نوبت دهی تلفنی مشاور می تواند از طریق زیر صورت گیرد.

۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲

موبایل مراکز

۰۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶۰

۰۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰

۰۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷

برای عزیزان خارج از کشور

۹۸۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶+

۹۸۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰+

۹۸۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷+

در گذشته های نه چندان دور انجام مشاوره و فرآیند برگزاری آن دغدغه بسیاری از افراد بود و همواره افراد در این زمینه با مشکلات متعددی مواجه بودند.

چرا که مسافت های طولانی و عدم وجود امکانات این فرایند را با مشکل مواجه کرده و به آنها اجازه نمی داد تا بتوانند به راحتی از مشاوره های گوناگون استفاده نموده و دغدغه های خود را در زمینه های گوناگون برطرف نمایند.

اما امروزه با پیشرفت امکانات انواع روش های مشاوره برقرار شده است که می تواند پاسخگوی نیازهای افراد مختلف در این زمینه باشد.

همچنین روشهای رزرو وقت مشاوره نیز دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است.

در گذشته تنها از طریق حضوری می ‌توانستیم به نوبت دهی زمان مشاوره اقدام نماییم.

روش های نوبت دهی تلفنی مشاور

امروزه با استفاده از سایر روش های فراگیر که همگی افراد تقریبا به آنها دسترسی دارند این دغدغه ها تا حد بسیار زیادی کاهش یافته است.

مثلا یکی از روش‌های بسیار رایج و مهم که می‌تواند رضایت خاطر بسیاری از افرادی که زمان کافی برای مراجعه حضوری به مراکز مشاوره را ندارند فراهم کنند.

استفاده از روش نوبت دهی تلفنی مشاوره است که در این روش به راحتی فرد با استفاده از خطوط تلفن که امروزه در تمامی نقاط کشور فعال است می تواند اقدام به نوبت دهی زمان برای مشاوره نماید.

هم چنین استفاده از سایر روش های مرتبط نیز می‌تواند برای نوبت دهی و رزرو زمان مشاوره بسیار مطلوب و موثر واقع گردد.

امروزه به دلیل افزایش سطح دغدغه های مردم در زمینه های گوناگون اجتماعی فرهنگی اقتصادی و نیز تحصیلی و خانوادگی و کاری استفاده از مشاوره جایگاه و نقش ویژه ای را نزد عموم یافته است و مردم تلاش می‌کنند تا با استفاده از کمک های مشاور بتوانند زندگی بهتر و مطلوب‌ تری را برای خود و خانواده خود رقم زده و خود را به شرایط و جایگاه مطلوب تری از نظر اجتماعی اقتصادی خانوادگی تحصیلی و کاری برسانند.

بنابراین در تمامی موارد یاد شده نقش مشاوره انکارناپذیر است و همواره آنها کمک های شایان توجهی را به افراد برای داشتن زندگی بهتر و قدم نهادن در راه زندگی مطلوب تر و خوشبختی بیشتر کمک نموده اند.

اما با توجه به مشکلات بسیار زیاد مردم در زمینه های اقتصادی و همچنین نداشتن زمان کافی انجام جلسات مشاوره یکی از دغدغه ها و مشکلات اساسی افراد می باشد.

نوبت دهی تلفنی مشاور

چرا نوبت دهی تلفنی مشاور مفید است؟

بسیاری از افراد حتی برای تعیین وقت مشاوره نیز با مشکل مواجه هستند چرا که نمی توانند به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه نموده و وقت مشاوره را تعیین نمایند بنابراین برای این افراد استفاده از سایر روش ها که می تواند زمان کمتری را صرف نمایند توصیه می شود.

یکی از روش ها برای رزرو وقت مشاوره استفاده از روش تلفنی در روش نوبت دهی مشاور است که می تواند نقش بسزایی را در کاهش اتلاف وقت فرد داشته باشد.

