تست میزان هات بودن توان جنسی شما به چه میزان است؟

تست میزان هات بودن / توان جنسی شما به چه میزان است؟

تست میزان هات بودن یکی از تست های روابط زناشویی است و می توانند جواب شناخت هرچه بهتر افراد از میزان تمایلات جنسی و زناشویی آنها باشد.

این  تست در دسته تست های روانشناسی قرار گرفته و می تواند کمک بسیار زیادی را به افراد برای شناخت مطلوب ‌تر ویژگی ‌های جنسی خود بکند.

رابطه جنسی یکی از جنبه های جنس است که می تواند در هر فرد متفاوت باشد.

میزان هات بودن همچنین می تواند بسته به شرایط در زمان های مختلف تغییر کند.

تست های روان سنجی هات بودن زیر به شما کمک می کند تا خود را از لحاظ رفتار و اندیشه های جنسی سنجیده و تعیین کنید که آیا شما تمایل زیادی دارید و شما نیاز به کمک یک متخصص برای حل مشکل خود دارید یا یک فرد سالم می باشید.

البته تشخیص قطعی مسئولیت کارشناسان است.

این تست می تواند به راحتی ثبت تمایلات فرد مشخص نموده و اگر او و مشکلات خاصی در زندگی زناشویی وجنسی خود مواجه است آنها را به او گوشزد نماید.

در پایان و پس از بررسی امتیازهای داده شده افراد می‌توانند نتیجه را نزد یک روانشناس برده و از او برای بهبود شرایط خود در هر زمینه یاری بطلبد.

منبع :

حبیبی بهاره , امان الهی عباس. بررسی رابطه بین صمیمیت و میل جنسی با نشانه های افسردگی و رضایت زناشویی در زنان ۳ ماه تا ۲ سال پس از زایمان. طلوع بهداشت :   خرداد و تیر ۱۳۹۵ , دوره  ۱۵ , شماره  ۲

هاشمی نژاد فاطمه سادات , روشن چسلی رسول, منتشلو سمیه.  اعتباریابی پرسشنامه نشانه های آغازگر میل جنسی (CSDS).  روانشناسی بالینی و شخصیت (دانشور رفتار :   بهار و تابستان ۱۳۹۵ , دوره  ۱۴ , شماره  ۱

سؤالات روانشناختی اعتیاد جنسی و میزان هات بودن را بخوانید و پاسخ دهید:

۱٫آیا شما مجلات خاص جنسی را خریداری می کنید یا مایل به استفاده از این سایت ها و شبکه ها هستید؟
۲٫آیا شما مشتاق به رابطه جنسی هستید؟
۳٫آیا رفتار جنسی غیرعادی را خودتان احساس می کنید؟
۴٫آیا همسرتان در مورد رفتار جنسی شما شکایت دارد ؟
۵٫آیا معمولا در مورد رفتار جنسی خود احساس بدی دارید؟
۶٫آیا شما خود را از رفتار جنسی خود را از شریک زندگی خود پنهان کرده اید؟
۷٫آیا تا کنون در زندگی خانوادگی خود با رابطه جنسی مواجه شده اید؟
۸٫آیا شما می توانید رفتار جنسی خود را متوقف کنید، حتی اگر شما می دانید که کار شما نامناسب است؟

77 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. سعید گفته:

  سلام.خسته نباشین.در افکارم همیشه دوست دارم برده جنسی خانمها باشم.ولی هیج وقت غرورم اجازه اینکار نداده؛؛حتی در حالت عادی تحمل هیچ گونه بی احترامی ندارم..ولی وقتی شهوتی میشم دوست دارم به یک خانم زیبا به صورت برده خدمت کنم،لطفا کمکم کنین

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما آقا سعید
   در این مورد بهتر است یک دوره روان درمانی را تجربه کنید تا دلیل این افکار و احساسات و تمایلاتی که تجربه می کنید مورد بررسی و درمان قرار گیرد چون ممکن است نادیده گرفتن آن به مرور با درگیری فکری بیشتر در کمترین حالت و بعد در روابط جنسی شما تاثیر گذار باشد پس بهتر است اگر با مشکلی مواجهه می شوید با نادیه گرفتن آن پیش نروید. این تمایلات حتما در روان شما معنا دارند پس بهتر است با کمک یک متخصص به انها پرداخته شود.
   درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵

   پاسخ
    • مشاور 24 ساعته گفته:

     سلام به شما دوست عزیز
     خودارضایی زمانی می تواند آسیب زا باشد که به شکل اعتیاداور تجربه شود یعنی فرد دائم بخواهد این رفتار را چندین بار در هفته تکرار کند اما اگر شما بر این رفتار خود مدیریت داشته باشید عموما در این میزانی که شما بیان می کنید نمی تواند مشکلی ایجاد کند.

