مشاوره روابط زناشویی یکی از مواردی که بسیار پر دغدغه بوده و همواره افراد در آن با مشکلات و دغدغه های متعددی مواجه می شوند را می توان مسائل زناشویی و روابط زناشویی دانست روابط زناشویی در واقع به تمامی فعل و انفعالاتی گفته می شود که در بین مرد به عنوان زن و شوهر اتفاق می افتد و صرفاً نمی‌توان آن را روابط جنسی دانست.

۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

بلکه مجموعه ‌ای از روابط عاطفی جنسی و حتی اجتماعی و خانوادگی آنها را روابط زناشویی می گویند که بسیار مهم است افراد بدانند که می ‌توانند به راحتی با بهبود روابط زناشویی خود آینده ای بهتر را از هر جهت برای خود رقم بزنند.

۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

چرا که مشکل در روابط زناشویی در هر کدام از زمینه های یاد شده می تواند سبب به وجود آمدن دغدغه های بیشتری در ابعاد گوناگون زندگی انسان ها شود.

مشاوره روابط زناشویی

انواع مشکلات زناشویی

اگر بخواهیم انواع مشکلات را در روابط زناشویی مورد بررسی قرار دهیم بایستی بگوییم که مشکلات می ‌تواند موارد متعددی مانند مشکلات جنسی مشکلات عاطفی مشکلات خانوادگی و اخلاقی و رفتاری باشد که به عنوان مهم ترین مشکلات افراد در مشاوره روابط زناشویی همواره از سوی زن یا مرد مطرح می شود و در واقع افرادی که به مشاوره روابط زناشویی مراجعه می‌کنند.

روابط جنسی عاطفی و مشکلات اخلاقی و رفتاری را به عنوان مهم ترین و اساسی ترین دغدغه خود در روابط زناشویی عنوان می‌کنند.

در ادامه به بررسی هر کدام از این مشکلات و تأثیر آنها بر روابط زناشویی می‌پردازیم.

یکی از اساسی ترین مشکلات روابط زناشویی

اولین مشکل مهم و اساسی که گریبان گیر بسیاری از زن و شوهرها و همسران می شود را می‌توان مشکلات جنسی دانست که شاید اساسی ترین و پایه ای ترین موضوع می باشد و می تواند سبب به وجود آمدن مشکلات در سایر ابعاد زندگی مشترک نیز شود.

مثلا بسیاری از افرادی که به مشاوره روابط زناشویی مراجعه می کنند می گویند که نمی دانند چگونه بایستی به خوبی همسر خود را در روابط جنسی اغنا و ارضا نموده تا او از این موارد رضایت کافی را داشته باشد.

حتی بسیاری از افرادی که مراجعه می کنند بیان می کنند که نمی دانند آیا همسرشان از رابطه جنسی با آنها راضی است یا خیر.

در واقع عدم مشورت و صحبت در این زمینه چنان نزد آنها پر رنگ است که حتی نمی دانند که طرف مقابل آنها به چه میزان از روابط جنسی بین شان رضایت دارد و یا حتی رضایت دارد یا خیر.

بنابراین صحبت کردن در این زمینه ها و نیز بیان مشکلات و خواسته ها و نیازها از جانب طرفین می‌توانند سبب بهبود اطلاع آنها نسبت به علاقه ها و نیازهای طرف مقابل مهم شده و طبیعتا می تواند روابط جنسی بهتری را برای آنها در آینده رقم بزند که این روابط بهتر می‌تواند سبب به وجود آمدن اخلاق و روابط عاطفی مطلوب ‌تر نیز نزد آنها شده و به عنوان یک پایه زندگی آنها را محکم تر و موفق تر نماید.

مشاوره حضوری آنلاین و تلفنی مشاورانه

عدم برقراری روابط عاطفی در زندگی زناشویی

دومین مورد مهم و اساسی که همواره خانواده‌ ها و همسران از آن به عنوان مشکلات مهم و اساسی خود یاد می کنند را می توان روابط عاطفی دانست در واقع در روابط عاطفی که بیشتر مشکلات آن در بین جنس زن مشهود است و افراد نمی‌توانند به خوبی با یکدیگر روابط عاطفی مناسبی برقرار نمایند و از آنجایی که زن ها در این موارد حساس تر هستند و نیازهای عاطفی شدیدتری دارند بیشتر تحت تأثیر قرار گرفته و ممکن است از این نظر بیشتر تحت فشار باشند و مشکلات بیشتری را به دوش بکشند.

