استفاده از روش نوبت دهی از طریق آنلاین می تواند برای افراد بسیار مفید و موثر و سبب کاهش زمان استفاده در آن و همچنین از شبکه اجتماعی واتس اپ نیز می توان برای نوبت دهی از طریق آنلاین اقدام نمود که بایستی حتما قبل از این کار سایت ها و آدرس های مراکز مشاوره مورد نظر خود را چک نموده تا از وجود شبکه های اجتماعی در آنها اطمینان حاصل نمایید.

لذا مشاوره ما در تمامی زمینه ها فعال بوده و علاوه بر اینکه انواع مشاوره ها را از طرق مختلف همچون آنلاین تلفنی و اینترنتی و حضوری انجام می‌دهند نوبت دهی را نیز از طریق آنلاین حضوری تلفنی و اینترنتی انجام داده و افراد می‌توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و واتس اپ و نیز اسکایپ و یا استفاده از سایت های مراکز مشاوره ما جهت نوبت دهی آنلاین استفاده نموده است.

زمان مورد نظر و مناسب خود را جهت ملاقات با مشاور موردنظر خود تعیین نموده و پس از تعیین وقت قبلی جهت یکی از انواع مشاوره دلخواه خود که می‌تواند حضوری یا تلفنی و یا حتی اینترنتی و آنلاین باشد اقدام نمایند.

نوبت دهی آنلاین

نوبت دهی آنلاین و مزیت های آن

مزیت های نوبت دهی آنلاین نسبت به سایر روشهای رزرو وقت مشاوره و نوبت دهی را می‌توان شامل کاهش زمان مورد نظر و ذخیره زمانی و همچنین کاهش میزان هزینه اقتصادی افراد دانست که این روزها به دلیل مشکلات مالی و زمانی متعدد برای افراد می‌تواند بسیار حائز اهمیت بوده و آنها را بیش از پیش به استفاده از این روش برای نوبت دهی و رزرو وقت مشاوره سوق داده است.

مرکز مشاوره ما انواع روش های مورد نظر برای سلیقه های مختلف را مورد بررسی قرار داده و آپشن های گوناگونی را برای افراد مختلف ارائه نموده است تا تمامی افراد بتوانند مطابق با سلیقه و خواست خود به رزرو وقت مشاوره و تعیین وقت قبلی برای ملاقات با مشاور دلخواه خود اقدام نمایند.

روش استارت استاپ برای جلوگیری از زود انزالی
برنامه 12 قدم ترک اعتیاد
اختلاف سطح خانواده ها در ازدواج
پیامد ها و عوارض اعتیاد به مواد مخدر
روانکاوی اعتیاد
علل گرایش به ماریجوانا
The last comment and 67 other comment(s) need to be approved.
مشترک شوید
قابل توجه
578 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
ماهتین
2 روز پیش

من وهمسرم همش سر خانوادش دعوا داریم واقعا خسته شدم خانواده ای که اصلا بهش اهمیتم نمیدن

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
2 روز پیش
پاسخ به  ماهتین

سلام به شما دوست عزیز در این مورد با توجه به اینکه بیان می کنید دائم نیاز است که شما و همسرتان برای بهبود مسیر تعاملی خود به زوج درمانگر مراجعه کنید چون نوع رفتار و دیدگاها و افکار و احساسات و توقعاتی که از یکدیگر دارید تاثیر زیادی بر نتیجه گیری و مشکلات شماها می گذارد. به صورت کلی دقت کنید که حتی اگر گفته شما درست باشد و خانواده همسرتان به ایشان احترام نگذارند بازهم جز دارایی و هویت ایشان محسوب می شوند و نمی توان از ایشان توقع داشت آنها را دوست نداشته باشند و یا ارتباط… ادامه دیدگاه »

وحید
11 روز پیش

سلام وقتتون بخیر باشه من یک پسر ۱۹ ساله هستم که از دی ماه سال قبل تا به امروز در کنار درسم به کاری که به شدت بهش علاقه دارم مشغول هستم. خانواده ام از اول مخالف این کار من بودن ولی با اصرار زیاد راضی شدن به این مسئله ولی این مورد تبدیل شده به اهرم فشار اونها یعنی هر سری که بحث بالا میگیره یا من مخالفتی میکنم دست میزارن رو این موضوع و میگن که اگه بر طبق گفته ما عمل نکنی حق نداری سرکار بری و اینطوری منو به بازی گرفتن همین دیروز هم به خاطر… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
11 روز پیش
پاسخ به  وحید

