تست روابط زناشویی ، مجموعه تست هایی که در ادامه می توانید انجام دهید و به رایگان در اختیار شما قرار داده شده است.

رضایت ما از خوبی رابطه زناشویی مان علاقه و نگرش ما را به همسر مان تغییر می دهد.

با استفاده تست های روابط زناشویی، فرد می تواند بفهمد که چقدر رضایت فرد مقابل او و نیز خود او از رابطه زناشویی و عاطفی با طرف مقلابش وجود دارد که بسیار مهم و حائز اهمیت است.

اینکه فرد با همسرش و از زندگی  رابطه زناشویی اش چقدر راضی است بسیار مهم بوده و از طریق تست روابط زناشویی می توان به این مهم دست یافت.

  • اگر از شما سوال کنیم که مفهوم رضایت زناشویی چیست؟
  • رابطه زناشویی چه زمانی در رضایت جنسی به سر می برد آیا می دانید چه پاسخی دهید؟
  • چه پاسخی دارید؟

برخی از روانشناسان معتقد هستند که میزان لذت فرد از رابطه زناشویی در واقع همان میزان سازگاری ذهنی فرد از شرایط موجود و کنونی با شرایط ایده ال مورد نظر در ذهن فرد می باشد.

بر اساس این تعریف، لذت بردن از رابطه زناشویی فقط زمانی به دست می آید که شرایط رابطه زناشویی با شرایط مورد انتظار فرد که در ذهن او نقش بسته است هماهنگ باشد و هر چه میزان این هماهنگی بیشتر باشد.

فرد لذت بیشتری از رابطه جنسی و زناشویی خود می برد و این مهم در تست های روابط زناشویی نیز نمود پیدا می کند و خود را نشان می دهد.

ادراکات زوج ها از میزان، شدت و گستردگی مشکلات موجود نشان دهنده میزان لذت انان از روابط زناشویی شان می باشد.

تست روابط زناشویی

رضایت از رابطه همسران

رضایت از رابطه همسران با توجه به منافع متقابل، سطح مراقبت از یکدیگر و پذیرش و درک یکدیگر است.

در ازدواج بدون رابطه و نیز بدون رضایت ار رابطه زناشویی، مشکلات میان همسران تا حد زیادی بالا است که احساس می کنند که نیازها و انتظارات آنها برآورده نشده است.

مطالعات نشان داده اند که رضایت زناشویی بر بسیاری از جنبه های زندگی فردی و اجتماعی اثر گذار می باشد.

به عنوان مثال، نتایج مطالعات نشان داده است که دامنه اثرات فیزیکی این است که افراد متاهل که زندگی شان پایدارتر و با دوام تر هستند عموما عمر طولانی دارند از لحاظ جسمی سالم هستند آنها خوشحال هستند و بیشتر از سرطان نجات می یابند.

اختلال-شخصیت پارانوئید
اختلال شخصیت
تست پیش از ازدواج
جدیدترین و کاملترین روانشناسی عکس پروفایل تلگرام اینستاگرام
معرفی اپلیکیشن روانشناسی فول تست2
تست روانشناسی روحیه اجتماعی - عاطفی
تست روانشناسی شناخت همسر درونگرایی برونگرایی
تست روانشناسی عشق رایگان بر اساس علم گونه شناسی
  • سوال دیگر این است که بایستی از خود بپرسند که آیا در رابطه با طرف مقابل تحقیر می شوند یا خیر.
  • یکی دیگر از سوالات این است که باید بپرسم که آیا طرف مقابل نیز به اندازه آنها تمایل به برقراری رابطه احساسی و جنسی دارد یا خیر.
  • و همچنین افراد باید بپرسند که آیا از میزان ابراز عشق و علاقه از سوی همسر خود راضی هستند یا نه

و این سوالاتی از این دست که بیشتر در رابطه با مسائل احساسی و جنسی هستند می‌توانند در تست‌های روابط زناشویی نقش مهمی ایفا کرده که البته پاسخ به آنها با گزینه بله یا خیر نمی باشد و افراد می‌توانند طیف متنوعی را برای پاسخ دادن به این سوالات در نظر بگیرند.

مثلا بگویند که کاملاً راضی هستند یا تقریباً راضی هستند یا اصلا راضی نیستند  که هر کدام می توانند امتیازات مختلفی را داشته باشند و پس از جمع کردن امتیازات کلی می توانند به بررسی اینکه آیا از رابطه زناشویی خود راضی هستند یا خیر بپردازند.

