اطلاعات تماس

شماره های تماس مشاوره تلفنی و رزرو وقت حضوری

۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲

مشاوره از راه دور

۹۸۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶+

۹۸۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰+

۹۸۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷+

سایت مرکز مشاوره ستاره زیر نظر سایت مشاورانه می باشد.

انتقادات و پیشنهادات *** سوالات خود را در بخش دیدگاه هر صفحه متناسب با موضوع آن بنویسید**

The last comment needs to be approved.
مشترک شوید
قابل توجه

سوالات متداول

1 -

6 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
حدیث
1 سال پیش

با سلام من ۱۷ سالمه و از بچگی عاشق پسرعموم بودم ک ۱۰ سال ازم بزرگتره و نمیدونم منو میخواد یا نه و نشانه هاش فقط بهم نگاه میکنه با لبخند یا خیره میشه خیلی کم حرفه و خیلی کم میبینیمشون نمیدونم چجور بفهمم چرا بهم نمیگه ک میخواد یا نه چون واقعا میخوامش و چیکار کنم ک بگه یا بفهمم منو دوس داره یا نه میشه کمکم کنین.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  حدیث

سلام به شما حدیث جان احساسات شما قابل احترام هست اما دقت کنید که شما در سن نوجوانی قرار دارید و در این سن گرایش به جنس مخالف بیشتر می باشد و این گرایشات چون با تصمیم گیری هیجانی و خیالپردزای و بزرگنمایی همراه می باشد می تواند باعث شود که شما رفتارهای پسر عمویتان را با بزرگنمایی و خطاهای شناختی با احساسات خودتان معنا دهی کنید . بهتر است از تمرکز بر این موراد خوداری کنید ایشان به اندازه کافی شما را می شناسند و اگر احساسی وجود داشته باشد در زمان مناسب و شرایط سنی مناسب شما می… ادامه دیدگاه »

اذر
1 سال پیش

با سلام و خسته نباشید
من نیاز به یک مشاوره تلفنی در اولین وقت دارم و نتوتستم با مرکز مشاوره شما تماس بگیرم اگر ممکنه شماره یا یک راه ارتباطی رو لطفا ایمیل کنین سپاس از سایت خوبتون.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  اذر

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۳۵۴۳۰۴

teo
2 سال پیش

سلام،من تقریبا٧ سال عروس یه خانواده اى هستم که رابطه خیلى خوب و بى دردسرى با پدر و مادر همسرم و رابطه با خواهرشوهر و برادر شوهرم رابطه اى خواهرانه و صمیمى داشتم. برادر شوهرم تقریبا ۶ماهه که ازدواج کرده و با خانواده شوهرم تو یه خونه زندگى میکنن. همسر ایشون خیلى حساس هستن و رابطه صمیمى ما دیگه فقط در حد سلام و خداحافظى شده.حتى روى خانواده همسرم تأثیر گذاشتن تا حدى که رابطشون با من و همسرم سرد شده،خواهرشوهرم هرروز خونه ما بود و تو این مدت حتى یه روزم نیومده،تو مهمونیها اونارو تحویل میگیرن و کنارشونن و… ادامه دیدگاه »

4.5 2 رای
امتیاز شما (روی ستاره سمت چپ بزنید↓)