سلام به شما آقا وحید درک میکنم که شما می خواهید علایق خود را دنبال کنید اما در این مسیر بهتر است که سعی کنید از مسیر تعاملی در احترام استفاده کنید و در این مورد نیز بهتر است که اگر اشتباه رفتاری داشته اید در احترام با پدر و مادر صحبت کنید و بیان کنید که تلاش انها را برای خودتان درک میکنید اما در کنار آن احساسات خودتان را از این تهدیدها و این سبک برخورد بیان کنید. اینکه شما درون گران هستید یا خیر را بدون بررسی نمی توانیم بیان کنیم اما در هرصورت سبک شخصیتی هر… ادامه دیدگاه »

فروزان
11 روز پیش

به مشاور کودک آنلاین (واتس اپ )متخصص در زمینه اختلال عملکرد اجرایی نیازدارم.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
11 روز پیش
پاسخ به  فروزان

سلام شما می توانید با شماره زیر تماس بگیرید و درخواستی که دارید رو بیان کنید همکاران ما به شما کمک می کنند تا بتوانید در واتساپ این خدمات را دریافت کنید.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱۲۲۳۵۴۷۸۳

RAmie
16 روز پیش

میخام خودکشی کنم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
16 روز پیش
پاسخ به  RAmie

سلام به شما دوست عزیز
درک میکنم که حتما فشار روحی زیادی را تجربه می کنید که باعث شده است افکار خودکشی داشته باشید اما در هرصورت خودکشی راحل هیچ مشکلی نیست و بهتر است باهم در مورد مشکلاتی که دارید بیشتر صحبت کنیم و راحل هایی را پیدا کنیم که برای شما سازندگی بیشتری داشته باشد.
اطلاعات بیشتری در مورد شرایط روحی و خانوادگی و مدت زمانی که ای این افکار را دارید و همچنین شرایط سنیتان قرار بده تا بتوانیم در این مسیر نتیجه گیری بهتری داشته باشیم

RAmie
16 روز پیش

۲۱سالمه دیگه از همه چی بریدم خانوادم هیچ نوع توجه ایی بم نمیکنن بخاطر اینکه یک روز در خانه استراحت میکنم و مرخصی میگیرم بم توهین و حرفایی رکیک میزنن و میگن برو خودتو بکش جایی هم ندارم برم از بچگی مورد ازار پدرم قرار گرفته ام تا حالا هیچ دلخوشیی ب زندی نداشته ام و از بچگی مثل برده کار کرده ام دیگه راه حلی برام نمونده

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
16 روز پیش
پاسخ به  RAmie

درک میکنم که این سبک رفتاری آنها برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما دقت کنید که شما دیگر یک اقای جوان هستید که استقلال مالی هم دارید خب در این مسیر اگر نمی توانید در کنار خانواده زندگی کنید خب در کنار احترام به آنها می توانید مسیر رشدی خودتان را جدا کنید و حتی خانه مستقل داشته باشید. شاید واقعا هرگز آنها نخواهند مسیر رفتاری خودشان را تغییر بدهند شما که قرار نیست به خودتان آسیب بزنید بلکه می توانید در احترام به آنها مسیر خودتان را طی کنید. سعی کن برای بهبود شرایط روحی… ادامه دیدگاه »

نازنین
20 روز پیش

سلام من یک دختر ۱۷ساله هستم حدودا ۳ماه میشه ک فهمیدم ب پسرهمسایمون علاقه‌مند هستم شاید قبلا باافرادی در ارتباط بودم از سر بچگی اما میدونم الان شرایطم فرق کرده تا الان حسی ک ب ایشون داشتم رو ب کسی نداشتم من یکبار بصورت ناشناس با ایشون حرف زدم و حس میکنم ایشون مسیر زندگی من رو تغییر دادن من قبلا نماز نمیخوندم اما الان نمازهام بجاست و کلا من رو باحرف هاشون از این رو ب اون رو کردن حقیقت ایشون آدم مذهبی هستن و من فکر میکنم ک دقیقا همون ایده‌آل من هستن هم میترسم از اینکه متوجه… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
20 روز پیش
پاسخ به  نازنین

