مرکز مشاوره خانواده به دلیل وجود مشکلات موجود در میان خانواده ها کم کم شکل گرفته است و افراد از ان برای کاهش مشکلات و دغدغه های خود استفاده می کنند.

یکی از انواع مشاوره که این روزها طرفداران بسیار زیادی را در بین اقشار مختلف مردم و در سنین مختلف دارد مشاوره خانواده است و دلیل این امر ممکن است این باشد که این روزها مشکلات خانوادگی روز به روز به دلیل شرایط سخت اقتصادی اجتماعی و فرهنگی رو به افزایش است و به خصوص در شهرهای بزرگ و با سطح توقعات بیشتر مردم معمولاً با مشکلات بیشتری مواجه می باشند.

بنابراین مرکز مشاوره خانواده می‌تواند یک راهکار مناسب برای کاهش دغدغه های مردم در زمینه های مختلف مشکلات خانوادگی و روابط میان والدین و فرزندان باشد در مرکز مشاوره خانواده انواع مشاوره های مربوط به خانواده که می‌توانند نقش مهمی را در بهبود شرایط و اوضاع روحی و روانی و شرایط کلی اعضای خانواده داشته باشند ارائه می‌شود.

مثلا بسیاری از خانواده ها ممکن است با تربیت کودک خود مشکلات بسیار زیادی را داشته باشد که این مشکلات بیشتر مربوط به خانواده های نوپا و جوان است.

لذا مرکز مشاوره خانواده می‌تواند در جهت تأمین مشاوره کودک برای تربیت هرچه بهتر اقدام نموده و والدین را برای کاهش دغدغه ها و مشکلات در این زمینه یاری نمایند.

سایت “مشاورانه” به صورت ۲۴ ساعته در زمینه های مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی و حضوری در خدمت شماست ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ برترین روانشناسان ایران در کنار شما هستند.

مرکز مشاوره خانواده

مرکز مشاوره خانواده و حل مشکلات زندگی

یکی دیگر از مشکلاتی که همواره خانواده‌ها با آن مواجه هستند روابط میان والدین و فرزندان است که در این زمینه همواره فرزندان نوجوان و افرادی که تازه در سنین بلوغ قرار گرفته‌اند مشکلات بیشتری را در این زمینه دارند.

چرا که این سن و سال و این دوره از زندگی بسیار حساس بوده و به نوعی دوره گذار محسوب می‌شود و هر فردی اعم از دختر یا پسر اگر بتواند به خوبی این دوران را با موفقیت و بدون حاشیه پشت سر بگذارد.

قطعاً در اینده‌ای نزدیک شخصیت او به گونه ای مناسب شکل گرفته و تا آخر عمر می تواند وضعیت مناسب‌تری را نسبت به کسانی که در شرایط نامطلوبی در زمان بلوغ خود بوده‌اند تجربه نماید. 

انواع اختلال خواب
اختلال شناختی
مدیریت خشم در زندگی زناشویی
بخشیدن خیانت همسر ؟ سوالات در مورد خیانت همسر
زوج درمانی چیست و به حل چه مشکلاتی کمک می کند؟
روانشناسی رفتار خانواده
راهکارهای طلایی غلبه بر دلمردگی در روابط همسران
سوء ظن و شک و نقش آن در تخریب روابط شما
3 comment(s) need to be approved.
مشترک شوید
قابل توجه

سوالات متداول

1 - آدرس سایت کانون مشاوره خانواده چیست؟

سلام. تنها آدرس اینترنتی معتبر سایت کانون مشاوران kanonm.ir است.

2 - مرکز مشاوره خانواده معتبر را چگونه بیابم؟

سایت مشاورانه توانسته است که جز سایت های برتر کانون مشاوران ایران شود لذا می توانید مراکز برتر مشاوره خانواده را در سایت مشاورانه مشاهده کنید.

3 - آیا پیش از مشاوره می توانم چند سوال بپرسم؟

بله. این امکان مشاوره آنلاین در پایین تمامی صفحات و مطالب سایت مشاورانه به صورت رایگان توسط تیم روانشناسی برای شما فراهم شده است.

565 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
زهرا
1 روز پیش

چرا پاک کردین پیام منو؟؟؟ من ادم نیستم؟؟فقط بقیه ادمن؟؟باشه من دیگه پیام نمیدم اینجام برای خودتونو بقیه نخواستیم اصن خر ما از کره گی دم نداشت

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 روز پیش
Reply to  زهرا

سلام به شما زهرا جان سوالی از سیایت پاک نمی شود و سوال شما در ساعت ۲ نصف شب دریافت شده است که در اولین فرصت پاسخ داده می شود

زهرا
1 روز پیش

سلام دختری هستم۲۱ساله و مجردم و با خانواده زندگی میکنم خواهر و برادر بزرگترم ازدواج کردن و منو برادر کوچیکترم با مادروپدرم زندگی میکنیم راستش من خانواده خشک و سردی دارم نیازهای مالی و عاطفی منو برطرف نمیکنن به همین دلیل من احساس تنهایی و افسردگی میکنم و به خاطر همین به سمت دوستی های مجازی کشیده شدم ولی فقط مجازی جرات خارج از مجازیو ندارم میترسم برام دردسر بشه حرف دربیارن برام ولی حدو حدودمو حفظ میکنم اجازه نمیدم به سمت مسائل جنسی کشیده بشه ولی با این حال بازم از هیچی لذت نمیبرم از زندگی خسته شدم هیشکی… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 روز پیش
Reply to  زهرا

سلام به شما زهراجان اینکه شما در این سن تمایل داشته باشید مورد توجه جنس مخالف باشید و یا نیازهای عاطفی را تجربه کنید که برایتان ارزشمند باشد خب یک روند طبیعی رشدی در شما می باشد و بهتر است بخاطر تجربه این احساسات و نیازها خود را سرزنش نکنید اما دقت داشته باشید که حضور یک فرد دیگر در زندگی شما نمی تواند مدت زمان زیادی باعث بهبود شرایط روحی شما شود چون در اولین گام نیاز است که خود شما بدون سرزنش کردن خودتان پیش بروید تا زمانی که این ظاهر و اخلاقیات ، خانواده و.. در کنار… ادامه دیدگاه »

1 22 23 24
0 0 vote
Article Rating