مسافرت کردن موارد بسیار زیادی را به شما نشان می دهد – فرهنگ های جدید، افراد جدید، دوستان جدید، تجربیات جدید.

هر چیزی که در طول مسافرت تجربه می کنید، جدید می باشد. این مورد هیجان انگیز می باشد، ولی همچنین در برخی مواقع می تواند منجر به ایجاد احساس ناآشنایی، مضمحل شدن و حتی تنهایی شود.

در این مقاله ما یک سری توصیه هایی را بیان کرده ایم که با استفاده از آنها می توانید بخش قابل توجهی از زمان خودتان را در کشورهای خارجی صرف کنید و در عین حال وضعیت ایمن و سالم خودتان را در طول سفر حفظ کنید.

۱٫ آماده شدن

دقیقا همانند بررسی کردن بهترین مکان های قهوه / مکان های موج سواری / رستوران های محلی / مکان هایی که باید ببینید، یک بخش از وقت خودتان را صرف بررسی سایت Smartraveller.gov.au کنید.

این سایت باعث خواهد شد که شما در رابطه با همه موارد مورد نیاز، شامل برنامه ریزی، پول، پوشش تلفنی و بیمه سفر اطلاعات لازم را کسب کنید تا بتوانید اقدامات درمانی خودتان را مدیریت کنید و در صورت نیاز کمک های لازم را دریافت کنید.

در مواقع ضروری، همانند تصادف یا بلایای طبیعی، نمی خواهید که در مورد کارهایی که باید انجام دهید، دچار استرس شوید. یک سری از توصیه های عملی مناسب برای شما عبارتند از:

• برنامه های سفر خودتان را در Smartraveller.gov.au ثبت کنید و در مسیر سفر ایمیل خودتان را چک کنید

• یک کپی از برنامه سفر خودتان را به دوستان یا اعضای خانواده ایمیل کنید.

• در صورتی که دارای تلفن یا وای فای نباشید، یک یادداشت نوشتاری از شماره های مخاطبان ضروری را در خانه نگه دارید و همچنین اطلاعات مربوط به سیاست بیمه سفر را یادداشت کنید.

۲٫ در محیط خانه با دوستان و اعضای خانواده در ارتباط باشید

در صورتی که هر مورد دیگری جدید و یک مقداری ترسناک باشد، در ارتباط بودن با افرادی که بهترین شناخت را در مورد شما دارند، دارای اهمیت زیادی می باشد.

این مورد می تواند به شما کمک کند تا Facetime یا مکالمه اسکایپ منظمی داشته باشید؛ شما می توانید این موارد را در طول هفته خودتان برنامه ریزی کنید تا در نتیجه آن خانواده و دوستان شما نگران شما نشود.

در صورتی که شما برای بیان کردن خبر رسیدن خودتان تماس نگیرید، خانواده و بهترین دوستان شما با استفاده از ابزارهای بیان شده می توانند شما را چک کنند .

از وضعیت سفرتان مطلع شوند. همه ما مطلع هستیم اسنپ های اینستاگرام در برخی مواقع استوری های کاملی نشان نمی دهند.