سلام به شما نازنین جان ببین عزیزم شما از شروه نوجوانی احتمالا احساسات به جنس مخالف را تجربه کرده اید و خب این یعنی این گرایش با شروع نوجوانی شروع شده است و اصلا هم چیز بدی نیست اما شما در کنار احترام به احساسات خودتان نیاز است که به شرایط سنی و رشدی که دارید هم توجه کنید چون در این مسیر اگر بخواهید خود را بیش از اندازه درگیر این احساسات کنید این باعث می شود که شما از مسیر اصلی خودتان خارج شوید . خب در این مسیر بهتر است در احترام به احساسات خود سعی کنید… ادامه دیدگاه »

Afsaneh
21 روز پیش

سلام من حدود ده سال پیش عاشق یه اقایی شدم و خانوا ه ها نذاشتن ما به هم برسیم و کلا مارو از هم دور نگه داشتن اون اقا هیچ خبری ازمن نداشت بعد از یک سال ازدواج کرد اما من همچنان دوسش داشتم تا اینکه دوسال پیش دیدم به من پیام دادن که چون فک میکردن من فراموششون کردن رفتن ازدواج کردن دوسال باهم بودیم ایشون بچه دار نمیشن دوباره ما وابسته هم شدیم با همسرش درمیون گذاشته بود همسرش هم با من ارتباط برقرار کرد و حتی برای من جشن فارغ التحصیلی گرفت اما الان بهش گفته که… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
21 روز پیش
پاسخ به  Afsaneh

سلام به شما دوست عزیز احساساتی که دارید قابل احترام می باشد اما در هرصورت این این اقا متاهل می باشند و ارتباط شما با هم در مسیر درستی قرار ندارد و می تواند زندگی مشترک آنها و شرایط روحی خودتان و همسر ایشان را نیز تحت تاثیر قرار بدهد . در این مورد خب این خانم دیدگاه خودشان را بیان کرده اند و مایل به بودن در کنار شما نیستند و در این مسیر شما نیاز است برای قسمت خودتان تصمیم گیری کنید که آیا می خواهید وارد این سبک زندگی مشترک شوید یا خیر؟ این سبک زندگی مشترک… ادامه دیدگاه »

...
21 روز پیش

سلام من پسری ۱۶ ساله دارم احساس میکنم مدتی سیگار میکشه هر چی هم باهاش صحبت میکنم فایده ندار ه خواهش میکنم راهنمایی کنید چکار کنم خیلی نگرانم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
21 روز پیش
پاسخ به  ...

سلام به شما دوست عزیز
نگرانی شما برای فرزندتان قابل احترام می باشد اما در این مسیر بهتر است که شرایط فرزندتان به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا در این مسیر بتوانیم به او کمک کنیم در مسیر رشدی بهتر ی حرکت کنند.
۱٫ شما چه میزان اطمینان دارید که او سیگار می کشد؟
۲٫ علایم و رفتارهای پز خطر دیگری نیز در او مشاهده می کنید؟
۳٫ روابط او با همسالان و خانواده چگونه هست؟
۴٫ واکنش شما و همسرتان نسبت به فرزندتان چگونه می باشد؟
۵٫ از نظر روحی او را چگونه ارزیابی می کنید؟

Laveen
24 روز پیش

سلام.. امم من یه مشکل خیلی بزرگی دارم تو زندگیم=) من دقیقا یه ساله پیش وارد یه فندومی در اینستا شدم ک ا تجا دوستای زیادی پیدا کردم من از همون اول زیاد جدی نبود بودنم تو اون مکان بعد من کلا هویتمو دروغ گفتم اسمم فامیلم سنم اسم خواهرم فقد همین چهار تا بعد به اولین نفری ک گفتم مجبور شدم تا تهش برم:) بعد الان تهش با یکی رفیق شدم ک هم اون به من وابستس و هم من و میگن ماه پشت ابر نمیمونه.. شاید بگم من حتی اونو اع خونوادم بیشتر دوس دارم ولی چ فایده… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
24 روز پیش
پاسخ به  Laveen

