تست میزان هات بودن توان جنسی شما به چه میزان است؟

تست میزان هات بودن / توان جنسی شما به چه میزان است؟

تست میزان هات بودن یکی از تست های روابط زناشویی است و می توانند جواب شناخت هرچه بهتر افراد از میزان تمایلات جنسی و زناشویی آنها باشد.

این  تست در دسته تست های روانشناسی قرار گرفته و می تواند کمک بسیار زیادی را به افراد برای شناخت مطلوب ‌تر ویژگی ‌های جنسی خود بکند.

رابطه جنسی یکی از جنبه های جنس است که می تواند در هر فرد متفاوت باشد.

میزان هات بودن همچنین می تواند بسته به شرایط در زمان های مختلف تغییر کند.

تست های روان سنجی هات بودن زیر به شما کمک می کند تا خود را از لحاظ رفتار و اندیشه های جنسی سنجیده و تعیین کنید که آیا شما تمایل زیادی دارید و شما نیاز به کمک یک متخصص برای حل مشکل خود دارید یا یک فرد سالم می باشید.

البته تشخیص قطعی مسئولیت کارشناسان است.

این تست می تواند به راحتی ثبت تمایلات فرد مشخص نموده و اگر او و مشکلات خاصی در زندگی زناشویی وجنسی خود مواجه است آنها را به او گوشزد نماید.

در پایان و پس از بررسی امتیازهای داده شده افراد می‌توانند نتیجه را نزد یک روانشناس برده و از او برای بهبود شرایط خود در هر زمینه یاری بطلبد.

منبع :

حبیبی بهاره , امان الهی عباس. بررسی رابطه بین صمیمیت و میل جنسی با نشانه های افسردگی و رضایت زناشویی در زنان ۳ ماه تا ۲ سال پس از زایمان. طلوع بهداشت :   خرداد و تیر ۱۳۹۵ , دوره  ۱۵ , شماره  ۲

هاشمی نژاد فاطمه سادات , روشن چسلی رسول, منتشلو سمیه.  اعتباریابی پرسشنامه نشانه های آغازگر میل جنسی (CSDS).  روانشناسی بالینی و شخصیت (دانشور رفتار :   بهار و تابستان ۱۳۹۵ , دوره  ۱۴ , شماره  ۱

سؤالات روانشناختی اعتیاد جنسی و میزان هات بودن را بخوانید و پاسخ دهید:

۱٫آیا شما مجلات خاص جنسی را خریداری می کنید یا مایل به استفاده از این سایت ها و شبکه ها هستید؟
۲٫آیا شما مشتاق به رابطه جنسی هستید؟
۳٫آیا رفتار جنسی غیرعادی را خودتان احساس می کنید؟
۴٫آیا همسرتان در مورد رفتار جنسی شما شکایت دارد ؟
۵٫آیا معمولا در مورد رفتار جنسی خود احساس بدی دارید؟
۶٫آیا شما خود را از رفتار جنسی خود را از شریک زندگی خود پنهان کرده اید؟
۷٫آیا تا کنون در زندگی خانوادگی خود با رابطه جنسی مواجه شده اید؟
۸٫آیا شما می توانید رفتار جنسی خود را متوقف کنید، حتی اگر شما می دانید که کار شما نامناسب است؟

60 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. محمد گفته:

  سلام من ۱۶ ساله هستم و برای مدت طولانی خود ارضایی میکردم اکثر مواقع روزانه
  چند روزی شده که جولیش راگرفتم و دیگر این کار را نمیکنم
  ۱_لطفا یک راهکار پیشنهاد بدید که دیگر این کار را تکرار نکنم (اکثر مواقع تنها هستم )
  ۲_ نگرانی من از اسیب دیدن رابطه زناشوییم در اینده و خسته شدن از این کار و عذاب وجدان گرفتن باعث شد که تصمیم جدی به ترک این کار بگیرم . میخواستم بدانم که این کار من باعث میشود که در اینده در رابطه به مشکل بر بخورم چون خیلی نگران این موضوع شدم

  پاسخ
  • مشاور 24 ساعته گفته:

   سلام به شما آقا محمد
   خب در این مسیر بهتر است که به چند مورد توجه کنید تا بتوانید شرایط بهتری را در این مسیر تجربه کنید.
   ۱٫ خب شما با وارد شدن به دوران نوجوانی یک سری هرمون های جدید در بدنتان ترشح می شود که خب این ترشح هرمون ها باعث می شود که شما نیازهای جدید را تجربه کنید و تغییرات جسمی جدیدی داشته باشد مثل بلند تر شدن قد و یا تغییرات در صدا و اندام های جنسی و…. در کنار تجربه نیازهای جنسی و حتی تمایل به ارتباط با جنس مخالف .خب تا اینجا اصلا این تجربیات چیز بدی نیست و اتفاقا کمک می کند تا شما کم کم آماده وارد شدن به جوانی و ارتباطات هدفمند و ازدواج شوید .
   پس بهتر است از سرزنش کردن خودتان برای تجربه هایی کاملا طبیعی خوداری کنید و در کنار اینکه خب توجه کنید قرار نیست تجربه هر نیازی در همان زمان با رفتاری همراه شود پس گاهی می توانید به خودتان زمان بیشتری بدهید و مدیریت داشته باشید.
   ۲٫ نیاز است که شما اولویت های زندگی خودتان و علایق و تمایلاتی که دارید را مشخص کنید و برای زندگی روزانه خودتان برنامه ریزی داشته باشید در این حالت از تمرکز افراطی بر این نیاز کاسته می شود و شما میتوانید زندگی هدفمند تری داشته باشید و در کنار اینکه خب چون رفتار خودارضایی را زیاد تجربه می کنید نیاز است که در برنامه زندگی خودتان حتی برای این رفتار هم وقت بگذارید اما مدیریت شده یعنی در اول مثلا سه روز یکبار در تایم ۱۵ دقیقه در ساعت ۲۱ و بعد به مرور تعداد روزها را افزایش بدهید.
   ۳٫ محرک های بیرونی مثل خیالپردازی، چت کردن های جنسی، فیلم و عکس های پورن و… می تواند باعث شود که تمرکز بیشتری بر این نیاز داشته باشید بهتر است انها را حذف کنید و بجای آنها جایگزین های لذت بخش اما سازنده داشته باشید .
   ۴٫ ترک خودارضایی به صورت ناگهانی رخ نمی دهد پس به خودتان زمان بدهید و از سرزنش کردن خودتان خوداری کنید.
   ۵٫ این عوارضی که در مورد خودارضایی می خوانید بسیاری از آنها اصلا تایید علمی ندارند و خب در این رفتار به شکل مدیریت شده رخ نمی دهد بلکه خودارضایی زمانی می تواند مشکل آفرین باشد که به شکل اعتیاد اور تکرار شود و زمان زیاد را از شما بگیرد و انرزی روحی و جسمی زیادی برای آن بگذارید.
   با مدیریت این رفتا از آسیب های احتمالی بر شرایط جسمی و روحی شما و در آینده زندگی زناشویتان کاسته می شود.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.