نوبت دهی حضوری تلفنی مشاور

نوبت دهی تلفنی مشاور می تواند از طریق زیر صورت گیرد.

۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲

موبایل مراکز

۰۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶۰

۰۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰

۰۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷

برای عزیزان خارج از کشور

۹۸۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶+

۹۸۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰+

۹۸۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷+

در گذشته های نه چندان دور انجام مشاوره و فرآیند برگزاری آن دغدغه بسیاری از افراد بود و همواره افراد در این زمینه با مشکلات متعددی مواجه بودند.

چرا که مسافت های طولانی و عدم وجود امکانات این فرایند را با مشکل مواجه کرده و به آنها اجازه نمی داد تا بتوانند به راحتی از مشاوره های گوناگون استفاده نموده و دغدغه های خود را در زمینه های گوناگون برطرف نمایند.

اما امروزه با پیشرفت امکانات انواع روش های مشاوره برقرار شده است که می تواند پاسخگوی نیازهای افراد مختلف در این زمینه باشد.

همچنین روشهای رزرو وقت مشاوره نیز دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است.

در گذشته تنها از طریق حضوری می ‌توانستیم به نوبت دهی زمان مشاوره اقدام نماییم.

روش های نوبت دهی تلفنی مشاور

امروزه با استفاده از سایر روش های فراگیر که همگی افراد تقریبا به آنها دسترسی دارند این دغدغه ها تا حد بسیار زیادی کاهش یافته است.

مثلا یکی از روش‌های بسیار رایج و مهم که می‌تواند رضایت خاطر بسیاری از افرادی که زمان کافی برای مراجعه حضوری به مراکز مشاوره را ندارند فراهم کنند.

استفاده از روش نوبت دهی تلفنی مشاوره است که در این روش به راحتی فرد با استفاده از خطوط تلفن که امروزه در تمامی نقاط کشور فعال است می تواند اقدام به نوبت دهی زمان برای مشاوره نماید.

هم چنین استفاده از سایر روش های مرتبط نیز می‌تواند برای نوبت دهی و رزرو زمان مشاوره بسیار مطلوب و موثر واقع گردد.

امروزه به دلیل افزایش سطح دغدغه های مردم در زمینه های گوناگون اجتماعی فرهنگی اقتصادی و نیز تحصیلی و خانوادگی و کاری استفاده از مشاوره جایگاه و نقش ویژه ای را نزد عموم یافته است و مردم تلاش می‌کنند تا با استفاده از کمک های مشاور بتوانند زندگی بهتر و مطلوب‌ تری را برای خود و خانواده خود رقم زده و خود را به شرایط و جایگاه مطلوب تری از نظر اجتماعی اقتصادی خانوادگی تحصیلی و کاری برسانند.

بنابراین در تمامی موارد یاد شده نقش مشاوره انکارناپذیر است و همواره آنها کمک های شایان توجهی را به افراد برای داشتن زندگی بهتر و قدم نهادن در راه زندگی مطلوب تر و خوشبختی بیشتر کمک نموده اند.

اما با توجه به مشکلات بسیار زیاد مردم در زمینه های اقتصادی و همچنین نداشتن زمان کافی انجام جلسات مشاوره یکی از دغدغه ها و مشکلات اساسی افراد می باشد.

نوبت دهی تلفنی مشاور

چرا نوبت دهی تلفنی مشاور مفید است؟

بسیاری از افراد حتی برای تعیین وقت مشاوره نیز با مشکل مواجه هستند چرا که نمی توانند به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه نموده و وقت مشاوره را تعیین نمایند بنابراین برای این افراد استفاده از سایر روش ها که می تواند زمان کمتری را صرف نمایند توصیه می شود.

یکی از روش ها برای رزرو وقت مشاوره استفاده از روش تلفنی در روش نوبت دهی مشاور است که می تواند نقش بسزایی را در کاهش اتلاف وقت فرد داشته باشد.

نوبت دهی تلفنی مشاور می تواند سبب افزایش سرعت فرد در برقراری ارتباط با منشی مربوطه و نیز تعیین زمان مناسب تر برای برقراری ارتباط و ملاقات با مشاور چه از طریق حضوری و یا سایر روش های مشاوره باشد.

نکته بسیار مهم در روش تلفنی و نوبت دهی تلفنی مشاوره این است که در این روش افراد به راحتی می توانند از هر نقطه ایران با مشاور مربوطه و مرکز مشاوره دلخواه خود ارتباط برقرار نموده و جهت تعیین زمان مناسب برای ملاقات و ویزیت با مشاوره مورد نظر خود اقدام نمایند.

که البته این زمان چندان قابل توجه نیست و به هر حال برای افرادی که از راه دور اقدام به این کار می کنند و یا حتی در شهر تهران هستند و از نظر جغرافیایی به مرکز مشاوره ما نزدیک نیستند بسیار از نظر زمانی و نیز هزینه مقرون به صرفه می باشد بنابراین نباید گمان کنیم که معطلی در این روش زیاد است.