بنابراین نیاز است که هر دو طرف به خصوص آقایان نسبت به نیازهای عاطفی همسر خود اطلاعات کافی و لازم را داشته باشند.

بدانند که چگونه بایستی به ارضا و پاسخگویی به نیازهای عاطفی طرف مقابل اقدام کند تا از این راه بتوانند روابط زناشویی و روابط مطلوب تری به صورت کلی با یکدیگر داشته باشند.

چرا که روابط عاطفی و روابط جنسی به نوعی مکمل یکدیگر بوده و کامل کننده هم هستند.

اگر این دو عنصر اساسی به عنوان اصول پایه به خوبی در زندگی مشترک رعایت شود سایر موارد نیز بهبود یافته و بسیاری از مشکلات در روابط زناشویی و زندگی کاهش خواهد یافت و نیاز به مشاوره روابط زناشویی نیز کمتر خواهد شد.

مشکلات اخلاقی و خلقی بین همسران

یکی دیگر از مشکلات مهم و اساسی که همواره در مشاوره روابط زناشویی از سوی زنان یا مردان مطرح می‌شود مشکلات اخلاقی و رفتاری یکی از طرفین و یا هر دوی آنهاست مشکلاتی مانند:

  • بدگمانی بدبینی بیش از حد و یا حتی خوش بینی بیش از حد
  • عدم اجتماعی بودن
  • خجالتی بودن و انزوا و عصبانیت و بد اخلاقی 

سایر موارد این چنینی از موارد بسیار مهمی هستند که همواره به عنوان مشکلات مهم رفتاری و اخلاقی در یکی از طرفین ازدواج و یا هر دوی آنها مطرح می شود که این مورد به دلیل اهمیت فراوان آن بایستی حتما پیش از ازدواج و در دوران نامزدی به خوبی مورد بررسی و تحقیق و تفحص طرفین قرار بگیرد تا آنها بتوانند به شناخت مطلوبی از طرف مقابل خود دست یافته و جهت ازدواج بی گدار به آب نزنند و با فردی که فکر می کنند.

برای ان ها مناسب است ازدواج کنند تا بتوانند ازدواج موفق تر و شاد تر را برای خود رقم زده و روابط زناشویی و عاطفی بهتری را تجربه نمایند.

انواع مشاوره روابط زناشویی

برای این که افراد بتوانند به راحتی مشاوره روابط زناشویی را انجام دهند انواع مشاوره ها در این زمینه برای آنها در نظر گرفته شده است.

مشاوره حضوری برای مشاوره روابط زناشویی

مثل بسیاری از افراد مشکل جدی دارند و همچنین از نظر وقت زمان کافی را برای حضور در مرکز مشاوره دارند و ترجیح می‌دهند تا به همراه همسر خود یا به تنهایی جهت مشاوره روابط زناشویی به صورت حضوری مراجعه نمایند تا بتوانند به خوبی از طریق ارتباط رو در رو با مشاور مورد نظر خود دغدغه ها و مشکلات خود را با بیان کنند.

از طرفی ممکن است افرادی زمان کافی برای انجام این کار را نداشته باشند و یا از بیان مشکلات خود به صورت حضوری خجالت بکشند بنابراین افراد می ‌توانند به راحتی از مشاوره روابط زناشویی به صورت تلفنی و یا سایر روش های آنلاین بهره ببرند که در این روش ها افراد زمان بسیار کمتری را صرف کرده و همچنین از نظر اقتصادی نیز برای آنها مقرون به صرفه است.

مشاوره حضوری برای مشاوره روابط زناشویی- مشاورانه-خانواده شاد

مشاوره تفنی و آنلاین برای مشاوره روابط زناشویی

چرا که ممکن است فرد بخواهد از راه دور برای انجام مشاوره اقدام نموده و حضور پیدا کنند و بنابراین انجام مشاوره های تلفنی و آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی و یا سایت مرکز مشاوره ما برای او بسیار مطلوب و دلخواه خواهد بود.

بنابراین افراد باید توجه کنند که با توجه به وضعیت خود از نظر زمانی اقتصادی و سایر جنبه های شخصیتی کدام یک از انواع مشاوره های روابط زناشویی را انتخاب می‌کنند و به انجام آن مبادرت می ورزند.

۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲

اگر در خانواده خود و یا در اطراف خود فردی را می شناسید که با مشکلات در روابط زناشویی مواجه هست بایستی او را به انجام مشاوره روابط زناشویی هدایت نموده و تشویق کنید تا با مشورت با مشاور مورد نظر در این زمینه که نسبت به تمامی ابعاد روابط زناشویی تسلط و آگاهی کافی را دارد فرد بتواند مشکلات خود را به خوبی درمان نموده و برطرف نماید تا با داشتن روابط زناشویی بهتر با همسر خود بتوانند آینده ای بهتر را برای خود رقم زده و زندگی شاد تر و موفق تری را از این لحاظ تجربه نماید.

مشاوره مشکلات خانوادگی

مشکلات خانوادگی در تمامی خانواده ها وجود دارد و نمی توانیم خانواده ای را پیدا کنیم که عاری از مشکلات بوده و بتواند ادعا کند که در خانواده او هیچ مشکلی وجود ندارد.

امروزه به دلیل شرایط بغرنج فرهنگی و اجتماعی و اوضاع نامناسب مالی و اقتصادی افراد خانواده و اینکه آنها نمی توانند زمان مناسبی را برای گفتگو با یکدیگر داشته باشند و به نوعی با کمبود زمان مواجه هستند.

مشکلات خانوادگی روز به روز بیشتر شده و خانواده های بیشتری را تحت تأثیر قرار می‌دهد. مشکلات خانوادگی انواع متعددی دارد که در هر یک از خانواده‌ها می‌توانند یک نوع از آن و یا حتی همه آنها نمود بیشتری داشته باشند.

ارضا شدن زنان
مشاوره جنسی تلفنی
ویروس HPV
ارتباط ایدز با مواد مخدر
رابطه با زن شوهردار
سکس چت
دیدن رابطه جنسی پدر و مادر
جنب شدن در خواب
طولانی شدن رابطه جنسی
The last comment and 266 other comment(s) need to be approved.
مشترک شوید
قابل توجه

سوالات متداول مشاوره روابط زناشویی

1 -

2.9K Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
ندا
3 روز پیش

سلام من ۲۷ سالمه و نامزدم خانواده همسرم به صورت سنتی اومدن خواستگاری و چون از قبل یه اشناییت کلی باهاشون داشتیم قبول کردیم که نامزد کنیم از همون اول من هی احساس میکردم این اقا اصلا با من اونجوری که باید یک مرد با نامزدش رفتار کنه صمیمی نیست اصلا به دیدنم نمیومد و خیلی کم باهم ارتباط داشتیم هر وقتم من ازش میخواستم که بیاد بهونه میکرد که کار دارم و خسته ام از کار اومدم یا هر چیز دیگه ای منم همیشه سر این موضوع ناراحت میشدم وقبل عقد ۵ ماه نامزد موندیم خوانواده این شخص هم… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 روز پیش
پاسخ به  ندا

سلام به شما ندا جان قابل درک هست که این شرایط شما را تحت فشار قرار داده است اما عزیزم در این مسیر بهتر بود در همان دوران نامزدی به سبک رفتاری و شخصتیی ایشان توجه بیشتری می کردید و این موضوع را جدی تر در نظر می گرفتید در هرصورت اگر این آقا بعد از عقد هم رفتارهایشان به همان میزان با دوری کردن از شما می باشد خب این موضوعی نیست که بتوان با نادیده گرفتن آن پیش رفت و نیاز است که شما به واقعیت موجود توجه کنید و در همین زمان برای زندگیتان تصمیم گیری کنید… ادامه دیدگاه »

امیر
4 روز پیش

سلام،من۴۰سالمه و همسرم۳۹سال،مشکلات زندگی ما از روز اول زیاد بوده ولی الان مطلبی که خیلی اذیتم میکنه،همسرم به علت پول زیادی که داره ، میخواد ماشین سطح بالا بخره و سقرهای خارجی میگه میخوام برم و… من وقتی میگم بابا نمیشه که بدون من بری سفر یا زشته تو ماشین داشته باشی و من نداشته باشم ، آخه من مرد هستم و بخدا غرور دارم ، میگه خب توام بخر ، خب توام بیا بریم سفر ، ولی میگم من که پولشو ندارم میگه من چکار کنم خب،بخاطر تو نمیتونم که وایسم ، میگم چند سال وایسا شاید منم پولدار… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
4 روز پیش
پاسخ به  امیر