میزان رضایت از رابطه جنسی و عاطفی

افراد با استفاده از تست های روابط زناشویی می توانند به میزان رضایت خود از رابطه جنسی و عاطفی خود با فرد مقابل خود دست یابند که این مهم می تواند نقش مهمی را در اینده روابط افراد ایفا کند.

چرا که اگر افراد بدانند که میزان رضایت ان ها در چه حدی است می توانند تلاش کنند تا نقاط ضعف خود را پوشانده و نقاط قوت خود را بیش از پیش تقویت نمایند و نیز با تعامل بیشتر و گفت و گو با طرف مقابل در رابطه با مشکلات موجود ان ها را به نحوی مناسب برطرف نموده و موجبات رضایت هر چه بیشتر خود را از رابطه زناشویی خود فراهم کنند.

اهمیت تست روابط زناشویی

روابط زناشویی به حدی مهم هستند که این تست ها می توانند نقش مهمی در روابط افراد با یکدیگر داشته باشند و سبب افزایش و ارتقا سطح کمی و کیفی روابط میان فردی افراد در طی رابطه زناشویی شوند.

البته در صورتی که افراد نکات مهمی را در زندگی مشترک خود روایت می کنند دیگر یا نیازی به استفاده از تست های روانشناسی برای سنجیدن میزان رضایت خود از روابط نیستند.

و یا اگر از این فرصت ها استفاده کنند با عدد قابل توجه مواجه شده که حاکی از رضایت بالای آنها از روابط زناشویی شان است یکی از مواردی که افراد حتما بایستی آن را در زندگی خود رعایت کنند.

بهداشت شخصی و فردی است که نقش بسیار مهمی را در تمایل افراد برای برقراری رابطه با یکدیگر ایفا می‌کند.

همچنین برقراری روابط عاطفی و احساسی می‌تواند نقش بسیار مهمی را در آینده روابط زناشویی زن و شوهر ایفا کرده و آنها را در جهت روابط هر چه بهتر است سوق دهد.

مثلا برخی از افراد اعتقادی به استفاده از کلام های محبت آمیز و گفتار های محبت آمیز به همسر خود ندارند و معتقدند که رفتار آنها و کردار آنها این موارد را نشان می‌دهد.

مردها بیشتر از زنان نیاز عاطفی دارند

اما این تفکر کاملاً اشتباه است و به خصوص جنس زن حتما به شنیدن جملات محبت آمیز نیاز روزانه دارد و مردها باید تلاش کنند تا این مهم را در زندگی روزمره انجام دهند تا تاثیر آن را به وضوح در روابط زناشویی خود مشاهده نمایند. یکی دیگر از مواردی که افراد بایستی حتماً باید رعایت بکنند این است که در رابطه با رفتارهای خود بسیار حساس باشند.

مثلاً برخی از رفتارهای بدبینانه یا بیش از حد خوشبینانه می‌تواند تعادل بین زن و مرد را در روابط زناشویی و مشترک افراد خدشه دار کند و به این ترتیب به صورت کلی بایستی گفت که در روابط زناشویی ظاهر افراد نقش بسیار مهمی را در کنار روابط احساسی و اخلاقی ایفا می‌کند.

یعنی خوش اخلاقی و بیان احساسات به گونه‌ای مطلوب در کنار ظاهری مطلوب و رسیدن به شرایط ظاهری می تواند سبب افزایش شدید کیفیت روابط زناشویی شده و هرگاه این موارد رعایت شود فرد پس از بررسی تست های روابط زناشویی با اعداد مناسبی که حاکی از رضایت از روابط زناشویی مواجه می‌شود.

افزایش رضایت از زندگی زناشویی

یکی دیگر از مواردی که در روابط زناشویی به شدت مهم هستند و سبب افزایش رضایت از زندگی زناشویی و نیز افزایش کیفیت آن می‌شوند آموزش های جنسی است بسیاری از افراد در این زمینه با مشکلات متعددی مواجه هستند و نمی دانند که در حین رابطه جنسی بایستی چه اعمالی را انجام دهند و چه کارهایی را انجام نداده و از انجام آنها پرهیز کنند.

بنابراین آموزش این موارد که می‌تواند توسط مشاوران رابطه جنسی و زناشویی انجام شود و یا نیز مطالعه کتب مربوطه و یا لوح های فشرده آموزشی که توسط مراکز مجاز تهیه می شوند می توانند نقش بسزایی را در افزایش کیفیت روابط زناشویی و در نتیجه رضایت افراد از تست های روابط زناشویی داشته باشند.

