مشاوره فردی رایگان

به افراد زیر مشاوره فردی رایگان از طریق مرکز مشاورانه داده می شود.

*توجه برخی اختلالات به صورت موقتی می تواند توسط مشاور آنلاین و از طریق چت درمان شود.

در صورت نیاز به درمان قطعی، باید به صورت حضوری و با نظارت روانپزشک درمان شود.

گروه اول که نیاز به مشاوره فردی دارند:

افرادی که نیاز دارند خود را شناخته و شخصیت خود را ارتقا دهند. رفتارهای ارتباطی را در محل کسب و کار یادگرفته و به دنبال روش های موفقیت هستند.

گره دوم که باید از مشاوره فردی استفاده کنند:

افسردگی فصلی و یا دوره ای

افسردگی پیش از قاعدگی

افسردگی همسر یا اعضای خانواده

مشکلات ارتباطی و رفتاری

اضطراب پیش از رابطه جنسیپ

استرس کنکور و آرمون ها درسی

اضطراب ناشی از سانحه

وسواس فکری

سادیسم

فوبیا حیوانات

فوبیا اجتماعی و رفتار ضداجتماعی

از طریق زیر می توانید مشاوره رایگان دریافت کنید+ مقالات و روش های تشخیص و درمان هر یک از اختلالات فردی و روش های مشاوره قرار داده شده است.

20
دیدگاه بگذارید

6 رشته نظرات
14 پاسخ ها به رشته نظرات
2 دنبال کنندگان
 
نظران بیشتر دیده شده
داغترین رشته نظرات
8 نویسنده نظر
  مشترک شوید  
جدیدترین ها قدیمی ترین ها بیشترین امتیاز
قابل توجه
مریم

سلام خسته نباشید ،من از دیشب تاحالا چهار بار سئوال پرسیدم .میزنه درحال تایید اما بعد دیگه نیست ،یعنی تایید نمیشه ؟
اخه مشکلی هم توش نیست !

مشاور

سلام لطفا دوباره ارسال کنید سوالی با این نام کاربری ارسال نشده است

مریم

میشه راهنماییم کنین برای گرفتن مشاوره فردی تو تلگرام باید چیکار کنم ؟و اینکه رایگانه یا هزینه داره ؟

مشاور

شما بر روی لینکی که برایتان ارسال می کنم کلیک کنید و به تلگرام یک ربط متصل می شوید و در آنجا مبلغی را پرداخت می کنید و می توانید به تعداد ده پرسش پاسخ با مشاور ارتباط داشته باشید .
https://t.me/kanonmoshaveran_bot

ستاره

سلام.من بشدت آدم بدون اعتماد به نفسی هستم تا جای که داره به زندگیم و‌کارم لطمه میزنه.قدرت تصمیم گیری در لحظه رو اصلا ندارم

مشاور

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
۱٫ چند سال دارید؟
۲٫ در چه زمان ها و مکان هایی عملکرد بهتر و در چه زمان ها و مکان هایی عملکرد شما و اهتماد به نفستان کاهش می یابد؟
۳٫ روابط شما با دوستان و اعضای خانواده چگونه می باشد؟
۴٫ اعتماد به نفس را چگونه تعریف می کنید؟
۵٫ چه میزان علایق و خواسته های خودتان را می شناسید؟

ستاره

خانومی۲۸ساله هستم.چندماهی میشه که سرکار میرم .واولین تجربه کاریم هست

مشاور

لطفا به سوالات به صورت کامل پاسخ بدهید

ستاره

خیلی کم عملکردم اونطور که باید باشه شده.همش توی فکرم‌و‌رویا پردازی میکنم.تنبل نیستم ولی یک اشتباه کلا بهمم میریزه و تمرکزمو از دست میدم.که دیگه نمیتونم‌کار کنم..انتظاراتی ازخودم دارم‌که متاسفانه برآورده نمیشه.
رابطه م‌با اطرافیانم خوبه..ولی کم ادم دور و‌برم صمیمی دارم

مشاور

داشتن تخیلات و رویا پردازی در صورتی که در میزان مناسب باشد و فرد بتواند از آنها برای رشد و داشتن هدف استفاده کند در صورتی که این خیالپردازی ها باعث شود که شما از زندگی واقعی فاصله بگیرید و تنها در رویاهای خود به دنبال اهدافتان باشید عملکرد شما کاهش می یابد . بهتر است سعی کنید هدف های خودتان را مشخص کنید و برای آنها یک برنامه ریزی مشخص داشته باشید تا بر اساس برنامه ریزی در این مسیر گام بردارید بهتر است مدتی را بر طبق برنامه پیش بروید حتی اگر برایتان سخت می باشد سعی کنید… ادامه دیدگاه »

مصطفی

سلام. وقت بخیر. من ۲۷ ساله هستم تحصیلاتم را تا مقطع لیسانس تمام کرده ام و در حال حاضر کارمند یکی از سازمان های خصوصی هستم. مشکل من اینه که شرایط ازدواج برام فراهمه و خانواده هم اصرار دارند که باید ازدواج کنم ولی نمیتونم تصمیم بگیرم که با چجور دختری ازدواج کنم در واقع تصمیم گیری برام سخته لطفا راهنمایی ام کنید.