سلام به شما آقا امیر درک میکنم که شما می خواهید در مسیر زندگی مشترک باهم همراه شوید اما خب این موضوعات مهمی می باشد که در زمان ازدواج عموما نادیده گرفته می شود و در مورد مسائل مالی و همراهی در مورد هزینه های زندگی مشترک با یکدیگر صحبت نمی شود. در این مسیر خب نمی توان همسرتان را محدود کرد که سفر نروند و یا ماشین نخرند در این مسیر به نظر می رسد که مسیر ارتباطی شما با مشکل مواجهه می باشد که فکر می کنید اگر یکی از شما ماشین داشته باشید برای دیگری نیست انگار… ادامه دیدگاه »

نازگل
6 روز پیش

چطوری دل شوهرمو بدست بیارم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
6 روز پیش
پاسخ به  نازگل

سلام به شما نازگل جان
ببین عزیزم در این مورد نیاز است که شما علایق و نیازهای همسرتان را بشناسید هرچقدر شناخت و مسیر تعامل بین شما بیشتر باشد می توانید در این مورد نیز بهتر عمل کنید.
اما اگر در مسیر ارتباطی باهم مشکل دارند نیاز است که مشکلات بین شماها مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم در این مورد نظری بیان کنیم.

Masiha
8 روز پیش

سلام خسته نباشید من پدر و مادرم از هم جدا شدن و پدرم با یه خانومی آشنا شده که تقریبا ۳ روزه تو خونمونه یه روز ظهر پدرم رفت داخل اتاق و خانومه هم تو اون اتاق بود منم توجه نکردم بعد پدرم در اتاق رو بست من رفتم درس بخونم که صدای آه و ناله از اتاق اومد بیرون منم تا درو باز کردم بابام داد زد گفت برو بیرون بعد اون روز به بابام و اون خانومه شک کردم و امشب دوباره صدای آه آه داشت میومد دیگه نمیدونم باید چیکار کنم لطفا خواهش میکنم به من بگید… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
8 روز پیش
پاسخ به  Masiha

سلام به شما دوست عزیز در این مسیر دقت کنید که خب پدر و مادر شما از هم جدا شده اند و در این مسیر هریک از آنها می توانند روابط دیگری را شروع کنند. در این مسیر ممکن است که پدر شما با این خانم ازدواج کرده باشند در این مسیر بهتر است در احترام از پدر سوال کنید که روابط ایشان با این خانم چیست تا شما نیز بتوانید با اطلاعات دقیق تر در این مسیر پیش بروید. خب ممکن است آنها بخواهند باهم ازدواج کنند پس داشتن رابطه برای آنها اگر حرمیت بین آنها وجود داشته باشد… ادامه دیدگاه »

Sara
17 روز پیش

سلام وقتتون بخیر من تازگی نامزد کردم اما خب نامزدم از اونجایی که خودش با افراد زیادی صمیمی و راحت نیس از اینکه من با بقیه راحت باشم ناراحت میشه …بنظرتون من چکار کنم؟؟؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
17 روز پیش
پاسخ به  Sara

سلام به شما سارا جان
در این مورد بهتر است در همین دوران نامزدی این موضوع را جدی در نظر بگیرید چون نمی توانید به امید تغییر دادن ایشان وارد زندگی مشترک شوید با مراجعه به روانشناس و دریافت مشاوره پیش از ازدواج در این مسیر بهتر است با افکار، دیدگاها، بعد شخصیتی که اهمیت زیادی هم دارد، مسیر و هدف زندگی مشترک بیشتر آشنا شوید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

شبنم
18 روز پیش

سلام من خانم ۱۸ ساله هستم و با پسری هم سن خودم نامزد شدیم و اوایل خیلی رابطه خوبی داشتیم قرار شد وقتی ک درسمون تموم شد ازدواج کنیم و خانواده ها برای اطمینان خطبه محرمیت بینمون خوندن ما عاشق هم بودیم ولی من یک اشتباه در بچگی داشتم و نامزدم وقتی فهمید موضوع رو کلا عوض شد و ازم متنفر شد ولی کم کم باهاش کنار اومد و بعد از کلی بدبختی و سختی دوباره مثل قبل شدیم و خانواده ها از این مسئله اطلاعی نداشتن اما الان دوباره نامزدم میگه:((نمیدونم چیکار کنم تو دوراهیم.))الان رابطمون یکطرفه هست و… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
18 روز پیش
پاسخ به  شبنم