The last comment needs to be approved.
مشترک شوید
قابل توجه
28 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
Ali
1 ماه پیش

سلام من زنم قبلا با رابطه جنسی موافقت میکرد اما الان چند روزه از من ایراد میگیره میگه نه تو عوض شدی فلان بسار الان دیگه مفا وقت نمیکنه با رابطه جنسی

ویرایشگر
روانشناس مختاری
1 ماه پیش
پاسخ به  Ali

سلام به شما دوست عزیز
چندوقته که ازدواج کردین؟
چه مدت هست که خانومتون چنین واکنشی نسبت به برقراری رابطه ی جنسی با شما دارن؟
از نظر شرایط روانی و خلق و خو ایشون در حال حاضر چطور هستن؟
آیا اخیرا اتفاقی نیفتاده که بار روانی منفی داشته باشه و باعث بشه خانومتون خلقشون کاهش پیدا کنه؟
آیا ایرادهایی که خانومتون از شما میگیره به نظر خودتون منطقیه یا خیر

marzie
1 ماه پیش

سلام من۲۷ ساله هستم وهمسرم ۲۹ ساله ویک پسر ۳ساله داریمو حدود چهارساله که ازدواج کردیم…زندگی خوب و ارومی داریم و از لحاظ روابط زناشویی هم مشکلی نداریم ولی چند ماه پیش ب طور اتفاقی تو گوشی همسرم چت با چند زن خارجی دیدم وفهمیدم که خود ارضایی میکردن وقتی من خونه نیستم…خیلی شوکه شدم گریه کردم و همسرم پشیمون بود و منم بخشیدمو دیگه ب روشم نیاوردم…تا اینکه دوباره بطور اتفاقی چت تصویری همسرمو با زن خارجی دیدم البته مکالمه ای که داشتند و از مترجم استفاده کردند متوجه شدمو وایمیلاشو چک کردم دیدم دوباره این کارو کرده..حالا سوالم… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
1 ماه پیش
پاسخ به  marzie

سلام به شما مرضیه جان قابل درک هست که روبرو شدن با این شرایط برای شما احساسات ناخوشایندی را ایجاد کرده است اما دقت کنید که بهتر است در کنار احترامی که برای خودتان و زندگی مشترکتان قائل هستید با نادیده گرفتن این موراد پیش نروید و در زمان مناسبی در احترام بیان کنید که دیدن این چت ها و فیلم های پورن در گوشی ایشان به شما چه احساسی می دهد و دیدگاه شما در مورد این روابط همسرتان چیست و به آن چه اسمی می دهید دقت کنید بهتر است به همسرتان بیان کنید که از نظر شما… ادامه دیدگاه »

Arash
3 ماه پیش

سلام من ۲۴ سالمه و سه سال با یه دختری که خیلی دوستش دارم در ارتباطم و تازگی ها نامزد کردیم همه چی عالی بود خیلی خوب ولی این اواخر کلا دوست نداره با من باشه همیشه دوست داره با دوستاش برن بیرون من مشکلی با این قضیه نداشتم تا زمانی که دیدم کلا منو پس میزنه تو هر شرایطی قبلا اگه بحث میکردیم خیلی زود همه چی تموم میشد اما الان دو سه روز میره و هیچی نمیگه و اگه من پیام ندم یا زنگ نزم هیچ خبری ازش نمیشه… موقع بحث کردن ازش میخوام بمونه ولی فقط میل… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
روانشناس مختاری
3 ماه پیش
پاسخ به  Arash

سلام به شما آرش جان در این مورد نیاز هست که در یک زمان مناسب که هیچ تنشی بین شما نیست باهم در مورد مشکلات و مسائلی که باعث ناراحتی بین شما شده صحبت کنبد و هر دو سعی کنید به خوبی به صحبت های یکدیگر گوش کنید، سعی کنید از قضاوت کردن ایشون و متهم کردنشون خودداری کنید و خیلی دوستانه در زمانی که هردوی شما در آرامش هستید صحبت کنید، گاهی مواقع نیز مشکل بزرگ و غیر قابل حلی بین زوجین وجود نداره ولی به این دلیل که هر دو طرف از دیدگاه خودشون مسئله رو نگاه می… ادامه دیدگاه »