     پاسخ
 2. ساسان گفته:

  باسلام بنده ۳۲ ساله و متاهل هستم
  بدون حضور خانمم در کنارم هیچ میل جنسی ندارم ولی در کنارش کاملا این حس رو دارم .با وجود اینکه خیلی دلتنگش میشم ولی هوس جنسی نمیکنم و یاد سکسمون نمی افتم و فقط میخام برم پیشش و درآغوشم بگیرم .
  ب نظرتون بنده مشکل دارم؟

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما آقا ساسان
   خب در این مورد بهتر است سح نیازهای جنسی شما توسط متخصص سکس تراپ بررسی شود و در کنار اینکه خب دیدگاه و تمایلات جنسی شما نیز بهتر شناخته شود تا بتوانیم کمک کنیم ه این سوالی که دارید پاسخ بهتری داده شود.
   اما در هرصورت اگر شما می توانید در زمان بودن باهم نیازهای جنسی را تجربه کنید و در کنار آن به نیازهای جنسی همسرتان نیز به میزانی که سلامت رابطه شما را تضمین می کند پاسخ بدهید خب مشکل خاصی وجود ندارد اما بهتر است در این مورد متخصص سکس تراپ با بررسی دقیق تر به شما پاسخ بدهند.
   درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۹۰

   پاسخ
 3. ناشناس گفته:

  سلام من ۲۰ سالمه و در رابطه ام من از رابطه جنسی بدم میاد ولی ایشون نه چیکار میتونیم بکنیم

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما دوست عزیز
   در این مسیر اطلاعات بیشتری در این مورد در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صجبت کنیم.
   ۱٫ فرد مقابل شما چن سال دارند؟ و اینکه چند مدت هست که در رابطه هستید؟
   ۲٫برای شما داشتن رابطه جنسی در این رابطه معنا دارد و اصلا تمایلی به داشتن رایطه جنسی در این رابطه دارید؟
   ۳٫ تا به حال نیازهای جنسی را تجربه کرده اید؟
   ۴٫ هدف هریک از شما از این رابطه چیست؟
   ۵٫ معیارهای شما برای انتخاب این فرد چه ویژگی هایی می باشد؟

   پاسخ
 4. افسون گفته:

  من با یه آقایی وارد رابطه شدم و ۴سال باهم بودیم من ۲۲ سالمه و نیاز جنسی در خودم نمیبینم ولی موقعی که با اون آقا بودم خوب بود خیلی دوستش داشتم و فقط با اون بودم یعنی اولین بود والان من از اون آقا جداشدم نمیتونم به غیر اون به کسی فکر کنم چه برسه بخوام با فردی رابطه داشته باشم حس میکنم مشکل دارم نمیدونم چیزایی که همسن و سال هام درمورد اینکه خود ارضایی میکنن یا هات هستن برای من عجیبه چون من نیاز جنسی نذارم ولی وقتی با اون اقا وارد رابطه شدم نیازو احساس میکردم و مدت یه سال بیشتر میشه که از اون اقا جدا شدم چیکار کنم راهنمایم کنید طبیعیه ایا؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما دوست عزیز
   ببین عزیزم احساساتی که به این آقا دارید قابل احترام هست اما در هرصورت شما در اوج نوجوانی وارد این ارتباط شده اید و خب اینکه حتی بعد از جدایی هم احساس وابستگی کنید یک امر طبیعی هست اما خب نیاز است که شما بتوانید مسیر سوگواری برای این ارتباط را طی کنید و سعی کنید که به خودتان و احساسات خود اجازه بدهید که بتواند مسیر رشدی خودش را طی کند.
   در مورد نیازهای جنسی هم خب قرار نیست همه به یک شکل نیازهای جنسی را تجربه کنند اما خب اینکه شما بیان می کنید با این آقا تجربه نیازهای جنسی را داشته اید نشان میدهد که شما مشکلی ندارید.
   اما حتی عدم تجربه نیاز جنسی بازهم می تواند با همین که شما هنوز درگیر این ارتباط تمام شده هستید نیز ارتباط داشته باشد.

   پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما هلنا جان
   ببین هلنا جان چند مورد مهم وجود دارد که بهتر است به آن توجه کنی تا بتوانید مسیر رشدی بهتری را تجربه کنید.
   ۱٫ شما در سال های اولیه نوجوانی قرار دارید و خب در این شرایط سنی یکی از تغییراتی که شما ممکن است مشاهده کنید این است که یک سری نیازهای جنسی دارید و خب این کاملا طبیعی هست چون شما یک سری تغییرات هرمونی در بدنتان ایجاد می شود و خب این باعث می شود که شما نیازهای جنسی را تجربه کنید.
   تا اینجا همه چیز طبیعی می باشد.
   ۲٫ اگر این تغییرات و تجربیات مسیر طبیعی خود را طی کند خب مشکلی ایجاد نمی کند اما اگر شما خود را در معرض محرک های بیرونی چون فیلم، عکس، چت و … قرار بدهید خب این نیاز معمول به شکل بسیار شدید تری در روان شما تجربه می شود و خب این باعث می شود شما از اولویت های اصلی زندگیتان دور شوید در صورتی که در زمان فعلی اولویت اصلی شما درس خواندن و کسب مهارت ها برای ادامه مسیر زندگیتان می باشد.
   ۳٫ اگر بیان می کنی که نه محرکی وجود ندارد خب نیاز است که شما از نظر هرمونی به کمک متخصص شرایط بدنی خود را بررسی کنی چون بهم ریختگی هرمونی هم می تواند تاثیر زیادی در این مسیر داشته باشد.

   پاسخ
   • آرین گفته:

    سلام،من پسرم ۱۷ سالمه حدود دوساله که خود ارضایی میکنم فقط هم بخاطر این که میل جنسیم خیلی بالاست،و مشگلم اینکه هنوز ازدواج نکردم که شریک جنسی داشته باشم و الان هم دیگه خود ارضایی جواب نمیده،هر خانم تنگ پوش و قشنگی رو که تو خیابون میبینم اصلا دلم میخاد بهش تجاوز کنم،خیلی تحریک جنسی میشم وقتی خانم های قشنگ میبینم،روز به روز هم میل جنسیم داره بیشتر میشه،اصلا وقتی که خانم های زیبا رو میبینم جوری شهوتم میزنه بالا دیوونم میکنه نمیدونم چیکار کنم،بنظرتون یدونه دوست دختر بگیرم با رضایت خودش سکس داشته باشم مشگلی نداره؟الان دوساله که من دارم عذاب میکشم،نه رابطه جنسی کلا به جنس مخالف علاقه زیادی دارم

    پاسخ
    • مشاور 24 ساعته گفته:

     سلام به شما آقا آرین
     اینکه شما نیازهای جنسی را در این سن تجربه کنید یک امر طبیعی هست اما اینکه نتوانی در این سن پارتنر جنسی و یا ازدواج کنید هم یک امر طبیعی هست چون این میزان از تمایلات جنسی که شما بیان می کنید یا نشان از بهم ریختگی هرمون های جنسی شما دارد و یا از اینکه تمرکز شما بر نیازهای جنسی بیش از اندازه می باشد و به شکل اعتیاداور تجربه می شود.
     در این مسیر بجای کنجکاوی بیشتر در مورد اینکه هر رفتار یک خانم چه دلیلی دارد و یا اینکه رابطه های جنسی مختلف چگونه است و یا هر مسئله جنسی دیگری که نوعی تغذیه کردن این افکار جنسی و تمایلات جنسی است بهتر است که به خودتان فرصت بدهید تا با برنامه ریزی و انجام کارهایی که حتی شده کمی برایتان لذت بخش هست از تمرکز افراطی بر این مسئله بکاهید .
     در این شرایط سنی وارد شدن به رابطه جنسی را حتی اگر فرد مقابل رضایت داشته باشد به شما توصیه نمی کنیم چون در هرصورت اولویت ها در هر سنی متفاوت می باشد و تجربه این میزان از نیاز جنسی نشان از مشکل می باشد که با رفع کردن آن دیگر نیازی به رابطه جنسی هم نیست .
     بهتر است در این مورد به متخصص سکس تراپ مراجعه کنید تا بتوانید نیازهای جنسی خود را به سطح نرمالی برساند و مسیر رشدی بهتری را تجربه کنید.
     درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
     ۰۲۱۲۲۳۵۴۷۸۳

     پاسخ
 5. مبینا گفته:

  سلام وقت بخیر من یه سالیه میشه که حس بدی دارم سه ساله که با یه نفر وارد رابطه شدم نمیدونم چرا ولی گرایش خواصی به اون دارم از تمام جنس مخالف خوشم نمیاد اما اونو رو دوست دارم همیشه به سمتش جذب میشم بعضی وقتا از احساسات زیاد میزنم زیر گریه تا یکم بهم بی توجهی کنه یا یه روز باهام حرف نزنه یا وقتی که سرم داد بزنه و دعوام کنه باید چکار کنم که کمتر واکنش بدم اصلا میخوام بدونم چرا اینجوری شدم که به هیچ مردی حسی ندارم اما به اون یه حس خاص دارم و…ممنون میشم کمکم کنید و برای سوالم جوابی بدین..

