اطلاعات تماس

شماره های تماس مشاوره تلفنی و رزرو وقت حضوری

۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲

مشاوره از راه دور

۹۸۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶+

۹۸۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰+

۹۸۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷+

سایت مرکز مشاوره ستاره زیر نظر سایت مشاورانه می باشد.

انتقادات و پیشنهادات *** سوالات خود را در بخش دیدگاه هر صفحه متناسب با موضوع آن بنویسید**

مشترک شوید
قابل توجه

سوالات متداول

1 -

6 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
حدیث
10 ماه پیش

با سلام من ۱۷ سالمه و از بچگی عاشق پسرعموم بودم ک ۱۰ سال ازم بزرگتره و نمیدونم منو میخواد یا نه و نشانه هاش فقط بهم نگاه میکنه با لبخند یا خیره میشه خیلی کم حرفه و خیلی کم میبینیمشون نمیدونم چجور بفهمم چرا بهم نمیگه ک میخواد یا نه چون واقعا میخوامش و چیکار کنم ک بگه یا بفهمم منو دوس داره یا نه میشه کمکم کنین.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
10 ماه پیش
پاسخ به  حدیث

سلام به شما حدیث جان احساسات شما قابل احترام هست اما دقت کنید که شما در سن نوجوانی قرار دارید و در این سن گرایش به جنس مخالف بیشتر می باشد و این گرایشات چون با تصمیم گیری هیجانی و خیالپردزای و بزرگنمایی همراه می باشد می تواند باعث شود که شما رفتارهای پسر عمویتان را با بزرگنمایی و خطاهای شناختی با احساسات خودتان معنا دهی کنید . بهتر است از تمرکز بر این موراد خوداری کنید ایشان به اندازه کافی شما را می شناسند و اگر احساسی وجود داشته باشد در زمان مناسب و شرایط سنی مناسب شما می… ادامه دیدگاه »

اذر
1 سال پیش

با سلام و خسته نباشید
من نیاز به یک مشاوره تلفنی در اولین وقت دارم و نتوتستم با مرکز مشاوره شما تماس بگیرم اگر ممکنه شماره یا یک راه ارتباطی رو لطفا ایمیل کنین سپاس از سایت خوبتون.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  اذر

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۳۵۴۳۰۴

teo
1 سال پیش

سلام،من تقریبا٧ سال عروس یه خانواده اى هستم که رابطه خیلى خوب و بى دردسرى با پدر و مادر همسرم و رابطه با خواهرشوهر و برادر شوهرم رابطه اى خواهرانه و صمیمى داشتم. برادر شوهرم تقریبا ۶ماهه که ازدواج کرده و با خانواده شوهرم تو یه خونه زندگى میکنن. همسر ایشون خیلى حساس هستن و رابطه صمیمى ما دیگه فقط در حد سلام و خداحافظى شده.حتى روى خانواده همسرم تأثیر گذاشتن تا حدى که رابطشون با من و همسرم سرد شده،خواهرشوهرم هرروز خونه ما بود و تو این مدت حتى یه روزم نیومده،تو مهمونیها اونارو تحویل میگیرن و کنارشونن و… ادامه دیدگاه »

5 1 رای
Article Rating