امیر
3 ماه پیش

سلام من یه مرد حدودا ۴۱ ساله هستم نزدیک به ۱ سال هست که ازدواج کردم از همسرم خیلی راضی هستم و از هر نظری ایده الم هست من بسیار آدم گرم مزاجی هم بودم منتها نمیدونم چرا از نظر ذهنی مشکل پیدا کردم و علاقه ای به ارتباط جنسی ندارم ناگفته نماند استرسم بخاطر برخی مسائل هم زیادتر شده، البته اضافه میکنم اهل هیچ چیزی نیستم و زندگی پاکی دارم تقربا روزی ۱۰ نخ سیگار میکشم اهل هیچ خلاف دیگه ای هم نیستم حتی مشروبات الکلی اما بدون اینکه بدونم دلیلش چیه از رابطه زناشویی فرار میکنم خیلی سعی… ادامه دیدگاه »

Negin
4 ماه پیش

سلام
ما یک ماه هشت ک عقد کردیم
اوایل همسرم خیلی دورم میگرفت
بیشتر با هم بودیم
حرف می‌زدیم
اما الان احساس میکنم سرد شده
بیشتر وقتی ک پیش هم هستیم داره با موبایل کار می‌کنه
یا اینکه خوابه
باید چیکار کنم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
4 ماه پیش
پاسخ به  Negin

سلام به شما نگین جان در این مسیر بهتر است در زمان مناسبی در احترام و بدون توهین و یا به دنبال مقصر بودن با ایشان در مورد توقعات و دیدگاهایتان با ایشان صحبت کنید و صحبت های ایشان را نیز بشنوید تا بتوانید در یک تعامل سازنده در این مسیر نتیجه گیری بهتری داشته باشید . بهتر است برای باهم بودن برنامه داشته باشید مثلا در این برنامه می توانید به علایق همسرتان توجه کنید دیدن یک فیلم ، رفتن به مکان خاصی که ایشان دوست دارد ، اگر رابطه جنسی دارید داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش ،… ادامه دیدگاه »

ترمه
4 ماه پیش

سلام هشت ماهه ک عقد کردم از همون اول هم دوسش نداشتم ب خاطر اصرار خونواده ازدواج کردم قبل از عقد تازه از عشقم ک هشت سال با هم بودیم جدا شدم تو تمام مدت عقد ب عشقم فکر میکردم و شب روز کارم گریه اس با همسرم هم مدام دعوا داریم و همسرم هیچ معیاری ک من میخواستم رو ندارن این باعث شد هیچ علاقه ای بدجود نیاد خیلی احساس تنهایی و ناامیدی دارم انگار هیچ راحت نجاتی ندارم از طرفی خیلی نیاز جنسی دارم و همه نیازهامو سرکوب میکنم ک این باعث شده خیلی افسرده بشم از طرفی… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
4 ماه پیش
پاسخ به  ترمه

سلام به شما ترمه جان قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد اما دقت کنید که بهتر بود که اگر همسرتان معیارهای شما را نداشتند در کنار احترامی که برای خانواده قائل بودید مخالفت خود را بیان می کردید اما در زمان فعلی دقت داشته باشید که تمام تمرکز شما بر رابطه قبلی خود می باشد به همین دلیل حضور فردی دیگر برای شما با احساسات ناخوشایند همراه می باشد و ارتباط عاطفی و جنسی برای شما در ارتباط دیگری می باشد به همین دلیل شما با همسرتان این نیازها را احساس… ادامه دیدگاه »

مهتاب
5 ماه پیش

سلام من ۷سال ازدواج کردم یه پسر ۲ساله دارم ،با شوهرم اختلاف دارم ایشون خیلی مغرور هست الان حدود ۳ماه مثل هم خونه ایم اما اصلا حتی نمیپرسه چرا ناراحتی چون دلیل تک تک ناراحتیامو میدونه نمیخواد خودشو اصلاح کنه ،منم گفتم طلاق توافقی بگیریم اما گفت هرکی طلاق میخواد خودش بره دنبال کاراش منم میخوام درخواست بدم ،دوست دارم برم پیش یه مشاور خیلی خوب اما واقعا نمیشناسم میشه کمکم کنید

میلاد
8 ماه پیش

سلام شبتون خوش چی میشه ک یک دختر از دوران مجردی خودش از اقایون بدش بیاد و ازدواج کنه و بعد از ۳سال هنوز هم نتونه شوهرش رو دوست داشته باشه با وجود اینکه زندگی خوب و همسر هم کاملا با محبت و گرم رفتار کرده ایشون هنوز بر پایه حس مجردیش از اقایون بدش بیاد چه باید کرد و چگونه باید با وی رفتار نمود طلاق راهکار حل مسئله است؟