مشاور

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد نیاز است که شما معیارهای خودتان را از نظر زیبایی ، تحصیلات ، خانواده ، اخلاق مورد بررسی دقیق قرار بدهید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
۱٫ شما چگونه دخترانی را بیشتر مورد تاییدتان قرار می گیرند؟
۲٫ چه میزان علایق و خواسته ها نیازهای خودتان را می شناسید؟
۳٫ منظور ما ازاینکه نمی دانید چیست ؟

محمد صالح

ببخشید من دیشب کامنت گذاشتم چرا تایید نشد؟

مشاور

پیامی با این نام ارسال نشده است

Sam

با سلام. بنده ۴ ماهی است که با یک دختر که ۲ سال از خودم بزرگتر است آشنا شده ام. ما از دو شهر دور هستیم . در طول همایشی که با هم آشنا شدیم ، از ارائه من تعریف می کرد بعد در زمان نشستن در حالی که سالن تقریبا خالی بود و هنوز پر نشده بود ، آمد و به همراه دوستانش در کنارمن نشست . با هم صحبت می کردیم و دوبار خندیدو تصویرش در یادم هست. بعد از آن به آیدی اش پیام دادم و گفت که شاره ام را می خواد و سیو کرد. مدتی… ادامه دیدگاه »

مشاور

با سلام خدمت دوست عزیز دقت کنید که در این مورد نیاز می باشد که شما بیان کنید که چه تصوری از این رابطه داشته اید ؟ و با این قطع این ارتباط چه احساساتی را تجربه می کنید ؟ دقت کنید که ممکن است ایشان تنها به عنوان یک رابطه اجتماعی با شما رابطه برقرار کرده اند و به دلیل سبک شخصیتیشان ارتباط راحتی داشته اند و هدف خاصی را از این رابطه دنبال نمی کرده اند اما در صورتی که شما رفتارهای ایشان را به گونه ای دیگر بدون سوال کردن تعبیر کرده باشید امکان وابستگی در شما… ادامه دیدگاه »

فرشته

با سلام دختری ۱۸ ساله هستم که مشغول آمادگی برای کنکور سراسری هستم. متاسفانه در دور نوجوانی، وقتی که ۱۴ سالم بود به مدت سه سال با یک پسری در ارتباط بودم که از اقوام بود. و ایشون عاشق من بودن. من بخاطر یک سری کمبود خانوادگی تحت فشار بودم . چون من دختر ارشد و فرزند اول هستم و نبود بچه پسر در خانواده، باعث شده بود تا من همیشه بخاطر این موضوع سرشکسته بشم و زخم زبان بشنوم که اگه تو پسر بودی و این حرفا. به این دلایل من هم وارد رابطه عاطفی با اون پسر شدم،… ادامه دیدگاه »

مشاور

با سلام خدمت شما دوست عزیز در این مورد با توجه به اینکه شما هنوز هم در سن نوجوانی قرار دارید و رابطه شما نیز در سن نوجوانی شکل گرفته است و در این سن خیالپردازی و رفتار بر مبنای هیجان زیاد می باشد اینگونه رفتارها مشاهده می شود اما با توجه به اینکه شما به ایشان و از طریق خانواده نظرتان را بیان کرده اید بهتر است بدانید که ایشان خودش مسئول رفتارهایش می باشد و این گونه رفتارهای تکانشی نیاز به بررسی دقیق از سمت روانشناس دارد و شما در این رفتارهای ایشان نقشی ندارید و بهتر است… ادامه دیدگاه »

محمدجواد لاجوردی

با درود
پسری هستم که ۵ سال متاهلم و در رابطه خیلی گرم متاسفانه همسرم در رابطه بسیار سرد هستند و این موضوع بسیار دردسر ساز شده و رابطه خوب ما رو بسیار تخریب کرده از گروه مشاورین درخواست مشورت دارم

مشاور

با سلام خدمت شما دوست عزیز در این مورد نیاز می باشد که اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم. ۱٫ هریک از شما چند سال دارید؟ ۲٫ همسرتان بیماری و یا مصرف داروی خاصی دارند؟ ۳٫ رابطه شما چند روز در هفته می باشد؟ ۴٫ بر چه اساسی شما همسرتان را سرد می دانید؟ ۵٫ این موضوع را به خودشان نیز عنوان کرده اید و واکنش ایشان چگونه می باشد؟ ۶٫ تا به حال از نظر هرمونی ایشان چکاو شده اند؟ ۷٫ در روابط شما معاشقه وجود دارد؟ ۸٫ رابطه عاطفی شما رضایت بخش… ادامه دیدگاه »