بلوغ عاطفی
گروه درمانی
اختلالات خلقی و اضطراب

12 دیدگاه نیاز به تایید دارند.
4.4 19 رای
امتیاز شما (روی ستاره سمت چپ بزنید↓)
مشترک شوید
قابل توجه

سوالات متداول نوبت دهی تلفنی مشاور

1 - فرآیند نوبت دهی تلفنی چگونه است؟

با مراکز مورد تایید کانون مشاوران ایران تماس بگیرید یا از سایت مشاورانه، کمک بخواهید. با شماره ها تماس گرفته و متناسب با موضوع مشاوره نزدیک ترین زمان ممکن با مشاورین با تجربه برای شما گذاشته می شود. از ساعت 9صبح تا 11 شب در خدمت شما هستیم.

2 - هزینه مشاوره تلفنی چقدر است؟

هزینه مشاوره تلفنی به مدت زمان شما و سطح تجربه مشاوره بستگی دارد. هزینه یک ساعت مشاوره به صورت میانگین 90 تا 120 هزارتومان می باشد.

3 - آیا می توان مشاوره تلفنی گرفت و جلسات بعدی حضوری با همان مشاور، جلسه داشت؟

بله. مرکز مشاوره مشاورانه این خدمات را برای شما فراهم کرده است.

22 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
اشکان
25 روز پیش

با سلام و خسته نباشید
من ۱۸ سالمه ولی خیلی دغدغه دارم هم از نظر مالی هم خانوادگی خونوادم خیلی بهم فشار میارن حتی الان چند ماهه که به سیگار اعتیاد پیدا کردم.خیلی نسبت به ایندم میترسم میترسم اون چیزی که میخوام نشه نمیدونم چیکار کنم همش فکر میکنم خدا منو نمیبینه نمیدونم چیکار کنم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
25 روز پیش
پاسخ به  اشکان

سلام به شما آقا اشکان قابل درک هست که شرایط اقتصادی و خانوادگی می تواند برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده باشد اما در این مسیر بهتر است تا جای به این موضوع فکر کنید که خب بتوانید از نظر بیرونی هم برای آن کاری انجام بدهید چون تفکر بیش از اندازه بر این موراد و یا کارها و شرایط که مربوط به آینده است کمکی به شما نمی کند و تنها باعث می شود تمرکز شما از موضوعات مهم فعلی و اولویت هایی که دارید کاسته شود . بهتر است که در مورد مسائل خانوادگی خب در… ادامه دیدگاه »

رها
27 روز پیش

بامن تماس بگیرید، من امکانش رو ندارم.

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
27 روز پیش
پاسخ به  رها

سلام درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۹۰

ماهک
1 ماه پیش

سلام وقت بخیر،من ۳۸ سال دارم و همسرم ۳۹ سال و یک دختر ۵ ساله داریم. یک ماه پیش سر موضوعی با هم مشاجره کردیم و ۲ روز بعد ایشون اومدن برای دلجویی ولی از اون به بعد همسرم دیگه مثل قبل نیست،خیلی سرد شده ،حتی نمیزاره ببوسمش،لطفا راهنماییم کنید بگید چیکار کنم مثل قبل بشه

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 ماه پیش
پاسخ به  ماهک

سلام به شما دوست عزیز
خب در این مورد نیاز است که با همسرتان صحبت کنید و دلیل این دلخوری احتمالی و کناره گیری را جویا شوید در هرصورت زمانی می توانید این شرایط را بهبود ببخشید که همسرتان در مورد احساسات و افکاری که دارند با شما صحبت کنند.
در هرصورت موضوع مهم این است که این مسیر ارتباطی بین شماها قطع نشود و حتی در زمان بحث و مشکلات سعی کنید در احترام و بدون توهین و در کنار آن بدون قهر بلکه در مسیر تعامل باهم در مورد مشکلات تصمیم گیری کنید.

مهتاب نوری
4 ماه پیش

سلام وقت بخیر

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
4 ماه پیش
پاسخ به  مهتاب نوری

سلام مهتاب جان شما می توانید در همین قسمت سوال خود را ارسال کرده و با داشتن لینک جواب را در زیر سوال دریافت کنید.