سلام به شما شبنم جان احساساتی که دارید قابل احترام هست اما عزیزم دقت کنید که شماها در سنین خیلی کمی وارد پروسه ازدواج شده اید و بهتر بود در احترام به احساسات خودتان فرصت بیشتری می دادید تا در آینده در شرایط سنی و رشدی بهتر در این مورد تصمیم گیری کنید. در هرصورت با توجه به مشکلات زمان فعلی یعنی بی اعتماد و اعتیاد ایشان که از اهمیت زیادی برخودار می باشد بهتر است با دقت بیشتری پیش بروید در هرصورت این دوران برای شناخت بیشتر می باشد پس بهتر است در احترام باهم به روانشناس مراجعه کنید.… ادامه دیدگاه »

الهام
19 روز پیش

سلام من خانم ۲۶ساله هستم وهمسرم۲۶ساله است پسرخاله دختر خاله هستم ماالان۷ساله باهم ازدواج کردیم یک پسر۲ساله داریم من توی رابطه زناشویی درد دارم و رابطه کاملی نداریم ولی شوهرم راضی نمیشه بتمن بیادپیش پزشک یکساله پیش به من خیانت کردوبازن بیوه ای دوست شدکه فامیل هم فهمیدن ابروش رفت با خانواده اش اومدن خونمون قول داددیگه ازاین کارانکنه الان به یکسال فهمیدم خانمه روصیغه کرده البته کلازیربارنمیره حالااصراردارندمن برگردم به زندگیم من شاغلم وازلحاظ مالی و عاطفی خانواده ام ساپورتم می‌کنه از لحاظ مالی خانوادم سرترهستن خودم لیسانس شوهرم دیپلمه ولی هیج وقت اینارو به روش نیاوردم حقوقمم دوبرابرشوهرمه… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
18 روز پیش
پاسخ به  الهام

سلام به شما الهام جان ببین عزیزم درک میکنم که روبرو شدن دوبار با خیانت همسرتان برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما در این مسیر دقت کنید که یکی از موارد مهم می تواند رابطه جنسی شما و همسرتان باشد در این مسیر اگر درد زیادی دارید بهتر است که با مراجعه به متخصص زنان و متخصص سکس تراپ حتما این موضوع را مورد بررسی قرار بدهید و سعی کنید که درمان صورت گیرد در هرصورت رابطه جنسی یکی از موارد مهم در زندگی مشترک می باشد اما در کنار آن برای اینکه بتوانید زندگی مشترکتان… ادامه دیدگاه »

دنیا
19 روز پیش

سلام خسته نباشید دنیا هستم ۲۵ ساله نزدیک یه سالع تو عقدم.مشکلم اینه ارتباط خوبی با همسرم وخاتوادش ندارم یعنی کم حرف وخجالتی هستم خیلی خودم اذیتم همسرم هم زیاد رازی نیس.واقعا موندم چکار کنم هرچی سعی مکنم ارتباط گرمی باهاشون داشتع باشم نمیشه حس میکنم از من خوششون نمیاد چیزی ندیدم یا نگفتن ولی حسم اینو میگه حتی در مورد همسرم هم راحت نیستم باهاش چ عاطفی چ جنسی یه سال شده ولی اخت نشدم باهاش میترسم نزدیکش بشم پسم بزنه واین حرفا خجالتی بودنم عذاب آوره انگار غریبه است نمیتونم راحت بحرفم باهاش

Last edited 19 روز پیش by دنیا
ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
19 روز پیش
پاسخ به  دنیا

سلام به شما دنیا جان با توجه به اینکه شما در این یک سال نتوانسته اید به یک مسیر تعامل و پذیرش این ارتباط برسید نیاز است که حتما برای ادامه این مسیر زندگی مشترک بررسی دقیق صورت گیرد اما دقت داشته باشید که این ویژگی هایی که شما بیان می کنید از اهمیت زیادی برخودار می باشد و بر روند روابط شما و زندگی مشترکتان می تواند تاثیر گذار باشد پس بهتر است که در این مسیر با مراجعه به روان درمانگر و بررسی این شرایط و بعد شخصیتی و رفتاری و مسیر ارتباطی که با همسرتان دارید تصمیم… ادامه دیدگاه »

.....
19 روز پیش

سلام من دو سال است که با آقایی ارتباط دارم در ماهای اول آشنایی چون من زیاد علاقه ای ب اون شدت نداشتم و هم تحت تاثیر محیط دانشگاه بودم با افرادی بجز ایشون چت میکردم که ایشون متوجه شدند، رفته رفته ب ایشون علاقه مند شدم بطوری که حتی کسی بجز ایشون رو نگاه هم نمیتونم بکنم. اما ایشون به شدت بدبین و شکاک شده اند، من هرکاری که میشد انجام دادم تا اعتماد ایشون رو بدست بیارم ولی موفق نبودم و هنوز بعد از گذشت دو سال نتوانسته اند اعتماد کنند. حتی با ایشون صحبت کردم و خودشون… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
19 روز پیش
پاسخ به  .....