نوبت دهی تلفنی مشاور می تواند سبب افزایش سرعت فرد در برقراری ارتباط با منشی مربوطه و نیز تعیین زمان مناسب تر برای برقراری ارتباط و ملاقات با مشاور چه از طریق حضوری و یا سایر روش های مشاوره باشد.

نکته بسیار مهم در روش تلفنی و نوبت دهی تلفنی مشاوره این است که در این روش افراد به راحتی می توانند از هر نقطه ایران با مشاور مربوطه و مرکز مشاوره دلخواه خود ارتباط برقرار نموده و جهت تعیین زمان مناسب برای ملاقات و ویزیت با مشاوره مورد نظر خود اقدام نمایند.

که البته این زمان چندان قابل توجه نیست و به هر حال برای افرادی که از راه دور اقدام به این کار می کنند و یا حتی در شهر تهران هستند و از نظر جغرافیایی به مرکز مشاوره ما نزدیک نیستند بسیار از نظر زمانی و نیز هزینه مقرون به صرفه می باشد بنابراین نباید گمان کنیم که معطلی در این روش زیاد است.

اختلال خلقی
مشاوره فوبیا و درمان فوبیا هراس و ترس
ویدیو-درمان-افسردگی-و-دوقطبی
بهترین مرکز مشاوره کجاست؟
1 comment(s) need to be approved.
مشترک شوید
قابل توجه

سوالات متداول نوبت دهی تلفنی مشاور

1 - فرآیند نوبت دهی تلفنی چگونه است؟

با مراکز مورد تایید کانون مشاوران ایران تماس بگیرید یا از سایت مشاورانه، کمک بخواهید. با شماره ها تماس گرفته و متناسب با موضوع مشاوره نزدیک ترین زمان ممکن با مشاورین با تجربه برای شما گذاشته می شود. از ساعت 9صبح تا 11 شب در خدمت شما هستیم.

2 - هزینه مشاوره تلفنی چقدر است؟

هزینه مشاوره تلفنی به مدت زمان شما و سطح تجربه مشاوره بستگی دارد. هزینه یک ساعت مشاوره به صورت میانگین 90 تا 120 هزارتومان می باشد.

3 - آیا می توان مشاوره تلفنی گرفت و جلسات بعدی حضوری با همان مشاور، جلسه داشت؟

بله. مرکز مشاوره مشاورانه این خدمات را برای شما فراهم کرده است.

4 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
3 ماه پیش

سلام محترم یک تقسیم اوقات کار دارم برای بهتر شدن درس هایم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
3 ماه پیش
پاسخ به  امان

سلام به شما دوست عزیز
برای دریافت برنامه نیاز است که به صورت حضوری یا تلفنی به مشاور تحصیلی مراجعه کنید.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

نافعی
7 ماه پیش

با سلام خودم هم برای اولین بار می خوام با مشاوره در صحبت باشم من از استان گیلان شهر رشت هستم اگر بتوانند مشکلم راحل کنند از طریق همین شماره ها خیلی خوبه ولی هزینه ی تلفنی بالا ست بعد گفتن رایگانه که تا حالا تماس نداشتم نمی دونم شماره می گیره یا نه،به خاطر هزینه تلفن برام سخت میشه تماس داشته باشم،با تشکر

Last edited 7 ماه پیش by نافعی
ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
7 ماه پیش
پاسخ به  نافعی

سلام به شما دوست عزیز
مشاوره رایگان ما در همین قسمت در سایت می باشد و به صورت چت مشاوره های تلفنی یا حضوری هزینه دارد که با تماس با شماره های داخل سایت می توانید اطلاعات لازم را دریافت کنید .
در این قسمت شاید ما بتوانیم شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید در مسیر رشدی خود بهتر حرکت کنید اما اگر شرایط شما نیاز به درمان و طی کردن مسیر و تعامل مستقیم داشته باشد نیاز به مراجعه حضوری و یا تلفنی می باشد .

4.4 9 رای
امتیاز شما (روی ستاره سمت چپ بزنید↓)
4
0
از این مطلب خوشتون اومد؟‌ نظر خودتون رو بگیدx
()
x