آیا من افسرده هستم؟ روش تشخیص افسردگی چگونه است؟

تغییرات در سطح انرژی یا فعالیت و کاهش انرژی: این اولین علامت است و تشخیص آن بسیار ساده است. خستگی: افسردگی می تواند باعث خستگی فیزیکی شود. شهوت و بی حوصلگی: فردی که افسردگی دارد ممکن است غیرعادی و خواب آلود باشد. بی خوابی یا خواب آلودگی: دراز کشیدن، اما بیدار و نگران بودن، ناتوانی در استراحت، احساس تنش و یا افکار مختلف، یک سرکشی و بی خوابی است. از دست دادن علاقه به فعالیت های لذت بخش: به عنوان مثال، شما معمولا از والیبال بازی با دوستان خود لذت می برید و حالا شما آنها را کنار می گذارید. فاصله از اجتماعی و غیره

من استرس و اضطراب دارم. چگونه با آن مقابله کنم؟

همه ما اختلال اضطراب را تجربه می کنیم. به عنوان مثال، سخنرانی در جلوی یک گروه می تواند ما را مضطرب کند، اما اضطراب نیز باعث می شود که ما خود را آماده و برای سخنرانی تمرین کنیم. رانندگی در ترافیک سنگین یکی دیگر از منابع شایع اضطراب است، اما به ما کمک می کند تا از حوادث جلوگیری کنیم. با این حال، زمانی که احساس ترس شدید و ناراحتی شدت پیدا می کند که باعث  جلوگیری از انجام فعالیت های روزمره می شود، تبدیل به اختلال اضطرابی می شود. مشاوره فردی می تواند راهکارهایی به صورت فردی و منحصر به فرد به شما ارائه دهد.

آیا من بیش فعالی دارم یا عدم تمرکز من ناشی از بیش فعالی است؟

نشانه های بی توجهی عبارتند از: پرش از فعالیتی به فعالیت دیگر. عدم تمرکز یا عدم تکمیل کردن یک کار یا فعالیت. گم کردن چیزهایی مانند تجهیزات مدرسه یا اسباب بازی ها. عدم گوش دادن یا توجه کردن به صحبت کردن. فریاد زدن یا سرگردان بودن همراه با فقدان انگیزه. علائم بیش فعالی عبارتند از: فریاد زدن و تکان دادن خود، مشکل داشتن در یک جا به طور ثابت نشستن. صحبت کردن بدون توقف لمس کردن یا بازی کردن با همه چیز دشواری در انجام دادن فعالیت ها به صورت آرام. علائم تکانشی عبارتند از:

آیا من اختلال شخصیت دارم؟ روش تشخیص و درمان آن چگونه است؟

اختلال اوتیسم

یکی از انواع مهم اختلالات در بخش مشاوره فردی است که مختص دوران کودکی است و از آن دوران شروع به رشد و نمو در کودک کرده و او را درگیر می‌کند و ممکن است در صورت عدم درمان و شرایط حاد تا پیری نیز گریبان گیر باشد. مشکل اختلال اوتیسم است این اختلال سبب این می شود که فرد نتواند به خوبی با دیگران از نظر اجتماعی ارتباط برقرار کن.

فوبیا و ترس غیر منطقی

یکی دیگر از اختلالات مهم روانی دسته اختلالات ترس است که به فوبیاها معروف هستند و ممکن است در موارد مختلفی بروز کرده و افراد را درگیر خود نماید و سن و سال خاصی را نیز نمی شناسد و ممکن است یک فرد از دوران کودکی با آن درگیر شده و یا ممکن است در سنین نوجوانی یا حتی پیری به آن مبتلا شود.

فوبیای اجتماعی

یکی دیگر از انواع فوبیا را که بسیاری از مردم را درگیر خود نموده و مشکلات بسیار زیادی را در زمینه اجتماعی و ارتباطی برای آنها به وجود آورده است اختلال روانی مربوط به فوبیای اجتماعی است که در این حالت فرد تمایلی به برقراری ارتباط اجتماعی با دیگران ندارد.

بدگمانی و بدبینی

یکی دیگر از انواع اختلال بخش مشاوره فردی است که خطرناک را می‌توان اختلال بدگمانی و بدبینی دانست بسیاری از افراد به این اختلال مبتلا شده و در طی زندگی مشترک می تواند مشکلات بسیار زیادی را برای طرف مقابل و نیز برای خود به وجود آورد افراد بدگمان می‌توانند به طرف مقابل خود به خوبی اطمینان نموده است.

مشاوره فردی - مشاوره رایگان + درمان رایگان