سلام به شما دوست عزیز احساساتی که دارید قابل احرتام هست اما در این مسیر نیاز است که شما در این مسیر توجه کنید که شناخت در دنیای مجازی شناختی ناقص می باشد و نمی توان بر این شناخت در مورد یک رابطه تصمیم گیری کرد. در هرصورت این روابط به مرور وابستگی زیادی ایجاد می کند و در این مسیر شما نیاز است که به این مورد توجه کنید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید . بهتر است در این مسیر واقعیت موجود را به این فرد بیان کنید در هرصورت این شرایط برای خود شما هم وابستگی… ادامه دیدگاه »

Sajedeh
27 روز پیش

سلام من خیلی وقته از یه اقایی خوشم اومده و چند باری هم از دیدمش و تو سوشال مدیا دنبالش میکنم اما هرکاری میکنم تا حسم رو بهش نشون بدم نمیتونم و همین موضوع باعث شده اعتماد بنفسم اومده پایین انگیزمو از دست دادم و حوصله انجام کاریو ندارم خب من تا حالا واسم پیش نیومده بخام به کسی ابراز احساسات کنم و الان از همین میترسم که بگم و بعد قبول نکنه اونوقت خودخوریام واس غروری که از دست دادم شروع میشه. خیلی برام سخت میگذره و نمیدونم دقیقا چیکار کنم و راهش چیه؟!

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
27 روز پیش
پاسخ به  Sajedeh

سلام به شما دوست عزیز احساساتی که دارید قابل احترام می باشد اما عزیزم در این مسیر نیاز است که شما به میزان و مسیر شناخت توجه کنید چون اگر شناخت شما تنها در دنیای مجازی باشد این شناخت برای ارتباط کافی نیست . در کنار اینکه خب بله شما می توانید احساسات خود را بیان کنید اما در این مسیر بله ممکن است احساسات این آقا با شما در یک مسیر نباشد در این حالت نمی توان هیچ یک از شما دو نفر را سرزنش کرد اما نیاز است که این مسیر و شرایط را مد نظر داشته باشید.… ادامه دیدگاه »

Raziyeh
29 روز پیش

سلام من الان نزدیک به دوسال هستش که یکی رو خیلی دوسش دارم ولی جدیدا خیلی زود سر چیزای الکی عصبی میشم و هی دعوا راه میندازم همش حس میکنم که بهم اهمیت نمیده این رفتارم باعث میشه اونم اذیت بشه اگه میشه لطفا بگین چیکار میتونم بکنم که این وضعیت بهتر بشه

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
29 روز پیش
پاسخ به  Raziyeh

سلام به شما راضیه جان
ببین عزیزم در این مسیر خب افکار شما تاثیر زیادی بر عملکرد شما و واکنش های شما خواهد داشت و وقتی که شما فکر میکنید در این رابطه به شما توجهه لازم نمی شود خب اینکه نسبت به این شرایط عصبی باشید و واکنش نشان بدهید یک امر طبیعی هست .
در این مسیر بهتر است که مسیر و هدف و توقعات از رابطه مشخص تر شود تا بتوانید در این مسیر نتیجه گیری بهتری داشته باشی .

Girl
1 ماه پیش

سلام من یه دختر ۱۹ سالم ک چند وقت پیش با یه پسری تو تلگرام به صورت مجازی آشنا شدم شروع کردم ب چت کردن باهاش خب اون خیلی از من خوشش اومد و دوست داشت ک رابطه عاشقانه برقرار کنه چون مجازی بود زیاد بهش اهمیت ندادم خب فک کردم ک چیز الکسه ما ک هیجوقت قرار نیس همو ببینیم بعد اون آقا پسر ب شدت وابسه من شد الان هرکار میکنم بخام از زندگیش برم منو با مرگ خودش تهدید میکنه نمیدونم چیکار کنم واقعا حسی بهش ندارم فقط واسه اینکه بلایی سر خودش نیاره باهاشم حیلی سردرگمم… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 ماه پیش
پاسخ به  Girl