Hana
9 ماه پیش

سلام من حدودا یکساله از عشقم جدا شدم و اون ازدواج کرده،ولی هنوزم دوسش دارم،توی خونوادمم مشکل روحی زیاد دارم مث بی محبتی و اینا،انگیزمو از دست دادم،همش استرس و اضطراب دارم همش ناامیدم و دوسدارم بمیرم،چیکار کنم حالم بهتر بشه؟؟ انقد تحت فشارم ک گاهی ب خودکشی یا فرار از خونه فک میکنم،خیلی نیاز ب کمک دارم،ممنون میشم راهنماییم کنید

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
9 ماه پیش
پاسخ به  Hana

سلام به شما دوست عزیز
احساسات شما قابل احترام می باشد . اتفاقاتی چون جدایی از فرد مورد علاقه، مرگ عزیزان و… می تواند از نظر روحی فرد را در شرایط سختی قرار بدهد که بر عملکرد او تاثیر زیادی داشته باشد .
اجازه بدهید که این شرایط روحی شما را بیشتر مورد بررسی قرار بدهیم تا بتوانیم نتیجه گیری بهتری داشته باشیم.
۱٫چند سال دارید؟
۲٫ چند مدت است این شرایط روحی را تجربه می کنید؟
۳٫ تغییراتی در خواب و تغذیه خود احساس می کنید؟
۴٫ برنامه روزانه شما چگونه می باشد؟

سمیه
10 ماه پیش

سلام.۲۰سالمه و یکسال میشه ازدواج کردم همسرم ۲۹سالشه. خانواده همسرم یجورین همشون ی مشکل دارن..خواهر شوهرم وجاریم بچه هاشون مشکل دارن ازنظرذهنی وبینایی.من هنوز بچه نیاوردم چون میترسم بچه منم مشکل داشته باشه قبل ازدواج ازمایش ندادیم چون خانواده همسرم قبول نکردن..حالا باید چیکار کنم ؟؟

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
10 ماه پیش
پاسخ به  سمیه

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد بهتر است در احترام و بدون توهین با همسرتان صحبت کنید و به صورت حضوری به متخصص ژنتیک مراجعه داشته باشید تا آزمایشات لازم صورت گیرد و در صورت نیاز پیشگیری های لازم انجام شود تا بتوانید بارداری با اطمینان بالاتری را تجربه کنید .
در این مسیر بدون آزمایش نمی توان نظر دقیقی بیان کرد .

زهرا
10 ماه پیش

با سلام ،من دوسال پیش با یک اقایی عقد کردم که خارج از کشور زندگی میکنن و طی چند روزی که با هم بودیم، پرده ام خراش جدی برداشته و من بعد از بازگشت ایشان فهمیدم و زمانی که رفتم پیش متخصص زنان گفتن که راسته پرده ات آسیب جدی دیده اما خود پرده سالمه . با گذشت دوسال حال که همه کار های من برا پیوست به ایشون درست شده به این مشکل شدید خوردم چرا که ما رسم گواهی سلامت نداشتیم که اگه بود من قبل اقدام میکردم. حالا مادر ایشان از من برگه سلامت خواستن نزدیک مراسم… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
10 ماه پیش
پاسخ به  زهرا

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد بهتر است با داشتن مدرکی دال بر متاهل بودنتان به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی لازم صورت گیرد و شرایط برای شما توضیح داده شود .
در هر صورت شما متاهل می باشید و رابطه جنسی در دوران عقد مورد پذیرش می باشد و همسر شما نیز با توجه به داشتن رابطه با شما می توانند در صورت ندادن نامه توسط متخصص با ایشان برای توضیح و آگاهیشان مراجعه مجدد داشته باشید .