سلام به شما دوست عزیز احساساتی که دارید قابل احترام هست اما این میزان از شک که در این دوسال حتی با بازسازی این اعتماد و شناخت بیشتر بازهم تغییر نکرده است خب میتواند ریشه عمیق تری داشته باشد و نمی توان بیان کرد که این شک و سوء ظن تنها به دلیل رفتارهای شما بوده است . در این مسیر بهتر است که هدف خودتان را از این رابطه مشخص کنید و دقت کنید که ممکن است هرگز این فرد نخواهند مسیر رفتاری خود را تغییر بدهند در این مسیر شما می خواهید با همین شناختی که در زمان… ادامه دیدگاه »

اسما
21 روز پیش

سلام من ۶ماه هست عقد کردم تزگیا همسرم به من میگه تازنگ نزنی بهم بهت زنگ نمیزنه سر همین موضوع ۲روز تماس نگرفت منم تماس نگرفتم نمی‌دونم باید چیکار کنم میگه درسات شروع شده بی محلی میکنی احساس میکنم خانواده دخالت دارن همین الان سر همین موضوع نه اون تماس میگیره نه من میگه تو باید بتمن تماس بگیری

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
21 روز پیش
پاسخ به  اسما

سلام به شما اسما جان ببین عزیزم زندگی مشترک یک مسیر ارتباطی دونفره می باشد و اگر بخواهید دائم در حال بررسی این شرایط باشید که چه کسی تماس بگیرید و یا چه کسی اول گفته است، وظیفه چه کسی هست و… خب بیشتر شبیه معامله می باشد و می تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند در هرصورت شما از یک سری دیدگاه از سمت همسرتان صحبت می کنید اینکه فکر میکنند خانواده شما دخالت دارند، شما شرایط درسیتان را ترجیح می دهید، قرار گذاشتن برای اینکه چه کسی اول زنگ بزند و… خب این موراد از اهمیت زیادی برخودار… ادامه دیدگاه »

هلما
23 روز پیش

سلام .من ۴ساله ازدواج کردم ویه دختر دارم .شوهرم خیلی شک داره بهم به حدی که نمیزاره برم خونه بابام.هرلحضه گوشیمو چک میکنه خودمو چک میکنه اگه زنگ بزنه من متوجه نشم یا گوشیم روی بیصداباشه دعوام میکنه حتی بعضی وقتا کتکم میزنه دست بزن داره فاش میده هرلحضه.۱۵روزپیش فهمیدم بایه زن شوهردار که بچم داره ۲سال دوست بوده ولی همش قسم میخوره که ۱۵روزپیش همچیو تموم کرده .ولی فقط درحد زنگ و پیام واینکه عکساشونو تو واتساپ میفرستن همین.الان مشکل من اینه که خیلی بهم شک میکنه چیکارکنم که بهم شک نکنه دست بزن داره خیلی کتکم میزنه

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
23 روز پیش
پاسخ به  هلما

سلام به شما هلما جان درک میکنم که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما در این مسیر خیانت همسرتان یک قسمت از مشکلات فعلی شما می باشد اما بی اعتمادی و شک و سوء ظن ایشان و چک کردن های مداوم نشان از بعد شخصیتی ایشان دارد و نیاز است که حتما بررسی دقیق صورت گیرد تا بتوانیم در این مسیر به شما کمک کنیم. در هرصورت شما ۴ سال شناخت دارید و این رفتارهای همسرتان می تواند سالهای دیگر هم ادامه داشته باشد پس بهتر است که در این مسیر با کمک روانشناس… ادامه دیدگاه »

1 47 48 49
4 25 رای
امتیاز شما (روی ستاره سمت چپ بزنید↓)
2.9K
0
از این مطلب خوشتون اومد؟‌ نظر خودتون رو بگیدx
()
x