجرای تست هوش وکسلر و تفسیر ٫ تفسیر آزمون های mmpi,mcmi ,افسردگی و اضطراب بک و…