زهرا
4 ماه پیش

سلام من یه مشاور میخام که بتونه تو چندتا زمینه بهم کمک کنه اگه سراغ دارین یا خودتون مشاور هستد لطفا بامن تماس بگیرید.
هزینه هرچقدر باشه برام مهم نیست
لطفا تماس بگیرید:

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
4 ماه پیش
پاسخ به  زهرا

سلام به شما زهرا جان امکان تماس ما با شما نیست و شماره شما نیز از متن ارسالی پاک شد تا سو استفاده ای صورت نگیرد .
در صورت نیاز به مشاوره می توانید با شماره زیر تماس بگیرید
۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

Sara
8 ماه پیش

سلام.من دوسال رژیم سخت گرفتم فقط خوراکم قهوه بوده جوری که چندبار ازحال رفتم.۸ماهه ازدواج کردم یک روز چیزی نخورده بودم یخورده ضعف کردم حالا مادرشوهرم میگه باید ببریمت متخصص اعصاب و روان تو مشکل داری.خیلی داره بهم سخت میگذره.اگه نرم فکرمیکنن مشکل دارم.اگه برم دیگه تااخر عمر اجازه دخالت به خودشون میدن.نمیدونم چکارکنم.من مریض نیستم فقط رژیم میگرفتم که دیگه نمیگیرم

Last edited 8 ماه پیش by Sara
ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
8 ماه پیش
پاسخ به  Sara

سلام به شما سارا جان
ببین عزیزم در احترام و بیان درک نگرانی ایشان بهتر است که خودتان در این مسیر اقدام کنید در هرصورت این میزان از رژیم گرفتن هم می تواند به بدن شما اسیب وارد کند و هم اینکه بهتر است شرایط روحی شما بررسی شود.
بهتر است در این مورد در احترام بیان کنید که نیازی نیست و خودتان در این مسیر با همراهی همسرتان اقدام می کنید.

پدرام
8 ماه پیش

با سلام و عرض ادب من ۴۲ سال دارم و همسرم ۴۰ ساله است. مدتی است که برای مهاجرت اقدام کردیم. حدود ۶ ماه در مورد این موضوع و بهترین راه انجام آن تحقیق کردم و بالاخره راهی مناسب و کاملا قانونی پیدا کردم. در ابتدا همسرم مخالفت خاصی نداشت و فقط کمی بی میل بود. اما حالا که مسئله جدی تر شده و زمان عقد قرارداد با یک وکیل حاذق و معتبر رسیده ایشان شدیدا مخالفت می کنند. ما هر دو شاغل هستیم و از شرایط مالی کافی برای مهاجرت برخورداریم. ولی همسرم هر بار دلیلی برای مخالفت بیان… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
8 ماه پیش
پاسخ به  پدرام

سلام به شما پدرام جان
در این مسیر بهتر است که نگرانی ها و دلایل مخالفت همسرتان مورد بررسی دقیق قرار گیرد در هرصورت مهاجرت می تواند با فشار روحی و نگرانی های زیادی همراه شود و بر روند تصمیم گیری شماها تاثیر گذارد بهتر است در این مسیر با همسرتان به روانشناس مراجعه کنید تا بتوانیم با صحبت با هردوی شما و بررسی دلایل مخالفت همسرتان در این مسیر کمک کنیم تا بتوانید با شناخت بهتر تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

محمد جواد
9 ماه پیش

سلام من از ۹سالگی ابنه هستم چکار باید کنم؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
9 ماه پیش
پاسخ به  محمد جواد

سلام به شما آقا محمد جواد در این مورد بهتر است برای بررسی هویت جنسی و گرایشات جنسی خودتان به روان درمانگر مراجعه کنید تا بتوانیم با بررسی دقیق به شما در این مسیر کمک کنیم.

کوروش
9 ماه پیش

استرس واضطراب ومشکلات شدیدجنسی

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
9 ماه پیش
پاسخ به  کوروش

سلام به شما اقا کوروش اطلاعات بیشتر در مورد شرایط سنی و منظورتان از اضطراب و مشکلات جنسی و همچنین مدت زمانی که با این مشکلات روبرو هستید در اختبار ما قرار بدهید تا بتوانیم باهم بیشتر صحبت کنیم.

1 سال پیش

سلام محترم یک تقسیم اوقات کار دارم برای بهتر شدن درس هایم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  امان

سلام به شما دوست عزیز
برای دریافت برنامه نیاز است که به صورت حضوری یا تلفنی به مشاور تحصیلی مراجعه کنید.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

نافعی
1 سال پیش

با سلام خودم هم برای اولین بار می خوام با مشاوره در صحبت باشم من از استان گیلان شهر رشت هستم اگر بتوانند مشکلم راحل کنند از طریق همین شماره ها خیلی خوبه ولی هزینه ی تلفنی بالا ست بعد گفتن رایگانه که تا حالا تماس نداشتم نمی دونم شماره می گیره یا نه،به خاطر هزینه تلفن برام سخت میشه تماس داشته باشم،با تشکر

Last edited 1 سال پیش by نافعی
ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 سال پیش
پاسخ به  نافعی

سلام به شما دوست عزیز
مشاوره رایگان ما در همین قسمت در سایت می باشد و به صورت چت مشاوره های تلفنی یا حضوری هزینه دارد که با تماس با شماره های داخل سایت می توانید اطلاعات لازم را دریافت کنید .
در این قسمت شاید ما بتوانیم شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید در مسیر رشدی خود بهتر حرکت کنید اما اگر شرایط شما نیاز به درمان و طی کردن مسیر و تعامل مستقیم داشته باشد نیاز به مراجعه حضوری و یا تلفنی می باشد .