سلام به شما دوست عزیز ببین عزیزم در هرصورت این روابط می تواند به مرور وابستگی زیادی ایجاد کند پس بهتر است که در اینگونه روابط حدود رابطه را مشخص کنید و از وارد شدن به روابط احساسی در دنیای مجازی خوداری کنید . در مورد این آقا نیز بهتر است در احترام به ایشان بیان کنید که مایل به ادامه این ارتباط نیستید و در مورد تهدید ایشان به خودکشی نیز بهتر است بیان کنید که در این مورد شما مسئولیتی ندارید و بهتر است که اگر تصمیم به ترک رابطه دارید از رفت و برگشت خوداری کنید و… ادامه دیدگاه »

Torang
1 ماه پیش

سلام من دختر ۲۶ساله هستم ، حدود هفت سالی هست که عاشق یه آقای هستم که این روزها شرایط آشنایی ما فراهم شده ,منتها اون آقا به شدت به صداقت حساس هستن وخط قرمزشون هست و درگذشته اشتباهاتی داشتم که دیگه هیچوقت تکرارشون نکردم وفراموش کردم ،اما اگه از من سوال کردن چه جوابی بدم ،من هفت سال منتظرشون بودم حالا به خاطر ۱۱سال پیش اگه از دستشون بدم ؟ از طرفی اصلا نمیخوام بهشون دروغی بگم ، به شدت عذاب وجدان دارم اگه خیلی صادق اون شخص 😭والان نمیدونم چیکارکنم واقعا نمی‌دونم واینم بگم هفت سال بدون اینکه بدونن… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 ماه پیش
پاسخ به  Torang

سلام به شما دوست عزیز احساساتی که دارید قابل احنرام هست اما عزیزم در این مسیر اگر می خواهید وارد یک ارتباط شوید خب نیاز است که این ارتباط مسیر مشخص را طی کند. در مورد گذشته نیز بهتر است که خب از بیان جزئیات خوداری کنید مخصوصا اگر که این گذشته تاثیری بر زندگی فعلی شما ندارد . در این مورد بهتر است اگر موضوع مهمی هم وجود دارد بهتر است که یک توضیح کلی بدهید . اما در هرصورت نیاز است که براساس شناخت پیش بروید چون در هرصورت گذشته هریک از شما با بعد رفتاری و شخصیتی… ادامه دیدگاه »

Nazanin
1 ماه پیش

سلام خسته نباشید من دختری ۱۳ ساله هستم‌ من خیلی وقت پیش با پسری ۱۴ ساله دوست بودم (مجازی)دوستش هم داشتم ولی به دلایلی اون رفت و.. بعد از اینکه اون رفت پسر دیگه ایی اومد پیویم و گفت من دوست دارم پشتتم و… با اون دوست شدم و بعد از خیلی وقت فکر کردم اون میخواد (۱۷ سالش بود) و رابطمون خیلی سرد شده بود و من بدون خداحافظی بلاکش کردم. الان خیلی خیلی تنهام هیچ دوستی ندارم و هنوز به اون پسر اولی فکر میکنم اصلا از فکرم بیرون نمیره نمیدونم چه کار کنم. خیلی هم نیاز دارم… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 ماه پیش
پاسخ به  Nazanin

سلام به شما نازنین جان احساسات و نیازهایی که داری عزیزم قابل احترام هست و نشان می دهد که شما وارد پرویه نوجوانی شده ای و خب این یعنی رشد شما در مسیر بزرگ شدن و تشکیل هویت قرار دارد اما در این مورد موضوع مهمی وجود دارد اینکه اگر بخواهی خودت را بیش از اندازه درگیر اینگونه روابط کنی این باعث می شود که از اولویت های دیگر زندگی مثل درس خواندن و یا بودن با دوستان و خانواده دور بمانید اما خب در این مسیر در کنار احترام به احساسات نیاز است که به شرایط سنیت هم توجه… ادامه دیدگاه »

پریسا
1 ماه پیش

سلام.پسردایی من ۱۰ روز پیش در واتساپ آزمون خواستگاری کرد.اما من باتوجه به نوع بیانش و صحبتهای متوجه شدم که از سر ترحم و دلسوزی قصد داره با من ازدواج کنه.چون ما از نظر اقتصادی سطح پایینی داریم.بهمین خاطر هم بعلت نوع بیانش و هم بعلت های زیادی ک در ذهن خودم داشتم بهش گفتم نه.حالا پشیمونم و بشدت ذهنم درگیره.میشه کمکم کنید؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 ماه پیش
پاسخ به  پریسا