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما مبینا جان
   خب عزیزم موضوع دوست داشتن در مسیر زندگی انسان یک امر طبیعی هست اما خب اگر این دوست داشتن به شکلی باشد که شما در رابطه خودتان را نادیده بگیرد و یا به شکل وابستگی باشد خب در این حالت می تواند برای شما مشکلات نیز ایجاد کند در صورت موافقت اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
   ۱٫ شما و این آقا چند سال دارید؟
   ۲٫ هدف هریک از شما از این ارتباط چیست؟
   ۳٫ معیارهای شما برای انتخاب این آقا چه ویژگی هایی می باشد؟
   ۴٫ به چه دلیل ایشان با شما دعوا می کنند و یا سر شما داد می زنند؟
   ۵٫ این رفتارها برای شما چه معنایی دارد؟

   پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام من ۱۶ ساله هستم و برای مدت طولانی خود ارضایی میکردم اکثر مواقع روزانه
  چند روزی شده که جولیش راگرفتم و دیگر این کار را نمیکنم
  ۱_لطفا یک راهکار پیشنهاد بدید که دیگر این کار را تکرار نکنم (اکثر مواقع تنها هستم )
  ۲_ نگرانی من از اسیب دیدن رابطه زناشوییم در اینده و خسته شدن از این کار و عذاب وجدان گرفتن باعث شد که تصمیم جدی به ترک این کار بگیرم . میخواستم بدانم که این کار من باعث میشود که در اینده در رابطه به مشکل بر بخورم چون خیلی نگران این موضوع شدم

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما آقا محمد
   خب در این مسیر بهتر است که به چند مورد توجه کنید تا بتوانید شرایط بهتری را در این مسیر تجربه کنید.
   ۱٫ خب شما با وارد شدن به دوران نوجوانی یک سری هرمون های جدید در بدنتان ترشح می شود که خب این ترشح هرمون ها باعث می شود که شما نیازهای جدید را تجربه کنید و تغییرات جسمی جدیدی داشته باشد مثل بلند تر شدن قد و یا تغییرات در صدا و اندام های جنسی و…. در کنار تجربه نیازهای جنسی و حتی تمایل به ارتباط با جنس مخالف .خب تا اینجا اصلا این تجربیات چیز بدی نیست و اتفاقا کمک می کند تا شما کم کم آماده وارد شدن به جوانی و ارتباطات هدفمند و ازدواج شوید .
   پس بهتر است از سرزنش کردن خودتان برای تجربه هایی کاملا طبیعی خوداری کنید و در کنار اینکه خب توجه کنید قرار نیست تجربه هر نیازی در همان زمان با رفتاری همراه شود پس گاهی می توانید به خودتان زمان بیشتری بدهید و مدیریت داشته باشید.
   ۲٫ نیاز است که شما اولویت های زندگی خودتان و علایق و تمایلاتی که دارید را مشخص کنید و برای زندگی روزانه خودتان برنامه ریزی داشته باشید در این حالت از تمرکز افراطی بر این نیاز کاسته می شود و شما میتوانید زندگی هدفمند تری داشته باشید و در کنار اینکه خب چون رفتار خودارضایی را زیاد تجربه می کنید نیاز است که در برنامه زندگی خودتان حتی برای این رفتار هم وقت بگذارید اما مدیریت شده یعنی در اول مثلا سه روز یکبار در تایم ۱۵ دقیقه در ساعت ۲۱ و بعد به مرور تعداد روزها را افزایش بدهید.
   ۳٫ محرک های بیرونی مثل خیالپردازی، چت کردن های جنسی، فیلم و عکس های پورن و… می تواند باعث شود که تمرکز بیشتری بر این نیاز داشته باشید بهتر است انها را حذف کنید و بجای آنها جایگزین های لذت بخش اما سازنده داشته باشید .
   ۴٫ ترک خودارضایی به صورت ناگهانی رخ نمی دهد پس به خودتان زمان بدهید و از سرزنش کردن خودتان خوداری کنید.
   ۵٫ این عوارضی که در مورد خودارضایی می خوانید بسیاری از آنها اصلا تایید علمی ندارند و خب در این رفتار به شکل مدیریت شده رخ نمی دهد بلکه خودارضایی زمانی می تواند مشکل آفرین باشد که به شکل اعتیاد اور تکرار شود و زمان زیاد را از شما بگیرد و انرزی روحی و جسمی زیادی برای آن بگذارید.
   با مدیریت این رفتا از آسیب های احتمالی بر شرایط جسمی و روحی شما و در آینده زندگی زناشویتان کاسته می شود.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.