محمد
10 ماه پیش

سلام ممنونم که پاسخ دادید همسرم ۳۳ساله هستن واز ابتدا نسبت به زناشویی زیاد راغب نبودند در حد معمول بودند داروی خواص مصرف نمیکنند البته بعد از زایمان طبیعی که داشتن دایما عفونت زنانه زخم دارند که بابت ان دارو مصرف میکنند بصورت دوره ایی خوب میشه دوباره بیماریش اوت میکنه در مورد زناشویی هم از ابتدا ازدواج اینجور نبودن که اصلا میل به زناشویی نداشته باشه ولی بیشتر اوقات راغب نبو دن و واژن هم همیشه خشک میباشد تا حدی که از مواد مرطوب کننده استفا ده می کنیم

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
10 ماه پیش
پاسخ به  محمد

دوست عزیز این مشکل شما نیاز است که توسط متخصص زنان بررسی کامل شود و قابل درمان می باشد یکی از دلایل خشکی واژن که باعث کاهش تمایل میل جنسی زنان می تواند شود هورمون استروژن می باشد که یکی از عوامل موثر در تولید هر چه بیشتر این مواد است که با قلیایی کردن محیط واژن، شرایط را برای حرکت هر چه بهتر اسپرم به سمت رحم و آغاز فرآیند تولید مثل جنسی فراهم می‌کند. علاوه بر این، وجود رطوبت اضافی و لغزنده بودن محیط واژن در حین رابطه جنسی، امکان دخول راحت‌تر و تجربه رابطه‌ای راحت و بدون… ادامه دیدگاه »

محمد
10 ماه پیش

با سپاس از راهنمایی شما

محمد
10 ماه پیش

سلام مردی هستم ۴۰ ساله همسر وفرزندانم رو دوست دارم بسیار معتقد و مذهبی به جز همسرم ارتباط با جنس مخالف نداشته و ندارم نیاز جنسی بسیاری دارم اهل دود و تفریحات ناسالم نیستم ولی متاسفانه همسرم از زناشویی بیزاره و هفته ای دوبار هم با اکراه انجام میده و یا اینکه بیماری زنانه داره و …به حدی ‌که میگه من نمیتوانم نیاز تورو براورده کنم رضایت دارم برو صیغه کن لطفا را هکار بدید چون نمیخوام خیانت کنم و نه دیگر توان تحمل دارم گاها نزدیکی من و همسرم با ناراحتی تمام میشه و این خود حس بدی به… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
10 ماه پیش
پاسخ به  محمد

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد یک سری اطلاعات دیگر به ما بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
۱٫ همسرتان چند سال دارند و اینکه بیماری و یا مصرف داروی خاصی دارند؟
۲٫ ایشان از اول ازدواج تمایل جنسیشان پایین بود؟
۳٫ دیدگاه ایشان به رابطه جنسی چگونه می باشد؟
۴٫ در زمان رابطه جنسی ایشان احساس لذت و خیس شدن واژن دارند؟

Zahra
11 ماه پیش

این لکه بینی ازچیه دیروز یکم خون هم‌تولکه بینیم دیدم فرداقراره پریودشدم اولین بارمه این کله بینی دکترجوابموبدین

ویرایشگر
مشاور 24 ساعته
11 ماه پیش
پاسخ به  Zahra

با سلام خدمت شما دوست عزیز
لکه بینی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و نیاز است که برای چکاو به صورت حضوری به متخصص زنان مراجعه داشته باشید

محسن
6 ماه پیش

سلام روز بخیر. من مردی ۳۲ ساله هستم و ده سال هست که ازدواج کردم، از نظر میل جنسی، میل خیلی زیادی دارم دارای دو فرزند ۴ و ۷ ساله هستم، همسرم در دوران بارداری و حتی پس از آن تا حدود ۳ سالگی پسر دومم به دلیل مشغله و خستگی زیاد توان برآورده سازی کامل نیاز من نبوده اند و حتی سالها هر چند شب یکبار در کنار من میخوابیدند یعنی پیش فرزندانم میخوابیدند گاهی برای شیر دادن و بعد از بزرگتر شدن آنها برای آب دادن یا رفع ترس شبانه ی خواباندن انها و… این کوتاهی چند سالی… ادامه دیدگاه »

ویرایشگر
روانشناس مختاری
6 ماه پیش
پاسخ به  محسن

سلام به شما دوست عزیز در نظر داشته باش که سکس چت و همینطور تماشای فیلم های پورن جدا از اثرات بسیار بدی که بر روی ذهن و عملکرد جنسی فرد میزارن، یک نوع خیانت محسوب می شه و بهتر هستش که با این دید که با این کارها از خیانت کردن به همسرتون اجتناب می کنید به این کارها ادامه ندین. بهترین راه حل این مسئله این هستش که به صورت واضح از احساسات و نیازهاتون با همسرتون صحبت کنید و چه بهتر بود که از همون ابتدا این کار رو میکردین و قطعا الان لزوم این کار بیشتر… ادامه دیدگاه »

1 1 رای
Article Rating
28
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x