سلام به شما پریسا جان ببین عزیزم اگر هردوی شما شرایط ازدواج را دارید از نظر سنی و رشدی خب در این مسیر بهتر است که هردویتان در مسیر تعامل و صحبت در دنیای واقعی پیس بروید . مسیر ارتباطی در چت هیچگونه احساسی را نمی تواند انتقال بدهد و می تواند با ضریب خطای بالایی همراه باشد پس بهتر است در این مسیر اگر امکان ارتباط وجود دارد از ایشان بخواهید اگر در این مسیر هنوز بر تصمیم خودشان هستند از طریق رسمی اقدام کنند تا بتوانید باهم صحبت کنید . در هرصورت اینکه هدف و دلایل ایشان از… ادامه دیدگاه »

علی
1 ماه پیش

سلام خسته نباشید من دختر ۲۳ساله هستم که الان ۶ساله ازدواج کردم ویه پسر ۲ساله دارم همسر من خیلی شکاک و خسیس هستش وخیلی هم اذیت میکنه و الان میشه به طلاق فکر کنم یا نه واقعا خسته شدم از کاراش عین یه اسیر هستم و بجز خونه پدرم جایی نمیتونم برم الان چیکار کنم

Last edited 1 ماه پیش by علی
ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 ماه پیش
پاسخ به  علی

سلام به شما دوست عزیز
در این مسیر نیاز است که حتما بعد شخصیتی همسرتان مورد ارزیابی قرار گیرد در هرصورت این مورادی که بیان می کنید باهم در ارتباط می باشد و در مسیر تصمیم گیری بهتر است که حتما باهم به روانشناس مراجعه کنید و بعد در مورد طلاق تصمیم گیری کنید و اگر در این مسیر همسرتان برای مراجعه اقدام نکردند بهتر است که خود شما در این مسیر برای بررسی بهتر و تصمیم گیری اقدام کنید.

ShabNaaam♤
1 ماه پیش

سلام خسته نباشید من دختری ۲۲ ساله هستم که آقای شخص مقابلم ۳۰ سالشونه ما خیلی همدیگرو دوست داشتیم و داریم ، طرف مقابل من بسیار آقای مغروری هستن اما بسیار با احساس که شکی دراون ندارم ، اشتباه من این بود که این اواخر زیادی بهشون ابراز احساسات کردم و کم کم عوض شدن درحدی که آخرین بار خیلی بد با من صحبت کردن و گفتن که منو نمیخوان و اگه بخوان خودشون میان سمتم. قبلا هم با حرفاشون میخواستن بمن نشون بدن که براشون مهم نیستم اما میدونم که چقدر به فکرمه و هزار بار تابحال پنهونی امتحانم… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
روانشناس
1 ماه پیش
پاسخ به  ShabNaaam♤

سلام به شما ببینید عزیزم طبیعتا لجبازی کردن و مقابله به مثل کردن می تونه شرایط رو بدتر کنه از طرفی نادیده گرفتن توهین ها و تحقیرهای ایشون نیز می تونه باعث بشه که مجدد ایشون این رفتارشون رو تکرار کنن و در واقع ارزش چندانی به رابطشون با شما ندن. اگر که ایشون مجدد برگشتن نیاز هست که شما ایشون رو بسنجید که چقدر برای برگردوندن شما مصمم هستن و آیا حاضر هستن اشتباهاتشون رو جبران کنن یا خیر. بهتره برای برگشت به رابطه عجولانه رفتار نکنید و مدت زمانی رو صبر کنید تا بتونید رفتارهای ایشون رو مشاهده… ادامه دیدگاه »

دلارا
1 ماه پیش
پاسخ به  روانشناس

…..

Last edited 1 ماه پیش by دلارا
1 8 9 10
3.5 6 رای
امتیاز شما (روی ستاره سمت چپ بزنید↓)
578
0
از این مطلب خوشتون اومد؟‌ نظر خودتون رو بگیدx
()
x